Jump to content

Peikiu Neil_Huble


Grisha_Kalashnikov

Rekomenduoti pranešimai

 Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Grisha_Kalashnikov
2. Peikiamo žaidėjo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Neil_Huble
3. Priežastis: NELEISTINTAS KILL EFEKTAS. yra žaideju kurie už tai yra gavę ban,tikiuos ir šios situacijos nepraskipinsit. (žaidejas jau yra ispetas del tokiu efektu,kadangi naudojo seniau)

ppk kuriame jau buvo ispėtas del tokių- 


4. Vaizdinė medžiaga:  jo pačio sukurtas clipas su fortnait efekciukais-https://streamable.com/k0e9qc   ////// Perfilmuotas,jeigu netyčia ištrintų.-https://streamable.com/ytnoep

 

 

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

P.s ačiū @Stanley_Williams už video,čyterius šiame serveryje reikia mažinti.

 

 

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Kadangi aš paminėtas, tai jei už tokį video priimtu skundą tai nežinau.

Nesimato nei datos, nei laiko, gal video filmuotas prieš kelis mėnesius?? ir šiaip toks kill effectas nėra kažkoks pranašumas, viskas čia normaliai yra.

 

ačiū už dėmesį, nepakanka įrodymų. dwj

geng.png.61ee796766664ba6e9d245dbae30eb4e.png

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Įmeskit orginalų tada,ar no balls? P.s clipai iš trečiadienio.rugsejo 6

Redaguota nario Grisha_Kalashnikov

 

 

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 47 minutes(-čių), Stanley_Williams rašė:

Kadangi aš paminėtas, tai jei už tokį video priimtu skundą tai nežinau.

Nesimato nei datos, nei laiko, gal video filmuotas prieš kelis mėnesius?? ir šiaip toks kill effectas nėra kažkoks pranašumas, viskas čia normaliai yra.

 

ačiū už dėmesį, nepakanka įrodymų. dwj

nesimato nesimato, prieš kelis mėnesius filmuotas kai gaujai dar mėnesio nėra 🤙

įrašiukas iš vakardienos gamyklėlės. https://imgur.com/a/g16lQLI

įrodymų pakanka dwj

 

Redaguota nario Xarim_Vienivartai

image.thumb.png.c5c3393bbdac3b73e7161979e11b4173.png

 

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 1 valandą, Stanley_Williams rašė:

Nesimato nei datos, nei laiko, gal video filmuotas prieš kelis mėnesius?? ir šiaip toks kill effectas nėra kažkoks pranašumas, viskas čia normaliai yra.

tavo logika tai lubas siekia 😄 vadovaujantis tavo logika, galiu uzblurint/isjungt data vaizdo irase, saudyt su cytais ar modifikacijom kurios teikia pranasuma ir nebusiu nubaustas nes datos nesimato? kokio tu ten gaidzio vartoji, uzsakyk ir man kitam reisui 🤙 jeigu tau glowinantis kill effectas nera pranasumas, pas daktaru apsilankom.

https://prnt.sc/8wKdroUkGrnZ ??????????????????

Redaguota nario Zek_Saves

🕵️‍♂️

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

@Neil_HubleJei video yra modifikuotas ar galėtum parodyti orginala?


 

Admin narys nuo 2022-08-12
Medikų Direktorius nuo 2022-05-25 iki 2022-08-12
Medikų Pavaduotojas nuo 2022-04-20 iki 2022-05-25

 

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Kaip rytas taip ir nauji vaizdai ir naujienos. 

prieš 10 valandas(-ų), Gugis_Fanta rašė:

@Neil_HubleJei video yra modifikuotas ar galėtum parodyti orginala?

Iš kur man ištraukti ta orginala, kai buvo montuota dalis prieš kelias dienas? Neturiu jokio orginalo.   Jeigu sumontavau video, ir čia iš mano montage video bando kažka man prirašyti ok, tik taip ir mokat forume kariauti vyrukai. Apgailėtini esat, jokio orginalo video neturiu toks jums atsakymas. Kai recordinu visada po 10min visada kiekvienas video užiima iki 2gb. 
Gal man kompa backupint dėl tokiu šudu? Nepadės. 

Kaip ir @Stanley_Williams minėjo, yra taisyklės jeigu naudojau kažkokį jūsų ta Killeffecta neleistina tai buvo naudota 2023:09:06, kai jau praėjo beveik 2 dienos. O kur dingo taisyklė jog įrodymai galioja 24h ?

Pasakiau ka norėjau pasakyti, mažiau verkit forumuose dėl kažkokiu šudu, kai patys darot didesnius šudus 

Redaguota nario Neil_Huble

 

Pravenai2.png.d3a63dedb549fd092a287b3a67e10392.png

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 2 valandas(-ų), Neil_Huble rašė:

Kaip rytas taip ir nauji vaizdai ir naujienos. 

