Jump to content

Jūsų automobiliai?


Liutka_Williams

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, kadangi čia mūsų dauguma jau vairuoja ir pastebėjau dc, kad nemažai gerų mašinų turit tai rodom savo bolidus. 

Pradėsiu: Volkswagen Golf GTI 7.5, 2017 metų, 2 litrų benzinas, manualas, Stage 1, 224 KW ir numeriai kaip pridera.

SuxeP2g.jpg

wPsH96V.jpg

Daugiau ft:

https://imgur.com/a/2wUtH2d

 

 

 

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 12 valandas(-ų), Liutka_Williams rašė:

Sveiki, kadangi čia mūsų dauguma jau vairuoja ir pastebėjau dc, kad nemažai gerų mašinų turit tai rodom savo bolidus. 

Pradėsiu: Volkswagen Golf GTI 7.5, 2017 metų, 2 litrų benzinas, manualas, Stage 1, 224 KW ir numeriai kaip pridera.

SuxeP2g.jpg

wPsH96V.jpg

Daugiau ft:

https://imgur.com/a/2wUtH2d

 

 

 

pushka gonka

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 3 valandas(-ų), Fat_Cat rašė:

image.jpeg.d57daa79b47344f79944ebf62984bbde.jpeg

cia kieme klasiokiu paprasiau kad kruciau atrodytu

hiundai civic 2013 metu 2 litrai dujos 8.1 gti manualas stage 1 numeriai irgi tvarkingai

opa perdok linkejimus sesej mano,acux

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

BMW 520i e60 125kw, 2004 metai, 210k rida, automatas, garsas prie priedo kam idomu kaip dvilytris benzas skamba. 

Numeriu idėja - YZ (Easy Money) telefo numeriu pabaiga

 

 

IMG_5065.thumb.jpeg.98c3027bdbc165d56675f2e49d972acf.jpegIMG_5041.thumb.jpeg.854de759c6c1c309215dfbbc0cab89fa.jpeg

Redaguota nario Saras_Gurry

LMG pasiekimai

Gaujų, klubų prižiūrėtojas, Teamspeak vyr.moderatorius
Melianė̃ros 517, 27th Avenue Bloods, Aristakratskiy Vagzal 228 gaujų įkūrėjas
Surenos X3, Frontello Bloods XIV, ECH 704 gaujų lyderis
Florencija X3, - Rajoniniai - gaujų dešinioji ranka

giphy.webp
Tuninginių direktorius (DP - Tomčikas_Zdarof)
Tuninginių pavaduotojas (Direktorius - Mantas_Westbrook)
Baikerių pavaduotojas (Direktorius - Coach_Carter)
2-3 vietos Baikerių direktoriaus rinkimuose, 2 vietą Dylerių direktoriaus rinkimuose
GTP prižiūrėtojų komandos narys, GKIP komandos narys, 2-3 vietos į Gaujų prižiūrėtoją

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

  • po 2 savaičių...

boperlis naujos gamibos ner defegtu wiskas ok palakstit po mestuka uztenga 

su_pezu.jpg

Redaguota nario Folermis_Ziki

stoklankis prawiras kad galeceu gaidzem semku pabert pralegdamas ✌️🥶

 

hoode.jpg

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

SkLa0kp.jpeg

 

Šitokios temos negaliu praeit neparašes apie savo RS.

Taigi sveiki visi kas skaitot, šį kartą prasiplėsiu kadangi yra daug ka papasakot, kam idomu paskaitykit kam ne praleiskit, bet kelione buvo ilga ir įdomi.

Automobilis kuri isigyjau 2021 metais tai yra Škoda octavia mk2 vRS 2.0 turbo benzininis variklis 147kw su mechanine 6 begiu greiciu deze.

