Jump to content

Darbo valdžios pokyčiai


Mantas_Cancel

Rekomenduoti pranešimai

image.png.437865c39f472b5111cffe8b5da089ac.png

Šioje temoje kiekvienas žaidėjas galės matyti besikeičiančius darbo valdžios atstovus. Direktorius paskirdamas, nušalindamas pavaduotoją ar palikdamas direktoriaus pareigą, privalės užpildyti žemiau pateiktus anketos šablonus

 

Pavaduotojo paskyrimo anketos šablonas

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:
Jūsų atstovaujamas darbas:
Jūsų naujo pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė):
Dėl kokių priežasčių renkatės būtent šį žmogų?:
Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?:


Pavaduotojo nušalinimo anketos šablonas

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:
Nušalinamo Pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė):
Dėl kokių priežasčių nušalinate pavaduotoją?:
Kiek laiko pavaduotojas praleido šiose pareigose?:


Atsistatydinimo anketos šablonas

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:
Atstovaujamas darbas ir pareigos jame:
Kodėl nusprendėte pasitraukti iš savo užimamos pareigos?:
Kiek laiko praleidote šiose pareigose?:

 

 

squash83

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

  • Mantas_Cancel užrakinta ir atrakinta šią temą
  • Mantas_Cancel užrakinta ir atrakinta šią temą
  • po 4 savaičių...

Atsistatydinimo anketos šablonas

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Grand_Select
Atstovaujamas darbas ir pareigos jame: Mechanikų direktorius.
Kodėl nusprendėte pasitraukti iš savo užimamos pareigos?: Noras išbandyti save kitose firmose.
Kiek laiko praleidote šiose pareigose?: 2022/08/21 - 2022/10/26

Redaguota nario Mantas_Cancel
Patvirtinta, dėkui už tavo pastangas direktoriaus kedėje.

          image.png.8bd0f8f8c9ef717d6186108ee2242438.png

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

  • po 3 savaičių...

Pavaduotojo paskyrimo anketos šablonas

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Robke_Gang
Jūsų atstovaujamas darbas: Fūristai
Jūsų naujo pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Grand_Select
Dėl kokių priežasčių renkatės būtent šį žmogų?: Buvau pas jį pavaduotoju mechanikuose ir mūsų duetas labai gerai veikė. Čia atėjęs tikrai deda pastangas darbe, padeda kitiems tai manau bus geras pagalbininkas man.
Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: Taip

Redaguota nario Mantas_Cancel
Patvirtinta. Sėkmės darbuose

image.png.8bd0f8f8c9ef717d6186108ee2242438.png

COSA.png.e924f745feef1df337b2ac92453afd77.png

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

 

Pavaduotojo paskyrimo anketos šablonas

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Clemmy_Berman
Jūsų atstovaujamas darbas: Medikai
Jūsų naujo pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Darius_Danikov
Dėl kokių priežasčių renkatės būtent šį žmogų?: Gan ilgą laiką buvau vienas medikų valdžioje iki kol pasirodė Danikovas, nuo pirmų savo darbo dienų prašėsi padėti su įvairiais task'ais, siūlė įdėjas kurios buvo panaudotos, rodė norą tapti valdžia.
Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: Taip

Redaguota nario Mantas_Cancel
Patvirtinta. Sėkmės darbuose

COSA.png

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

  • po 2 savaičių...

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Mykolas_Kaminiukas
Jūsų atstovaujamas darbas:Mechanikai
Jūsų naujo pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė):Sandiego_Simis
Dėl kokių priežasčių renkatės būtent šį žmogų?:Išreiškė didelį norą, turi nemažai idėjų kurias kartu bandysime įgyvendinti ir yra motyvuotas
Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?:Taip

Redaguota nario Mantas_Cancel
Patvirtinta. Sėkmės darbuose

Untitled-1.png.d10bce6037540e2d3930f0ffb18f3247.png

Su LMG nuo 2016-01-10

Mechanikas pas Sasha_Grey, Perfect_Lad, Grand_Select
Mechanikų valdovas:2022.11.10—2023.03.14

rsz_screenshot_207.png.d07f621a8119dfff04e963a11063a290.png

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

  • po 3 savaičių...

