Jump to content

[Diskusija] LMG5 Policijos Departamentas ir ju taisykles.


Rafaelis_Kirminas

Rekomenduoti pranešimai

Laba diena tiems kas skaito.

Serveryje LMG5 esu naujas žaidėjas ir žaidžiu vos dešimt dienų, todėl nesakau kad tai yra įdėja, tačiau paprasta diskusija kuria diskutuoti gali visi serverio žaidėjai, nes liaudės žodis yra svarbus visiems. 

Prisijunges į serverį iškarto nustebau jog policijos pareigūnai gali rakinti iš transporto priemonės, nepagalvojau nieko blogo pradžia pokol manes nepradėjo gaudyti pareigūnai ant everesto, nes jie pastovei atsiteleportuodavo ir paskui greitai važiuodami nuo kalno mane tiesiog bandė surakinti pokol jiems pavyko, paskui man teko laukti apie penkiolika minūčių pokol jie atvažiavo prie manęs ir pratęse tai ką pradėjo [Sodinti mane į kaleimą] 

Sekanti situacija buvo kuomet šoviau į civilio padangą, ne miestelių teritorijoje ir prie manes privažiavo to civilio draugas kuris akyvaizdžiai norėjo prie manęs prisikabinti ir turbūt kažką padaryti, nes aš šoviau jo draugui i ratą. Jie pradėjo mane daužyti su savo džipais apie penkias minutes, tada vienas iš civilių nuvažiavo kažkur ir dingo, visa ta laiką kitas žaidėjas mane vis daužė su savo džipu darydamas non rp. Prie manęs tada privažiavo policjos pareigūnas [Tas civilis kuris kažkur dingo tiesiog persirenge į darbine uniformą] jis mane surakino ir pradėjo grasinti, kad man uždės įtarimą nes šaudžiau į jo draugą. Policijos pareigūnas nenorėjo bausti savo draugo kuris visa laiką darė non rp. Visa šį laiką galvojau jog aš esu teisus ir  policijos pareigūnai negali taip elgtis kaip jis padare. Tačiau likau apsirikes, nes pagal Polcijos Departamento driektorių ir serverio administratoriu taisyklės leidžia taip elgtis policijos pareigūnams. Tai yra prilyginama pareiškimui kuri gali parašyti betkuris serverio žaidėjas nusikalteliui pateikdamas įrodymus. [Gaunasi taipp jog Policjos pareigūnas rašo pareiškimą ir pats ta pareiškimą priima ir nutaria nuosprendį.] 

Mano nuomone toks Policijos Departamento įvaizdis negali labai ilgai tęstis, Policijos Departamento darbuotojai uždirba daugiausiai pinigų serveryje, jie turi daugiausiai galios palygynus su kitais serverio žaidėjais ir jie yra įstatymas. Jie šiuo metų jaučiasi lyg dievai daro ką nori dirba kada nori, jeigu jiems kažką padarei galiausiai liksi nubaustas nesvarbu ar jie darbo metų dirba ar nedirba tiesiog važinėja su nuosava transporto priemonę ir civiline uniformą. Jie nusrepndžia ką bausti ir ką nebausti.

Šitas leidimas jiems bausti kitus serverio žaidėjus pasitelkus savo pačių pareiškimus turi baigtis ir išviso labai daug pareiškimų yra pateikta prieš žaidėjus kurie tiesiog buvo išprovokuoti nusižengti ir paskui lieka nubausti. Suprantu jog kartais tie pareiškimai yra į naudą, bet dauguma pareiškimų būna pyknaudžiaujantis ir nutelkti prieš žaidėją. 