Ieskojau visai kitos markes automobilio ilga laika, ir prispaudus mane i kampa reikejo butinai automobilio kuo greiciau, tad gavau pasiulyma is draugo kad uz mazesne negu rinkos kaina parduoda, tad galvoju trumpam laikui as ja priglausiu kol rasiu ko ieskau. Nusipirkus sita automobili buvau nustebes nuo jo traukos ir konkretaus automobilio valdymo, viskas labai graziai dirba, i viska reaguoja be priekaistu, tas man labai patiko ir pats pradejau prisirisinet prie sio automobilio. Ilgai nelaukes nusprendziau irasyti stage 1 programa su kuria buvo atsukta 185kw, buvo tiesiog naujos emocijos ir isimylejau ta automobili. Pavazinejus keleta menesiu man pradejo trukti galios, nuo tada ir prasidejo visi mastymai apie kazkokius burtus. Daug galvojus, po daug konsultaciju nusprendziau tiesiog daryt stage 2. Tai buvo surinktas RamAir salto oro paemimo sistema, custom made straight pipe catless, pcv delete plate, revo intercooleris, turbosmart blowoff valve, po visu situ modifikaciju saugumo ribuose buvo atsukta 220kw. Automobilis priekiu varomas tai tokia galia buvo kaiptik. Nors ir niuancu buvo ne vienas ir ne du, nepasidavem ir padarem tai ko norejom, ir priemem sekanti sprendima tai apie ko4 turbocharger idejima. Cia neisiplesiu bet po sito galutinio modifikavimo pasiekem 260kw kad nepazeist variklio vidaus. Prie to pacio sekoje ejo ir sportines raudonos spiruokles, ir siektiek isvaizdai pagrazinti, norejau iskirtiniu ratlankiu. Po ilgo laiko ieskojimo nusprendziau prikti Cadizz R19 golf r ratlankius su michelin pilot sport 4 padangomis. Visame tame, automobilis tapo ne tik galingas bet ir gan manevringas. Nors ir pajudet is vietos budavo beveik neimanoma su tiek kw, taciau kelione kuria patyriau su siuo automobiliu yra neapsakoma. Is sono atrodo kaip tiesiog paprasta skoda, o yra pasleptas sleeperis. Karta Kaune vaziuojant jonavos g, prie manes sustojo bmw 335i n54, po laiko suzinojau kad ten buvo stage 2 programa pas ji. Bet sustojus jis pradejo gazuot, as jam atsakiau tuo paciu. Vairuotojas paziurejo i mane ir nusizvenge, uzsidegus zaliam sviesaforui, be gailescio isnaudojau visa automobilio potenciala, ir nespejus ijungti 4 begio, bmw jau ilgom mirksejo man i gala kad jau gana 😄 Sustojus prie sekancio sviesaforo zmogus buvo apsales ir negalejo suprast kas cia per automobilis. Tokiu situaciju yra N kartu buve. Bet visu neispasakosiu. Jai kam idomu i klausimus galesiu atsakyti drasiai. Tai buvo trumpa istorija apie mano RS

 

https://imgur.com/a/NVV95f0

https://imgur.com/a/ec0nGCB

 

~Your words start to lose value when your actions dont match~

Goris_Gri.png.34a7f72390661d3af0bece393c0b87df.png

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 1 valandą, Goris_Gri rašė:

SkLa0kp.jpeg

 

Šitokios temos negaliu praeit neparašes apie savo RS.

Taigi sveiki visi kas skaitot, šį kartą prasiplėsiu kadangi yra daug ka papasakot, kam idomu paskaitykit kam ne praleiskit, bet kelione buvo ilga ir įdomi.

Automobilis kuri isigyjau 2021 metais tai yra Škoda octavia mk2 vRS 2.0 turbo benzininis variklis 147kw su mechanine 6 begiu greiciu deze.

