Jump to content

Skundas - Andzelika_Cruz


Rafaelis_Kirminas

Rekomenduoti pranešimai

 

vavavAnketos šablonas

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Rafaelis_Kirminas
2. Peikiamo žaidėjo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Andzelika_Cruz
3. Priežastis: Čytinimas. Vaizdinei medžiagoje akyvaizdžiai matosi kaip taikinukas seka mane bėgant per gatve, kas kiekviena šūvį taikinukas sudreba ir nusiveda ant manęs. Idomiausia vieta nuo 12 sekundės iki 22 sekundės. 
4. Vaizdinė medžiaga

Vaizdinė medžiaga paimta iš papeikimo kurį man parašė Adzelika_Cruz ir panaudojo šita video. Jeigu reikia įrodymu iš mano pūsės kuriame matosi kaip šitoje situacijoje būtent Andzelika_Cruz šaudo į mane paprašius mielai įkelsiu. 

 

KOMANDA_6.png

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Pridursiu siek tiek. kiekvienas zaides FPS zaidimus supras jog toks priesininko crosshair sekimas nera normalu, taip pat po suvio vyksta neaiskus flickai, kurie dar labiau patvirtina jog tai nera legalu. Video pradzioi pries rafaeliui islipant vaziuoja su masina ir taip pat puikiai nusitaikoma. manau jog reikia geros analyzes pries priimant sprendima, nes ikalciu isties daug 🙂

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

nzn skill issue man cia labiau panasu 😋 

o siaip pelyte i klaviatura atsitrenke tai ir sudrebejo vaizdas :DD jei aimas butu, tai jau masinoj butum mires, mielas kirminiuk infantino. 

 

Untitled-1.png

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Ką tik, Andzelika_Cruz rašė:

nzn skill issue man cia labiau panasu 😋 

o siaip pelyte i klaviatura atsitrenke tai ir sudrebejo vaizdas :DD jei aimas butu, tai jau masinoj butum mires, mielas kirminiuk infantino. 

 

kas kiekviena šūvį reiškias daužai pelyte į kliavatūrą. 5 ir 7 sekūndei paleidai du šūvius viazdas irgi sudrebėjo kuomet aš sedėjau transporto priemonėje. Paskui kaip išlipau iš transporto priemonės kiek šaudei tiek drebėjo vaizdas, sutrenkei pelytę į klaviatūrą pasiaiškinimas tik dar labiau patvirtina jog mano įtarimai yra pagrysti naudojant šita vaizdine medžiagą.

KOMANDA_6.png

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 13 minutes(-čių), Andzelika_Cruz rašė:

nebejuokink :DDD matosi kaip tiesiog nepataikau, jei adminai paprašys nusiųsiu pilną POV, kai po /vtm dar nušoviau :DDD nes pačiai graudu kaip baisiai nepataikiau. su aimu būtum kritęs po 2 hitų, saulele

Tai numesk dabar visa pilna pov, mielai pažiūrėsiu. 

KOMANDA_6.png

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

neblogi cia cytukai itariu silent aim naudojima, ypac paziurejus kaip ekranas pora kartu nusikrate (rankutes pelytes nenulaike arba aimas kreivas) tikiosi bus pasamdytas @Bauneris_Ltu siai bylai nes tik jis vienintelis zino ar buvo citinta... 

💘

image.png.c7dd748d0083dc25db4933b38f5be11e.png

guadalajara cartel // venice 13 // notorious disciples // hidden valley kings

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Aktyvių narių   0 nariai

    • Nėra registruotų vartotojų, peržiūrinčių šį puslapį.
×
×
  • Kurti naują...