Jump to content

Vieneri metai kartu su LMG5.LT projektu


Max_Tosha

Rekomenduoti pranešimai

Break In Grand Theft Auto GIF by Rockstar Games

Labas,

įprastai nemėgstu rašyti blogų. Tačiau prisimenu, kaip kadaise tą darė @Edga_Kesa LMG Forume. Skaityti projekto įkūrėjo mintis apie kūrimo procesą mane kaip paprastą žaidėją domino. Siekdamas skatinti visų įsitraukimą į Forumą, palaikydamas atvirą ir artimą ryšį su mūsų žaidėjais, nusprendžiau pabandyti ir aš 👋

:LMG5: Nors LMG5 dar kol kas nešvenčia vienerių metų gimtadienio. Sunku patikėti, tačiau kaip tik vakar buvo vienerių metų sukaktis kaip esu pagr. administratorius. Puikiai prisimenu kaip buvo keista pranešti šią žinią visiems žaidėjams. O ir šiaip, visų emocijos tuomet buvo skirtingos: (i) vieni tikėjosi, kad Tosha įneš daugiau tvarkos, aiškumo, bei garantuos viltį, kad projektas startuos; (ii) kiti juokėsi, nes manė, kad ką tik startavo nesėkmingas projektas ir visi tik švaistys laiką jame; (iii) treti liūdėjo, nes suprato, kad LMG.LT projekto era baigėsi ir sutelkiamas dėmesys į LMG5.LT

Praėjus vieneriems metams džiaugiuosi, kad mums pavyko išleisti projektą; džiaugiuosi, kad jau startavę pasiekėme puikių rezultatų ir džiaugiuosi, kad kiekvienas iš žaidėjų gali būti šios istorijos dalimi. Smagu, kad su Edgaru galime dirbti kartu ir kurti visų mūsų bendrą produktą 💚

Papasakok, kokia buvo Tavo patirtis su LMG5? Kaip atradai LMG5 projektą? Ko tikėjaisi? Ar džiaugeisi sužinojęs apie mūsų naujienas? Kaip manai mums toliau seksis? Jeigu turi klausimų susijusių su projekto įkūrimu, jo eiga ar pan. Mielai užduok jį čia, atsakysiu ir papasakosiu plačiau!

N9AsFoK.png

Dx9mowl.png

Re8kDMd.png

xN34EZc.png

iu2ADkz.png

Started from the Max, now we are Tosha.
Max_Tosha

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Su LMG projektu esu jau ~10 metų, realiai nuo pat įsikūrimo, kadangi pradėjom visi su klasiokais įnerti į šį SA:MP pasaulį. Galų gale likau vienas, kuris vis bandė kažką įrodyti savo ir įnešti, kas kaip žinome nepavyko, apart gaujų lyderio/direktoriavimo patirties.

Esu linkęs prie punkto: (iii) treti liūdėjo, nes suprato, kad LMG.LT projekto era baigėsi ir sutelkiamas dėmesys į LMG5.LT.

Su Artūru esame pažįstami nuo senų laikų, tačiau ryšys atsirado pastaraisiais metais, tad drąsiai teigiu, kad šis asmuo nėra tas, kuris pasikels iki debesų siekdamas išlaikyti savo statusą, tačiau visai draugiška, linksma, pavyzdinga asmenybė. Yra tekę bendrauti ne tik per laidą, tad įdomi persona.

Blogas trumpas, lauksim papildymo.

Cheers,

Benz

72ct6Me.png
ADMIN narys, Gaujų prižiūrėtojas, Turinio vadovas

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Sveikas @Max_Tosha ir visi kiti skaitantys šį postą. lmg5 yra tikrai pavykęs projektas , tikrai nesitikėjau kad per metus laiko galima užauginti tokį projektą  su tikrai gera liaudimi. Kadaise žaidžiau kitame projekte , bet čia supratau , kad ir pasiliksiu. Nors serveriui trūkstą šiek tiek dalykų , manau su visa komandą tai įgyvendinsit. 

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

  • po 3 savaičių...

Sveiki,

Užklydau į šią temą ganėtinai vėlai nuo jos paskelbimo, tačiau norėčiau pasidalinti ir savo nuomone apie šį projektą bei mano lūkesčius jam.

Užsukus pirmą kartą čia (pavasarį), tikrai niekas manes čia nesužavėjo, atrodė viskas overrated. Tačiau prisijungus rugsėji, kažkas kvietė vėl ir vėl tuos medžius kirsti. Nežinau ar tai, kad ruduo, ar kažkoks siekis patirti ta nostalgišką jausmą žaidžiant šiame serveryje, tiesiog su geresne grafika. Nuo 2013 metų esu LMG bendruomenes narys, vienokiu ar kitokiu būdu. Tai nemažas laiko tarpsnis, kuris priverčia kažkiek prisirišti, stengtis ir norėti tų pačių gerų, senų, idomių laikų.

Todėl, manau, ir esu šiame forume, šiame serveryje. Nostalgija. Tikiuosi, kad serveryje atsiras daugiau veiklos, žaidėjų bei gerų momentu, kurie pasotins mane ta "Nostalgija".

DlnI.gif.e2870b9898e677b7e5a28c14327c0b26.gif

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

  • po 3 mėnesių...

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar
  • Aktyvių narių   0 nariai

    • Nėra registruotų vartotojų, peržiūrinčių šį puslapį.
×
×
  • Kurti naują...