Ieskojau visai kitos markes automobilio ilga laika, ir prispaudus mane i kampa reikejo butinai automobilio kuo greiciau, tad gavau pasiulyma is draugo kad uz mazesne negu rinkos kaina parduoda, tad galvoju trumpam laikui as ja priglausiu kol rasiu ko ieskau. Nusipirkus sita automobili buvau nustebes nuo jo traukos ir konkretaus automobilio valdymo, viskas labai graziai dirba, i viska reaguoja be priekaistu, tas man labai patiko ir pats pradejau prisirisinet prie sio automobilio. Ilgai nelaukes nusprendziau irasyti stage 1 programa su kuria buvo atsukta 185kw, buvo tiesiog naujos emocijos ir isimylejau ta automobili. Pavazinejus keleta menesiu man pradejo trukti galios, nuo tada ir prasidejo visi mastymai apie kazkokius burtus. Daug galvojus, po daug konsultaciju nusprendziau tiesiog daryt stage 2. Tai buvo surinktas RamAir salto oro paemimo sistema, custom made straight pipe catless, pcv delete plate, revo intercooleris, turbosmart blowoff valve, po visu situ modifikaciju saugumo ribuose buvo atsukta 220kw. Automobilis priekiu varomas tai tokia galia buvo kaiptik. Nors ir niuancu buvo ne vienas ir ne du, nepasidavem ir padarem tai ko norejom, ir priemem sekanti sprendima tai apie ko4 turbocharger idejima. Cia neisiplesiu bet po sito galutinio modifikavimo pasiekem 260kw kad nepazeist variklio vidaus. Prie to pacio sekoje ejo ir sportines raudonos spiruokles, ir siektiek isvaizdai pagrazinti, norejau iskirtiniu ratlankiu. Po ilgo laiko ieskojimo nusprendziau prikti Cadizz R19 golf r ratlankius su michelin pilot sport 4 padangomis. Visame tame, automobilis tapo ne tik galingas bet ir gan manevringas. Nors ir pajudet is vietos budavo beveik neimanoma su tiek kw, taciau kelione kuria patyriau su siuo automobiliu yra neapsakoma. Is sono atrodo kaip tiesiog paprasta skoda, o yra pasleptas sleeperis. Karta Kaune vaziuojant jonavos g, prie manes sustojo bmw 335i n54, po laiko suzinojau kad ten buvo stage 2 programa pas ji. Bet sustojus jis pradejo gazuot, as jam atsakiau tuo paciu. Vairuotojas paziurejo i mane ir nusizvenge, uzsidegus zaliam sviesaforui, be gailescio isnaudojau visa automobilio potenciala, ir nespejus ijungti 4 begio, bmw jau ilgom mirksejo man i gala kad jau gana 😄 Sustojus prie sekancio sviesaforo zmogus buvo apsales ir negalejo suprast kas cia per automobilis. Tokiu situaciju yra N kartu buve. Bet visu neispasakosiu. Jai kam idomu i klausimus galesiu atsakyti drasiai. Tai buvo trumpa istorija apie mano RS

 

https://imgur.com/a/NVV95f0

https://imgur.com/a/ec0nGCB

 

geras daunas

 

stoklankis prawiras kad galeceu gaidzem semku pabert pralegdamas ✌️🥶

 

hoode.jpg

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

  • po 5 mėnesių...

2007 gimimo (PreFL) pitačiokas 3.0d 170kw.
xHP Stage 3 dėžės tune
Downpipe
ECU tune
Kažkur apie 200-210kw, bet niekaip neprisiruošiau nuvaryt ant stendo prasukt.

IMG20220523123758.thumb.jpg.b9039fd9a040149480b13b70a6959804.jpgIMG_20210503_153317.thumb.jpg.ec5d1f9d538b0ca8348d6e2d0175c5d9.jpg

On 2023-05-20 at 15:35, Goris_Gri rašė:

SkLa0kp.jpeg

 

Šitokios temos negaliu praeit neparašes apie savo RS.

Taigi sveiki visi kas skaitot, šį kartą prasiplėsiu kadangi yra daug ka papasakot, kam idomu paskaitykit kam ne praleiskit, bet kelione buvo ilga ir įdomi.