Sekantis dalykas kuris manau turi buti pakeistas tai rakinimas iš tranposrto priemonės, nes tai jiems palengvina žaidimą per daug, policijos pareigūnai gauna viską, ginklus nemokamai, dideli atlyginimą, premijas ir valdžia serveryje. Tai jiems leidžia labai atsipalaiduoti. Rakiniams iš transporto priemonės galėtu būti pakeistas jog tai truktu apie trys sekundes surakinti žaidėją iš transporto priemonės, tai pareigūnams žinoma pasunkintu viską, bet kartu ir atrakintu daug nauju veiklų bei treniruočiu. Policijos pareigūnai galėtu daugiau laiko praleisti treniruodamies šaudyti į transporto priemonių ratus [Kas labai paveikia transporta kuris greitai važiuoja], tazeris butu naudojamas daug dažniau o ir darbuotojai turėtu gan gera proga dirbti kartu su kolega. Stovėjimas afk transporto priemonėje galėtu būti pakeistas veikla su kolegomas lavinant savo įgūdžius.

Pareiškimų sistema galėtu būti pakeista jeigu nusikaltelis daro dideli DM ir tai paveikia serverio kasdienybe. Nusikaltelis šaudo pastovei ta pati žaidėją be priežasties kas pakenkia jo žaidimo kokybei. Nusikaltelis daro dideli NON -RP serveryje kenkdamas kitiems serverio žaidėjams. 

Aš nematau prasmės bausti kiekviena žaidėją kuris buvo išprovokuotas šaudyti į kitą žaidėja viena kartą. Nematau esmės bausti kiekviena žaidėja kuris pravažiavo ne pagal savo juosta ir buvo nufilmuotas bei parašytas pareiškimas prieš jį.

Ir taip mano gramatika yra negeriausia, bet vistiek manau puikiai galėsite viską perskaityti. Galite drąsiai pasirekšti su savo nuomonėm, keikvienas serverio žaidėjo balsas yra svarbus. Liaudis yra galingas išvien!

 

KOMANDA_6.png

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Sveikas pilnai matosi, jog esi visiškai naujas žaidėjas.

prieš 4 valandas(-ų), Rafaelis_Kirminas rašė:

Prisijunges į serverį iškarto nustebau jog policijos pareigūnai gali rakinti iš transporto priemonės, nepagalvojau nieko blogo pradžia pokol manes nepradėjo gaudyti pareigūnai ant everesto, nes jie pastovei atsiteleportuodavo ir paskui greitai važiuodami nuo kalno mane tiesiog bandė surakinti pokol jiems pavyko, paskui man teko laukti apie penkiolika minūčių pokol jie atvažiavo prie manęs ir pratęse tai ką pradėjo [Sodinti mane į kaleimą] 

Pirmas dalykas su rakinimais, sistema tokia yra dėl importu, kadangi šiuo metų greičiausia policijos mašina gali važiuoti mažiau 200 (neskaitant helio), o žaidėjų importai gali pasiekti 300+ greiti, tai nežinau kaip tu tikies juos surakinti ?

prieš 4 valandas(-ų), Rafaelis_Kirminas rašė:

Mano nuomone toks Policijos Departamento įvaizdis negali labai ilgai tęstis, Policijos Departamento darbuotojai uždirba daugiausiai pinigų serveryje, jie turi daugiausiai galios palygynus su kitais serverio žaidėjais ir jie yra įstatymas. Jie šiuo metų jaučiasi lyg dievai daro ką nori dirba kada nori, jeigu jiems kažką padarei galiausiai liksi nubaustas nesvarbu ar jie darbo metų dirba ar nedirba tiesiog važinėja su nuosava transporto priemonę ir civiline uniformą. Jie nusrepndžia ką bausti ir ką nebausti.

Antras dalykas, policininku algos ??? Policija man pačiam padirbus galiu pasakyti yra mažiausiai uždirbantis darbas serverije. Kiekvienas normalus veiksmas yra 50-100k minusio kiekviena karta o tokiu veiksmu kartais buna net ir po 6+ i diena tai tu isivaizduok kiek tu turi atidirbti kad atgautum tuos pinigus... Visos premijos ateina iš pačių policininku idėtų pastangu kiek patys pakelia kaip sakoma fonda tiek gauną pinigu tad čia irgi klausimas. Aš pats asmeniskai 2 praeitas savaites praleidau pd po 5-6h i diena žaisdamas/dirbdamas. Ir galiu pasakyti kad pakeliau tik tiek kiek realiai pakeliau už darbo ribu...

