Jump to content

Unban Seilicijus_Meiliukas


Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Seilicijus_Meiliukas
2. Kas užblokavo (Serveris / ADMIN nario Vardas_Pavardė)?: Luksis_Flux 
3. Užblokavimo informacija (nuotrauka)https://www.part.lt/img/4686f6e8185a7c232d7c65a14ecc33e7922.jpg
4. Kokia paskyra naudojatės?: Seilicijus_Meiliukas
5. Jūsų POV arba papildomi komentarai (nebūtina): Prisijungęs į serverį, prie automobilių salono, Paleto Bay miestely, radau Lamborghini, jis buvo neužrakintas. Būdamas naujokas, nežinojau, kad negalima sėdėti už tokios prabangios transporto priemonės vairo. Mane susistabdė tikrai mandagus administratorius Luksis_Flux ir paklausė, kokią transporto priemonę vairuoju. Nieko nelaukęs atsakiau - Lamborghini. Tada šis administratorius parašė, kad viskas gerai ir atsijungė. Neprabėgus nei kelioms minutėms, šis asmuo pakartotinai manęs paklausė, kokiame automobilyje sėdžiu - pakartojau tą patį ką ir sakiau prieš tai. Pasirodo sėdžiu nematomame transporte, buvau apkaltinas nelegalių programų naudojimu, tačiau aš nieko nedariau, tiesiog radau mašiną, į kurią galėjau įsėsti. Galbūt tai situacija, kurioje įvyko nesusipratimas ir prasta komunikacija todėl norėčiau, kad atsižvelgtumėte į šią istoriją ir priimtumėte tinkamus sprendimus.

 

Redaguota nario Seilicijus_Meiliukas
Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Aktyvių narių   0 nariai

    • Nėra registruotų vartotojų, peržiūrinčių šį puslapį.
×
×
  • Kurti naują...