Atsistatydinimo anketos šablonas

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Clemmy_Berman
Atstovaujamas darbas ir pareigos jame: Medikų direktorius
Kodėl nusprendėte pasitraukti iš savo užimamos pareigos?: Laiko stoka bei suvaržymai.
Kiek laiko praleidote šiose pareigose?: 2022/09/14 - 2022/12/09

Redaguota nario Mantas_Cancel
Patvirtinta, dėkui už tavo pastangas direktoriaus kedėje.

COSA.png

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

  • po 1 mėnesio...

Pavaduotojo paskyrimo anketos šablonas

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Darius_Danikov
Jūsų atstovaujamas darbas: Medikų direktorius
Jūsų naujo pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Lukas_Forestas
Dėl kokių priežasčių renkatės būtent šį žmogų?: Parodęs begalinį norą bei pagalbą man nusprendžiau duotį šansą šiam žmogui, be to Lukas labai draugiškas bei super darbštus, tad manau labai puikiai susidirbsim ir pasistenksim iškelti medikų darbą į viršūmą.
Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: Taip

Redaguota nario Mantas_Cancel
Patvirtinta. Sekmės pareigose
Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

  • po 1 mėnesio...

Atsistatydinimo anketos šablonas

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Mykolas_Kaminiukas
Atstovaujamas darbas ir pareigos jame: Mechanikų direktorius
Kodėl nusprendėte pasitraukti iš savo užimamos pareigos?:1.Artėja pavasaris, nežinau kiek laiko galėsiu skirti mechanikams, todėl nenoriu laukti paskutinės minutės. 2. Išsekau, vis sunkiau sekasi sugalvoti naujų idėjų ir veiklų mechanikams, bei kitų būdų, kad jiems būtų įdomiau žaisti. 3.Po narkotikų update aktyviai įsitraukiau į šią veiklą, todėl neberadau laiko TINKAMAI eiti pareigas.
Kiek laiko praleidote šiose pareigose?:nuo 2022-11-10 iki 2023-03-14 (4mėnesius)

Redaguota nario Mantas_Cancel
Patvirtinta, dėkui už tavo pastangas direktoriaus kedėje.

Untitled-1.png.d10bce6037540e2d3930f0ffb18f3247.png

Su LMG nuo 2016-01-10

Mechanikas pas Sasha_Grey, Perfect_Lad, Grand_Select
Mechanikų valdovas:2022.11.10—2023.03.14

rsz_screenshot_207.png.d07f621a8119dfff04e963a11063a290.png

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Pavaduotojo paskyrimo anketos šablonas

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Justas_Boss
Jūsų atstovaujamas darbas
Fūristu direktorius
Jūsų naujo pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Mantas_Bordeo
Dėl kokių priežasčių renkatės būtent šį žmogų?: Kaip gavau
direktorius pareigas man i pagalbą iskarto atejo Mantas yra motyvuotas turi nauju ideju 
Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: Taip

Redaguota nario Mantas_Cancel
Patvirtinta. Sėkmės darbuose
Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Pavaduotojo paskyrimo anketos šablonas

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Danny_Fernandez
Jūsų atstovaujamas darbas: Policija
Jūsų naujo pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Edis_Citizen
Dėl kokių priežasčių renkatės būtent šį žmogų?: Su šiuo žaidėju man teko dirbti kai buvau Policijos pavaduotojas. Man jis gerai yra žinomas ir tapus firmos direktoriumi ilgą laiką stebėjau kelis darbuotojus. Iš visų būtent Edis parodė didžiausią norą ir motyvaciją. Noriu duoti jam šansą pasireikšti valdžioje ir tikiuosi mano sprendimas pasitvirtins. 
Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: Taip 

Redaguota nario Mantas_Cancel
Patvirtinta. Sėkmės darbuose
Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

  • po 2 savaičių...