Trečias dalykas jei norit, kad pašalintu rakinima iš toli, tada pilnai pašalinam iejima į garaža kai turi žvaigždūčiu ??? Nu jo bet jei taip padaryti visi verktu, jog nesamone ir t.t

prieš 4 valandas(-ų), Rafaelis_Kirminas rašė:

Aš nematau prasmės bausti kiekviena žaidėją kuris buvo išprovokuotas šaudyti į kitą žaidėja viena kartą. Nematau esmės bausti kiekviena žaidėja kuris pravažiavo ne pagal savo juosta ir buvo nufilmuotas bei parašytas pareiškimas prieš jį.

Pažeidimas yra pažeidimas, nenubausi vieno dejuos kitas ir vise versa...

Finalui, tau pačiam reiktų padirbti PD ir tada manau pilnai suprastum, jog realiai nesamones kalbi dėl to surakinimo ir algų, nes tikrai taip nėra kaip kad čia sakai...

The devil doesn't approach you with red horns and a tail, he comes to  you disguised as everything you ever wanted

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Pasikelk 50leveli ir ateik i Policijos darba išbandysi jį pats ir susiprasi ar tikrai verta tas, ka čia prirašei

0zspgRm.png

Su LMG nuo 2014

Policijos Departamento Direktorius 2023-08-08 - 2024-01-07

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Iš esmės taip durniškai, kad gali surakinti iš transporto priemonės. Bet nepamirškime to, jog čia nėra kažkoks RP, tai yra GRP, ir čia daug kas kitaip. Kitas dalykas, dėl to pačio rakinimo - importas važinėja iki 300km/h, o policijos mašinos vos traukia 200. Gerai peršausi padangas susimėtys privažiuosi paspausi NUM 4, ir kas iš to jeigu lauksi 3 sekundes ir jis vėl pabėgs greitai. Gerai peršauni padangas susimėto ir bandai nutazerinti šitas variantas gal labiau skamba realistiškiau, bet vėl gi, turi peršaut vos ne ir langus, o šaudant į langus gali pataikyti į žaidėja kas yra tikrai negerai. Nežinau atrodo nebloga Tavo litanija, bet tikrai nesupranti tikros bėdos. Kaip ir minėjo Darida ar Žygis pabandyk atsistoti į ju vietas ir suprasi kaip vyksta viskas. Nes dabar tai tušti žodžiai... 

 

Pravenai2.png.d3a63dedb549fd092a287b3a67e10392.png

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 31 minutes(-čių), Neil_Huble rašė:

Iš esmės taip durniškai, kad gali surakinti iš transporto priemonės. Bet nepamirškime to, jog čia nėra kažkoks RP, tai yra GRP, ir čia daug kas kitaip. Kitas dalykas, dėl to pačio rakinimo - importas važinėja iki 300km/h, o policijos mašinos vos traukia 200. Gerai peršausi padangas susimėtys privažiuosi paspausi NUM 4, ir kas iš to jeigu lauksi 3 sekundes ir jis vėl pabėgs greitai. Gerai peršauni padangas susimėto ir bandai nutazerinti šitas variantas gal labiau skamba realistiškiau, bet vėl gi, turi peršaut vos ne ir langus, o šaudant į langus gali pataikyti į žaidėja kas yra tikrai negerai. Nežinau atrodo nebloga Tavo litanija, bet tikrai nesupranti tikros bėdos. Kaip ir minėjo Darida ar Žygis pabandyk atsistoti į ju vietas ir suprasi kaip vyksta viskas. Nes dabar tai tušti žodžiai... 