Iš kur man ištraukti ta orginala, kai buvo montuota dalis prieš kelias dienas? Neturiu jokio orginalo. Beje, jeigu buvau veiksme 09.06, įrodymai senai negalioja jau.  Jeigu sumontavau video, ir čia iš mano montage video bando kažka man prirašyti ok, tik taip ir mokat forume kariauti vyrukai. Apgailėtini esat, jokio orginalo video neturiu toks jums atsakymas. Kai recordinu visada po 10min visada kiekvienas video užiima iki 2gb. 
Gal man kompa backupint dėl tokiu šudu? Nepadės. 

Kaip ir @Stanley_Williams minėjo, yra taisyklės jeigu naudojau kažkokį jūsų ta Killeffecta neleistina tai buvo naudota 2023:09:06, kai jau praėjo beveik 2 dienos. O kur dingo taisyklė jog įrodymai galioja 24h ?

Pasakiau ka norėjau pasakyti, mažiau verkit forumuose dėl kažkokiu šudu, kai patys darot didesnius šudus 

Skaitau ir graudu darosi, skundas parašytas lygiai 24h po veixmo, dabar skaitant tavo žinutes teigi jog naudojai neleistiną modifikaciją prieš porą dienų tačiau kaip tu sakai "kuriau montage" nematai nieko blogo, nes vaizdinėj medžiagoje nesimato laiko. Tavo bičiulis prieš porą dienų buvo užblokuotas už tapatį kill efektą, tačiau pats nesiryžai šio ištrinti, pats buvai gavęs skundą dėl to pačio efekto, atsiprašiai administracijos ir pasakei jog šis ištrintas ir daugiau nebenaudosi jo. Tačiau esu garantuotas jog ne tik kad jo neištrynei bet kartu ir pasidalinai juo kartu su kitais lmg žaidėjais, ko pasekoje keletas iš jų buvo užblokuoti.

 

 

 

Redaguota nario Xarim_Vienivartai

image.thumb.png.c5c3393bbdac3b73e7161979e11b4173.png

 

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 3 minutes(-čių), Xarim_Vienivartai rašė:

Skaitau ir graudu darosi, skundas parašytas lygiai 24h po veixmo, dabar skaitant tavo žinutes teigi jog naudojai neleistiną modifikaciją prieš porą dienų tačiau kadangi kaip tu sakai "kuriau montage" nematai nieko blogo, nes vaizdinėj medžiagoje nesimato laiko. Tavo bičiulis prieš porą dienų buvo užblokuotas už tapatį kill efektą, tačiau pats nesiryžai šio ištrinti, pats buvai gavęs skundą dėl to pačio efekto, atsiprašiai administracijos ir pasakei jog šis ištrintas ir daugiau nebenaudosi jo. Tačiau esu garantuotas jog ne tik kad jo neištrynei bet kartu ir pasidalinai juo kartu su kitais lmg žaidėjais, ko pasekoje keletas iš jų buvo užblokuoti.

 

 

 

Nesiruošiu skaityti tavo kažkokiu čia minčių išsireiškimo, kur tau ne vieta. Eik toliau į savo budele. Kaip tu nesupranti? Tu čia nelaukiamas, varyk iš ten kur atėjai. Mažai dar tau dėmesio? Ką pametei čia? Nėra tolko čia tau komentuot 

 

Pravenai2.png.d3a63dedb549fd092a287b3a67e10392.png

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 51 minutes(-čių), Neil_Huble rašė:

Nesiruošiu skaityti tavo kažkokiu čia minčių išsireiškimo, kur tau ne vieta. Eik toliau į savo budele. Kaip tu nesupranti? Tu čia nelaukiamas, varyk iš ten kur atėjai. Mažai dar tau dėmesio? Ką pametei čia? Nėra tolko čia tau komentuot 

Jei vaizdinėje medžiagoje matosi jog dalyvavau šioje situacijoje turiu pilną teisę reikšti savo nuomonę šiame skunde, kai nėra ką atsakyt sakai jog tingi skaityt, nors prieš atsakydamas tikrai persiskaitei kas tau rašoma kadangi vienintelis argumentas kurį turi tai "pasenę įrodymai" šiuo atveju nėra ką daugiau ir beparašyti 😋

Redaguota nario Xarim_Vienivartai

image.thumb.png.c5c3393bbdac3b73e7161979e11b4173.png

 

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

aplamai keista apie kokius cia senus irodymus kalbat kai-iš neilo vidoso matosi jog naudojo 09-06-21:42 tapati efekta/skundas parasytas 09-07-21:40 tai apie ka mes kalbam?

stanley nesuprantu tavęs,kai vidosa atsiust tai pats pirmas,o db akis uz aki,wtf??

Redaguota nario Grisha_Kalashnikov
uzmirsau kazka

 

 

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Žaidėjas užblokuotas.


 

Admin narys nuo 2022-08-12
Medikų Direktorius nuo 2022-05-25 iki 2022-08-12
Medikų Pavaduotojas nuo 2022-04-20 iki 2022-05-25

 

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Aktyvių narių   0 nariai

    • Nėra registruotų vartotojų, peržiūrinčių šį puslapį.
×
×
  • Kurti naują...