Pavaduotojo paskyrimo anketos šablonas

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Jefro_Grand
Jūsų atstovaujamas darbas: Medikai
Jūsų naujo pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @White_Glue
Dėl kokių priežasčių renkatės būtent šį žmogų?: Prieš direktoriaus rinkimus, šis žmogus mane nuo pat pradžių motyvavo ir siūlė daugybė idėjų medikų darbui, šis žmogus motyvuotas ir manau, jog jis padės padaryti šį darbą geresniu bei išpildyti visas siūlytas idėjas.
Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: Taip

Redaguota nario Mantas_Cancel
Patvirtinta. Sėkmės darbuose

Medikų direktorius nuo 2023-04-01 iki 2023-06-02
 

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

  • po 3 savaičių...

Pavaduotojo paskyrimo anketos šablonas

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Darius_Danikov
Jūsų atstovaujamas darbas: Mechanikai
Jūsų naujo pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @David_Dragon
Dėl kokių priežasčių renkatės būtent šį žmogų?: Davidas nuo pat įsidarbinimo stengėsi kilt į viršų karjeros laiptais, visada padėdavo su atrankomis, misijomis bei papildomais mechanikų užsiemimais. Kadangi esu šiek tiek vėliau prisijungiantis asmuo, o David atvirkščiai, tad manau bus didelė pagalba darbuotojams. Tad sėkmės jam toliau darbuose!
Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: Taip

Redaguota nario Mantas_Cancel
Patvirtinta. Sėkmės darbuose
Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

  • po 2 savaičių...

Atsistatydinimo anketos šablonas

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: White_Glue
Atstovaujamas darbas ir pareigos jame: Mediku pavaduotojas. 
Kodėl nusprendėte pasitraukti iš savo užimamos pareigos?: Tai buvo mano pirmosios pareigos šiame projekte, iš pradžių buvo sunku, nes buvome prisižadėję daug ką pakeisti šiame darbe, bet laikui einant pradėjo matytis geri darbo rezultatai po sunkių pastangų. Siekemė padaryti medikų darbą įdomesnių ir labiau įtraukiančiu, kiek teko girdėti mums su Jefro tai pavyko, todėl tikiuosi, jog visiems įtikau, nieko nenuskriaudžiau ir dabar galiu užleisti savo vietą kitam žmogui. Ačiū visiems, kas buvote su manimi ir palaikėte, manau dar mane pamatysite kada nors valdžios poste.
Kiek laiko praleidote šiose pareigose?: 35 dienas.

Redaguota nario Mantas_Cancel
Pavirtinta. Dėkui už tavo pastangas pavaduotojo kėdėje.

la1.png?ex=66f52a27&is=66f3d8a7&hm=ccfe41674a363a9fd2a2f819650a69902186d078a26176b59fd5abcf8e49ba1b&=

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Danny_Fernandez
Atstovaujamas darbas ir pareigos jame: Policijos direktorius
Kodėl nusprendėte pasitraukti iš savo užimamos pareigos?: Pagrindinė priežastis – laiko trūkumas. Nesinori laikyti pareigų vardan to, kad jas turėti. Policijos valdžioje buvau nuo serverio pradžios. Nors su buvusiu direktoriumi viską pradėjome dviese, laikui bėgant firmos priežiūrą krito ant mano pečių. Nemeluosiu, tai man davė geros patirties, bet vienas žmogus, be jokios pagalbos ilgai firmos nesugebės išlaikyti. Gavus direktoriaus pareigas viskas tikrai buvo daug kartų paprasčiau. Viskas jau buvo žinoma, o svarbiausia turėjau labai puikų Pavaduotoją, kuris ne tik parodė, kad to yra vertas, bet tuo pačiu peršoko visus lūkesčius. Bendroje sumoje Policijos valdžioje buvau ilgiau nei metus laiko, todėl manau pats laikas užleisti krėslą naujiems žaidėjams. Labai didelis ačiū visiems kurie mane palaikėte ir ypač tiems kurie buvo ir vis dar yra nuo pačios pradžios. Esu nuoširdžiai jums dėkingas, nes tik Jūs mane skatinote judėti į priekį. Tai tikrai nėra atsisveikinimo laiškas ir serveryje mes tikrai susimatysime. Didelis AČIŪ visam Policijos kolektyvui už smagiai praleistą laiką! 🙂 
https://streamable.com/p3ueal
https://streamable.com/bqv181
https://streamable.com/lbmkk9
https://streamable.com/oibn86