Ar zaidejas kaltas, kad serveryje yra ideti importai, su nesamoningu speedu? Ne. Ar sazininga, kad policininkas gali rakinti is masinos ( ir dar gan labai dideliu atsumu )? Ne. As irgi uz, kad pareigunas galetu rakinti tik tuo atveju, kai yra islipes is automobilio. Buvau ir mentu ir nementu, mentai per daug overbuffed darbas. 😄  ( piniginiu atzvilgiu , tikrai nera pelningiausias, bet antra vieta 100% )
Manau, fixas butu, kad surakinimas is automobilio butu ne 3 sekundes, bet kokias 0.5sec. ( reiktu patestuot ir pasiziuret optimaliausia varianta ) galbut, net ir 0.2-0.3. Tiesiog, kad nebutu tokiu nesamoniu, kad vaziuojat vienas pro kita ir surakina. XD

Redaguota nario Martynas_Bullet

W A S D --- JASNA

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Pasikelk 50 lygį nueik į policiją padirbk 2 savaites ir sugrįžk į šią temą. Beveik garantuoju jog šią temą arba ištrinsi arba pakeisi į kitą pusę.

                                                                                       

VX5o1A2.png

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 14 valandas(-ų), Darida_Obuoliu rašė:

Sveikas pilnai matosi, jog esi visiškai naujas žaidėjas.

Pirmas dalykas su rakinimais, sistema tokia yra dėl importu, kadangi šiuo metų greičiausia policijos mašina gali važiuoti mažiau 200 (neskaitant helio), o žaidėjų importai gali pasiekti 300+ greiti, tai nežinau kaip tu tikies juos surakinti ?

Antras dalykas, policininku algos ??? Policija man pačiam padirbus galiu pasakyti yra mažiausiai uždirbantis darbas serverije. Kiekvienas normalus veiksmas yra 50-100k minusio kiekviena karta o tokiu veiksmu kartais buna net ir po 6+ i diena tai tu isivaizduok kiek tu turi atidirbti kad atgautum tuos pinigus... Visos premijos ateina iš pačių policininku idėtų pastangu kiek patys pakelia kaip sakoma fonda tiek gauną pinigu tad čia irgi klausimas. Aš pats asmeniskai 2 praeitas savaites praleidau pd po 5-6h i diena žaisdamas/dirbdamas. Ir galiu pasakyti kad pakeliau tik tiek kiek realiai pakeliau už darbo ribu...

Trečias dalykas jei norit, kad pašalintu rakinima iš toli, tada pilnai pašalinam iejima į garaža kai turi žvaigždūčiu ??? Nu jo bet jei taip padaryti visi verktu, jog nesamone ir t.t

Pažeidimas yra pažeidimas, nenubausi vieno dejuos kitas ir vise versa...

Finalui, tau pačiam reiktų padirbti PD ir tada manau pilnai suprastum, jog realiai nesamones kalbi dėl to surakinimo ir algų, nes tikrai taip nėra kaip kad čia sakai...

Tai kiek supratau didžiausia problema policijai yra importinės mašinos, tai jūs naudojate kaip priežasti žaidimo palengvinimams. Jeigu problema importinės mašinos kreipkites į administracija, streikuokit ar dar darykite kažką. Paprasti serverio žaidėjai yra paveikti jūsų visu palengivnimų kuriuos turite serveryje. ne kiekvienas serverio žaidėjas turi importine mašina. Ką jūs darote kada šnekate apie importines mašinas tai paimat labai maža procentą žaidėjų ir juos naudojate kaip priežastį, kad va čia importinės mašinos todėl mes galime rakinti iš kilometro visus žaidėjus. Nesvarbu jog yra žaidėjai kurie nusiperka paprasta automobilį ir negauna jokio šanso pasprukti. Kodėl teisėsauga turi turėti visus šansus ir palengvinimus sugauti žaidėjus, o paprasti serverio žaidėjai neturi jokio žodžio jog jiems per sunku žaisti prieš teisėsauga. Algos yra didelės nereikia lele tapalia čia. Ir taip aišku jog visi verktu, visada visi verkia ir verks, prisiminkim laikus kaip LMG serveryje pašalino rakinimą iš automobilių, paverkė visi ir paskui tazerį pradėjo labiau naudoti. LMG tekdavo ne tik paprastus žaidėjus gaudyti, bet ir žaidėjus kurie dauguma naudoja žaidimą palengvinančias programas ir taip toliau, niekas neverkė praėjus šiek tiek laiko, o ir žaidimas tapo įdomesnis. Policija irgi neturėjo labai geru transporto priemonių, nekalbu jau apie Apsaugos firmą ir SWAT truckus kurie vos 160 traukdavo. 

