Jump to content

Peikiu Ernestas_Zuke


Donat_Penki

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):  Donat_Penki
2. Peikiamo žaidėjo slapyvardis (@Vardas_Pavardė)@Ernestas_Zuke
3. Priežastis:  Buvo susitarimas, jis norejo pirkti is manes 10 Black Friday deziu, taciau siuo metu turbut yra kaskoks bugas bandant parduoti daugiau nei 1 Tu gauni pinigu tiktais uz viena deze, zaidejas gavo is manes 10 black friday deziu o as gavau pinigu tik kaip uz viena parduota deze.
4. Vaizdinė medžiaga:  1. Irodymas  Susitarimas kad parduodu 250k per deze. Ir abu sutinkam.  2. Irodymas Cia irodymai kai nutiko musu pirkimas/pardavimas ir kai man dingo 10 deziu ir gavau tik 250k  3. Irodymas Kai daviau jam zinoti kas nutiko. 4. Irodymas Kai nesamones jau kalba kaskokias, bando mane sukcium vadint ar bando issisukt.

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

  • Hoperis_Code pakeitė pavadinimą į Peikiu Ernestas_Zuke
prieš 10 minutes(-čių), Donat_Penki rašė:

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):  Donat_Penki
2. Peikiamo žaidėjo slapyvardis (@Vardas_Pavardė)@Ernestas_Zuke
3. Priežastis:  Buvo susitarimas, jis norejo pirkti is manes 10 Black Friday deziu, taciau siuo metu turbut yra kaskoks bugas bandant parduoti daugiau nei 1 Tu gauni pinigu tiktais uz viena deze, zaidejas gavo is manes 10 black friday deziu o as gavau pinigu tik kaip uz viena parduota deze.
4. Vaizdinė medžiaga:  1. Irodymas  Susitarimas kad parduodu 250k per deze. Ir abu sutinkam.  2. Irodymas Cia irodymai kai nutiko musu pirkimas/pardavimas ir kai man dingo 10 deziu ir gavau tik 250k  3. Irodymas Kai daviau jam zinoti kas nutiko. 4. Irodymas Kai nesamones jau kalba kaskokias, bando mane sukcium vadint ar bando issisukt.

ne sistemos klaida, o tavo klaida. pasirinkai 10 dėžių, tad turėjai tą kainą padauginti iš 10 ir tik tuomet parduoti žaidėjui. kaina, kurią vedi, nėra per vienetą, o yra už visas į keitimą įdėtas prekes. nemanau, kad grąžins, kadangi tai nebuvo sistemos klaida, bet ant sąžinės žukei liks 😹

18th.png

.: 18th Street Gang :.

 

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 2 valandas(-ų), Donat_Penki rašė:

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):  Donat_Penki
2. Peikiamo žaidėjo slapyvardis (@Vardas_Pavardė)@Ernestas_Zuke
3. Priežastis:  Buvo susitarimas, jis norejo pirkti is manes 10 Black Friday deziu, taciau siuo metu turbut yra kaskoks bugas bandant parduoti daugiau nei 1 Tu gauni pinigu tiktais uz viena deze, zaidejas gavo is manes 10 black friday deziu o as gavau pinigu tik kaip uz viena parduota deze.
4. Vaizdinė medžiaga:  1. Irodymas  Susitarimas kad parduodu 250k per deze. Ir abu sutinkam.  2. Irodymas Cia irodymai kai nutiko musu pirkimas/pardavimas ir kai man dingo 10 deziu ir gavau tik 250k  3. Irodymas Kai daviau jam zinoti kas nutiko. 4. Irodymas Kai nesamones jau kalba kaskokias, bando mane sukcium vadint ar bando issisukt.

nemoki pasiulyti manau pats kaltas ir taremes kad 2m 10 deziu o tu meginia ikisti po 250k karma zmogau

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Aktyvių narių   0 nariai

    • Nėra registruotų vartotojų, peržiūrinčių šį puslapį.
×
×
  • Kurti naują...