Automobilis kuri isigyjau 2021 metais tai yra Škoda octavia mk2 vRS 2.0 turbo benzininis variklis 147kw su mechanine 6 begiu greiciu deze.

Ieskojau visai kitos markes automobilio ilga laika, ir prispaudus mane i kampa reikejo butinai automobilio kuo greiciau, tad gavau pasiulyma is draugo kad uz mazesne negu rinkos kaina parduoda, tad galvoju trumpam laikui as ja priglausiu kol rasiu ko ieskau. Nusipirkus sita automobili buvau nustebes nuo jo traukos ir konkretaus automobilio valdymo, viskas labai graziai dirba, i viska reaguoja be priekaistu, tas man labai patiko ir pats pradejau prisirisinet prie sio automobilio. Ilgai nelaukes nusprendziau irasyti stage 1 programa su kuria buvo atsukta 185kw, buvo tiesiog naujos emocijos ir isimylejau ta automobili. Pavazinejus keleta menesiu man pradejo trukti galios, nuo tada ir prasidejo visi mastymai apie kazkokius burtus. Daug galvojus, po daug konsultaciju nusprendziau tiesiog daryt stage 2. Tai buvo surinktas RamAir salto oro paemimo sistema, custom made straight pipe catless, pcv delete plate, revo intercooleris, turbosmart blowoff valve, po visu situ modifikaciju saugumo ribuose buvo atsukta 220kw. Automobilis priekiu varomas tai tokia galia buvo kaiptik. Nors ir niuancu buvo ne vienas ir ne du, nepasidavem ir padarem tai ko norejom, ir priemem sekanti sprendima tai apie ko4 turbocharger idejima. Cia neisiplesiu bet po sito galutinio modifikavimo pasiekem 260kw kad nepazeist variklio vidaus. Prie to pacio sekoje ejo ir sportines raudonos spiruokles, ir siektiek isvaizdai pagrazinti, norejau iskirtiniu ratlankiu. Po ilgo laiko ieskojimo nusprendziau prikti Cadizz R19 golf r ratlankius su michelin pilot sport 4 padangomis. Visame tame, automobilis tapo ne tik galingas bet ir gan manevringas. Nors ir pajudet is vietos budavo beveik neimanoma su tiek kw, taciau kelione kuria patyriau su siuo automobiliu yra neapsakoma. Is sono atrodo kaip tiesiog paprasta skoda, o yra pasleptas sleeperis. Karta Kaune vaziuojant jonavos g, prie manes sustojo bmw 335i n54, po laiko suzinojau kad ten buvo stage 2 programa pas ji. Bet sustojus jis pradejo gazuot, as jam atsakiau tuo paciu. Vairuotojas paziurejo i mane ir nusizvenge, uzsidegus zaliam sviesaforui, be gailescio isnaudojau visa automobilio potenciala, ir nespejus ijungti 4 begio, bmw jau ilgom mirksejo man i gala kad jau gana 😄 Sustojus prie sekancio sviesaforo zmogus buvo apsales ir negalejo suprast kas cia per automobilis. Tokiu situaciju yra N kartu buve. Bet visu neispasakosiu. Jai kam idomu i klausimus galesiu atsakyti drasiai. Tai buvo trumpa istorija apie mano RS

 

https://imgur.com/a/NVV95f0

https://imgur.com/a/ec0nGCB

 

Tikėtina, kad pas bičiuką su 335i tas N54 miręs arba tiesiog nesigauna gero starto pagaut, kas labai tikėtina 😄

Redaguota nario Silvis_Bumer

p1.png.c56af9ad334a5d408a948b14b03add4f.pngKrk2F.png

 

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar
  • Aktyvių narių   0 nariai

    • Nėra registruotų vartotojų, peržiūrinčių šį puslapį.
×
×
  • Kurti naują...