Kiek laiko praleidote šiose pareigose?: Nuo 2023.03.15

Redaguota nario Mantas_Cancel
Patvirtinta, dėkui už tavo pastangas direktoriaus kedėje.
Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Pavaduotojo paskyrimo anketos šablonas

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Jefro_Grand
Jūsų atstovaujamas darbas: Medikai
Jūsų naujo pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Tautvydas_Karalius
Dėl kokių priežasčių renkatės būtent šį žmogų?: Šis žmogaus jau gan ilgą laiką dirbą mano firmoje, būdamas įgaliotiniu įdėjo daug darbo bei atkakliai siekė šių pareigų, taip pat sukūrė medikams automatišką skaičiuoklę dėl medikamentų bei aktyviai veda veiklas, manau šis žmogus tikrai manęs nenuvils ir pasirodys puikiai.
Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: Taip.

Redaguota nario Mantas_Cancel
Patvirtinta. Sėkmės darbuose

Medikų direktorius nuo 2023-04-01 iki 2023-06-02
 

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

  • po 2 savaičių...

Pavaduotojo paskyrimo anketos šablonas

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Koala_Stonkus
Jūsų atstovaujamas darbas: Policija
Jūsų naujo pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Paul_Kaiser
Dėl kokių priežasčių renkatės būtent šį žmogų?:  aukso vertes zmogus. draugas. padejo sampe, padejau as jam sampe, padejo jis cia man, as jam padejau cia. zodziu verta tikrai ir tikrai nesuklysiu pasiskirdamas ji savo pagalbininku.
Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: nu

Redaguota nario Mantas_Cancel
Patvirtinta. Sėkmės darbuose
Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Atsistatydinimo anketos šablonas

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Jefro_Grand
Atstovaujamas darbas ir pareigos jame: Medikų direktorius
Kodėl nusprendėte pasitraukti iš savo užimamos pareigos?: Taigi gavau direktorių per rinkimus būdamas "šviežia mėsa" kaip daugelis mėgo sakyti 😄 Iš pradžių jautėsi, jog iš senesnių žaidėjų buvo didelis nepasitenkinimas manimi, nes kadangi čia visai naujas žaidėjas, tai nesąmonių pridarys, nemokės elgtis, senbuvis geriau būtų gavęs ir t.t. Bet mano tikslas buvo šiek tiek pakeisti medikų darbą, įnešti į jį kažko savito, kadangi kiek dirbau pas praeita direktorių, daug kam trūko veiklos ir papildomo uždarbio, bei problemų dėl gaujų. Todėl su savo pirmuoju pavaduotoju - @White_Glue sugalvojome rangų sistemą, šios sistemos principas buvo panašus kaip fūristų, bet skirtas medikams, iš pradžių visiems tai atrodė juokingą ir apgailėtiną, bet kaip matome dabar, ji puikiai veikia ir tinka šiam darbui. Taip pat pakeitėme nusibodusią "taškų sistemą" ir padarėme "vaistų gaminimo" temą, principas buvo labai panašus, bet šiek atrodė įdomiau. Stengėmes įvykdyti visas savo prižadėtas idėjas ir pakelti šį darbą šiek tiek aukščiau. Vėliau teko ir gaujas uždrausti, nes medikų darbo ir gaujų veiklą suderinti buvo beveik neįmanomą, policijos pareigūnai buvo labai nuskriausti, visi gaujos nariai būdavo savo veiksme ir niekas jiems nepardavinėdavo medikamentų, iš pradžių galvojau, jog turbūt reikės jas sugrąžinti į darbą, nes sumažės darbuotojų ir nebebus kam imti iškvietimų, bet kaip matau dabartinė situaciją, kol kas visai gerai, iškvietimai būna priimti, užsidirbti išeina ženkliai daugiau, sumažėjo savikainos pardavinėjimas. Taip pat noriu padėkoti savo antrajam pavaduotojui ir naujajam medikų direktoriui - @Tautvydas_Karalius, šis žmogus atsiradęs mūsų firmoje, jai beprotiškai padėjo su savo auto skaičiuoklė, jo įdėtas darbas, veiklos bei pastangos buvo akivaizdžios visiems, linkiu didžiausios sėkmės tau šiame poste ir toliau tau padėsiu visais klausimai. Manau, jog šiai firmai kažkiek padėjau ir paįvairinau jos veiklą, sekantis direktorius manau jūsų tikrai nenuvils ir pasirodys puikiai.
Taip noriu padėkoti ir šiems žmonės, jie taip pat labai daug padėjo mūsų firmai: @White_Glue@Zopa_Gavirio, @Tyshwan_Guetta, @Sayo_Nara, @Louis_Vuitton
, @Dimka_Krokodilas, bei dėkoju @Mantas_Cancel už suteiktą šansą ir jog pasitikėjai manimi. Ačiū visiems kas palaikėte, padėjote ir buvote, iki pasimatymo! ❤️
Kiek laiko praleidote šiose pareigose?: Nuo balandžio 1 d. iki birželio 2 d. (2 mėnesius ir 1 dieną)