prieš 13 valandas(-ų), Zygis_Budrys rašė:

Pasikelk 50leveli ir ateik i Policijos darba išbandysi jį pats ir susiprasi ar tikrai verta tas, ka čia prirašei

išeik iš policijos departamento ir pabuk paprastas serverio žaidėjas, suprasi ką aš čia parašiau.

prieš 12 valandas(-ų), Neil_Huble rašė:

Iš esmės taip durniškai, kad gali surakinti iš transporto priemonės. Bet nepamirškime to, jog čia nėra kažkoks RP, tai yra GRP, ir čia daug kas kitaip. Kitas dalykas, dėl to pačio rakinimo - importas važinėja iki 300km/h, o policijos mašinos vos traukia 200. Gerai peršausi padangas susimėtys privažiuosi paspausi NUM 4, ir kas iš to jeigu lauksi 3 sekundes ir jis vėl pabėgs greitai. Gerai peršauni padangas susimėto ir bandai nutazerinti šitas variantas gal labiau skamba realistiškiau, bet vėl gi, turi peršaut vos ne ir langus, o šaudant į langus gali pataikyti į žaidėja kas yra tikrai negerai. Nežinau atrodo nebloga Tavo litanija, bet tikrai nesupranti tikros bėdos. Kaip ir minėjo Darida ar Žygis pabandyk atsistoti į ju vietas ir suprasi kaip vyksta viskas. Nes dabar tai tušti žodžiai... 

LMG serveris irgi buvo GRP, visi likom patenkinti. Žinoma turi pataikyti į žmogų tame ir įdomumas jog nėra lengva o ir žaidėjas turi progą pasprukti. Dabar žaidėjai neturi jokiu šansų pabėgti.

prieš 11 valandas(-ų), Martynas_Bullet rašė:

Ar zaidejas kaltas, kad serveryje yra ideti importai, su nesamoningu speedu? Ne. Ar sazininga, kad policininkas gali rakinti is masinos ( ir dar gan labai dideliu atsumu )? Ne. As irgi uz, kad pareigunas galetu rakinti tik tuo atveju, kai yra islipes is automobilio. Buvau ir mentu ir nementu, mentai per daug overbuffed darbas. 😄  ( piniginiu atzvilgiu , tikrai nera pelningiausias, bet antra vieta 100% )
Manau, fixas butu, kad surakinimas is automobilio butu ne 3 sekundes, bet kokias 0.5sec. ( reiktu patestuot ir pasiziuret optimaliausia varianta ) galbut, net ir 0.2-0.3. Tiesiog, kad nebutu tokiu nesamoniu, kad vaziuojat vienas pro kita ir surakina. XD

Sutinku su viskuom ką parašei, triju sekundžių taisyklė buvo pateikta kaip pavyzdys diskusijom.

prieš 10 valandas(-ų), Martin_Santos rašė:

Pasikelk 50 lygį nueik į policiją padirbk 2 savaites ir sugrįžk į šią temą. Beveik garantuoju jog šią temą arba ištrinsi arba pakeisi į kitą pusę.

Nekeisčiau savo nuomonės, serverio žaidėjai yra irgi svarbus serveriui, ne tik policijos departamentas leidžia serveriui gyvuoti, o serverio žaidėjai ir nesvarbu ar jis medikas, gaujinis ar išviso ūkininkas kuris renka bulves, jie visi yra lygiai svarbūs norint palikyti severio gyvavimą ir klestėjimą.

KOMANDA_6.png

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

  • po 2 savaičių...

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar
  • Aktyvių narių   0 nariai

    • Nėra registruotų vartotojų, peržiūrinčių šį puslapį.
×
×
  • Kurti naują...