Jump to content

Rafaelis_Kirminas

Narys
  • Pranešimai

    623
  • Užsiregistravo

  • Paskutinis apsilankymas

  • Laimėtos dienos

    15

Rafaelis_Kirminas paskutinį kartą laimėjo Balandis 21

Rafaelis_Kirminas turi geriausiai pripažintą turinį!

7 Sekėjai

Apie Rafaelis_Kirminas

  • Gimtadienis 01/13/1960

Asmeninė informacija

  • Lytis
    👨 Vyras
  • Vieta
    Lavrinoviciaus sklepas
  • Pomėgiai
    Rinkti voveruskas

Žaidėjo informacija

  • VIP narystė
    ⭐ VIP III
  • Darbas
    🔧 Mechanikai
  • Gauja
    KAMANDA X
  • Tr. priemonės
    Indian bolt driver
  • Ieškau
    kancaru

Paskutiniai lankytojai

7453 profilio peržiūros

Rafaelis_Kirminas pasiekimai

Vienas būsenos atnaujinimas

Peržiūrėti visus nario Rafaelis_Kirminas atnaujinimus

    1. The_Dude

      The_Dude

      😄 jibu sitas geras

    2. Rafaelis_Kirminas

      Rafaelis_Kirminas

      Blmb dabar foruma ijungiu tik tam kad sita Tashkes video pamatyti ir pazvengti is jo tos reakcijos 😄

    3. Kuchius_Mode

      Kuchius_Mode

      @Naikintuwas_Laiswejkomentaras bus, ar šitas nukovė jau?

×
×
  • Kurti naują...