Redaguota nario Mantas_Cancel
Patvirtinta, dėkui už tavo pastangas direktoriaus kedėje.

Medikų direktorius nuo 2023-04-01 iki 2023-06-02
 

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Tautvydas_Karalius
Jūsų atstovaujamas darbas: Medikų firma - Direktorius
Jūsų naujo pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Tyshwan_Guetta
Dėl kokių priežasčių renkatės būtent šį žmogų?: Nuo pat atėjimo į firmą šis asmuo man išsiskyrė savo asmenybe. Padėjo man kaip naujam žmogui apsiprasti firmoje - "Įsivažiuot", Šis asmuo gan atsakingas ir aktyvus, tai Medikų firma neliks be priežiūros, kurią šis asmuo tikrai užtikrins. Tyshwan'as rodo pastangas visu 100% visad kreipiantis pagalbos neliksi be jos. Turi puikius vadovavimo "skill'us" Manau, kad galiu drąsiai teigti , kad šis asmuo stipriausias firmos personą!  
Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: Taip

Redaguota nario Mantas_Cancel
Patvirtinta. Sėkmės darbuose

jtSGs2T.thumb.jpg.4e0c3a142b0bc9c14611414a35fd0587.jpg

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Xarim_Vienivartai
Jūsų atstovaujamas darbas: Policijos Departamentas
Jūsų naujo pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Kes_Speed
Dėl kokių priežasčių renkatės būtent šį žmogų?:  Žmogų kurį žinau jau ilgą laiką ir pasitikiu, kartu su manimi buvo nusikalstamose frakcijose, todėl suteiksiu jam šansą užimti policijos departamento pavaduotojo pareigas ir kartu bandysim nulipdyti stiprią policijos departamento komandą.
Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: Taip.

Redaguota nario Mantas_Cancel
Patvirtinta. Sėkmės darbuose

image.thumb.png.c5c3393bbdac3b73e7161979e11b4173.png

 

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Pavaduotojo nušalinimo anketos šablonas

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Darius_Danikov
Nušalinamo Pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @System_Error
Dėl kokių priežasčių nušalinate pavaduotoją?: Susikloščius tokiom aplinkybėm nei pats esu labai aktyvus nei pavaduotojas tapo aktyvus, tad teko bėgti iš bedos ir keisti į aktyvesnį pavaduotoją, bet labai ačiū System_Error (David_Dragon) už labai didelią pagalbą, už daug minčių už praleistas geras akimirkas dirbdami petys į petį, tikiuos kad liksit mechanikų gretose ir toliau plėtosim šią sritį, prisiemu ir atsakomybė dėl savęs kaip ir minėjau nesu pats iš aktyviausių, bet galima suprast šiuo metu vasara, tenka ir dirbti ir atsipalaiduoti ir viskas susideda, tad ačiū kartą dar senį už pagalbą! 
Kiek laiko pavaduotojas praleido šiose pareigose?: Virš dviejų mėnėsių.

