Jump to content

Luka_Tony

Narys
  • Pranešimai

    682
  • Užsiregistravo

  • Paskutinis apsilankymas

  • Laimėtos dienos

    18

Luka_Tony paskutinį kartą laimėjo Spalis 22

Luka_Tony turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Luka_Tony

Asmeninė informacija

  • Lytis
    👨 Vyras

Žaidėjo informacija

  • VIP narystė
    ⭐ VIP III
  • Darbas
    👮 Policininkai
  • Gauja
    Gereuse
  • Tr. priemonės
    Pasatas
  • Ieškau
    dviračio

Paskutiniai lankytojai

3119 profilio peržiūros

Luka_Tony pasiekimai

Vienas būsenos atnaujinimas

Peržiūrėti visus nario Luka_Tony atnaujinimus

  1. @John_Rulyt bus tau i dude saudyt.. 

     

    1. The_Dude

      The_Dude

      ne taip sonu paziurejo biski

×
×
  • Kurti naują...