 

Pavaduotojo paskyrimo anketos šablonas

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Darius_Danikov
Jūsų atstovaujamas darbas: Mechanikai
Jūsų naujo pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Sauls_Tuners
Dėl kokių priežasčių renkatės būtent šį žmogų?: Darbuotojas daug laiko praleidęs mechanikų firmoje, žinantis ką daro, minčių bagažas didelis, aktyvumas šiuo metu neblogas, pagalbos ranką vis ištiesiantis žmogus. Kaip suprantu jau daug kartų siūlytą valdžia šiam žmogui buvo, tad vis nepribręsdavo iki to, tad ačiū jam kad pagaliau susiprato ir pasiryžo pabandyti savo jėgas kažkur aukščiau. Sėkmės!
Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: Taip.

Redaguota nario Mantas_Cancel
Patvirtinta. Sėkmės darbuose taip pat dėkui System_Error už įdėtas pastangas.
Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

  • po 3 savaičių...
  • po 5 savaičių...

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Zygis_Budrys
Jūsų atstovaujamas darbas: PD
Jūsų naujo pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Oktavas_Madone
Dėl kokių priežasčių renkatės būtent šį žmogų?: Žaidėjas tiek daug laiko praleido PD firmoje ir niekad negavo pareigų? Kai teko kalbėtis su juo, šiam serveryje jam stovi tik nuo Policijos darbo, tad manau verta pasirinkti šį žmogų, Teko kalbėti ir bendrauti dar neturint pareigų, buvo keista matyti kad nėra jo anketos direktoriaus rinkimuose, galvojau, kad tyngi užsiimti, bet pasirodo ne, Tad jei dar labiau stovės ir bus kietesnis gavus šias pareigas, tad linkiu jam sekmės. Taip pat linkiu neiškelti nosies per daug įviršu ir nenuliūdinti kitų žmoniu kurie tavim tiki.
Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: ŽinomĄĄĄ

Redaguota nario Mantas_Cancel
Patvirtinta. Sėkmės darbuose

0zspgRm.png

Su LMG nuo 2014

Policijos Departamento Direktorius 2023-08-08 - 2024-01-07

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

  • po 4 savaičių...

Atsistatydinimo anketos šablonas

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Tyshwan_Guetta
Atstovaujamas darbas ir pareigos jame: Medikų pavaduotojas.
Kodėl nusprendėte pasitraukti iš savo užimamos pareigos?: Nuo paskirimo datos praėjo 100 dienų, manau šiam kartui vadovauti pakaks. Užsibrėžtus tikslus, kaip komanda, pasiekėme jau senokai, tikslas buvo padaryti bent kažkiek šį darbą įdomesniu, įvesti kontrolę su budėjimais ir t. t. tikslus pasiekti manau kad pavyko. Dėkojų už suteiktą progą Direktoriui ir DP, na ir linkiu sėkmės.
Kiek laiko praleidote šiose pareigose?: 100 d.

Redaguota nario Mantas_Cancel
Pavirtinta. Dėkui už tavo pastangas pavaduotojo kėdėje ir iki kitų kartų.

Medikai - paramedikai

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Tautvydas_Karalius
Jūsų atstovaujamas darbas: Medikai
Jūsų naujo pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Mirabele_Akur
Dėl kokių priežasčių renkatės būtent šį žmogų?:Nes pasitikiu 100% šiuo žmogumi, net galiu drąsiai sakyt, kad nebus neatlikto darbo, ar šiaip kažkokia. Ir žinau tvirtai, kad jei kas, man padės, nebūsiu paliktas vienas kovot su medikais 
Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?:Taip

Redaguota nario Mantas_Cancel
Patvirtinta. Sėkmės darbuose

jtSGs2T.thumb.jpg.4e0c3a142b0bc9c14611414a35fd0587.jpg

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar
  • Aktyvių narių   0 nariai

    • Nėra registruotų vartotojų, peržiūrinčių šį puslapį.
×
×
  • Kurti naują...