Jump to content

Peikiu Rafaelis_Kirminas


Sussy_Wussy

Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):  Sussy_Wussy
2. Peikiamo žaidėjo slapyvardis (@Vardas_Pavardė):  Rafaelis_Kirminas
3. Priežastis:  Cytinimas (aim), per viena diena biciukas ismoko saudyt ir viska i krutine. 
4. Vaizdinė medžiagahttps://medal.tv/games/gta-v/clips/1FDSGWInSbsACb/BVSiBPcCoLnx?invite=cr-MSwxaUwsMjA0NDk3ODc4LA

image.png.a7699995f99b7e4cf9ecddf7f2756a1e.png

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 7 minutes(-čių), Rafaelis_Kirminas rašė:

Mano pov video matosi kaip mane ožiuku vadini, o pats čia skundus man rašai. 

Mano Pov:

 

 

geras pov 👍

ko cia ta galva taip uzlockino? https://medal.tv/games/screen-capture/clips/1FEdVSt1MBP8i3/d1337Rl07dTv?invite=cr-MSxxeEUsMjA0NDk3ODc4LA

Redaguota nario Sussy_Wussy

image.png.a7699995f99b7e4cf9ecddf7f2756a1e.png

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 6 minutes(-čių), Sussy_Wussy rašė:

Visi kurie moka šaudyti pukiai supranta kad aš noobas esu ir nemoku šaudyti, nenaudoju jokiu tavo tu aimlockų apie kuriuos tu daugiau žinai negu aš. 

Siūlau praleisti daugiau laiko DM arenoje su savo pažystamu tu irgi tokiu prijomų išmoksi.

KOMANDA_6.png

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 13 minutes(-čių), Rafaelis_Kirminas rašė:

Mano pov video matosi kaip mane ožiuku vadini, o pats čia skundus man rašai. 

Mano Pov:

 

 

:Dddd kad batonas esi visi zino, apsiverkes visiems skundus rasai. Bent aima geresni isipust galejai, kad ne ant galvos lokintu 😹 0.25 speed 0;5sekunde ir galas gerai ten taikinukas ant sussio galvos uzsiveda 🤙

💘

image.png.c7dd748d0083dc25db4933b38f5be11e.png

guadalajara cartel // venice 13 // notorious disciples // hidden valley kings

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 5 minutes(-čių), Lawrence_Taylor rašė:

:Dddd kad batonas esi visi zino, apsiverkes visiems skundus rasai. Bent aima geresni isipust galejai, kad ne ant galvos lokintu 😹 0.25 speed 0;5sekunde ir galas gerai ten taikinukas ant sussio galvos uzsiveda 🤙

biciukas apie skriptus suzinojo, is dienpinigiu nusipirko ir max fova uzsimete, pradzioj irgi sove i Toma uzlockino dar i masina sedinti xD \

@Rafaelis_Kirminashttps://medal.tv/games/screen-capture/clips/1FElWXJH40UEAp/d1337BkDFEge?invite=cr-MSxYMmYsMjA0NDk3ODc4LA

sita paaiskink

Redaguota nario Sussy_Wussy

image.png.a7699995f99b7e4cf9ecddf7f2756a1e.png

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 3 minutes(-čių), Lawrence_Taylor rašė:

:Dddd kad batonas esi visi zino, apsiverkes visiems skundus rasai. Bent aima geresni isipust galejai, kad ne ant galvos lokintu 😹 0.25 speed 0;5sekunde ir galas gerai ten taikinukas ant sussio galvos uzsiveda 🤙

Tai jeigu aš batonas kuris skundus visiems rašo tai reiškias mes turim dar viena batoną.  Ir matau tau tai tikrai mano dėmesio visada reikia, nedalyvavai šitoje situacijoje nekomentuok išviso, nes teisybės jokios neįrodai. 

Ką tik, Sussy_Wussy rašė:

biciukas apie skriptus suzinojo, is dienpinigiu nusipirko ir max fova uzsimete, pradzioj irgi sove i Toma uzlockino dar i masina sedinti xD 

Kokie lockai mašinoje? ką tu šneki žmogau, pateik analyzę mielai pažiūrėsiu. Žodžiu kadangi taip verkiat prisipažinsiu kad esu kietesnis gangsteris už jus vos mėnesi GTA pažaides 😄  Grindinat GTA nežinau kiek metų ir prasileidžiat nuo žalio žmogaus ant GTA, gėda 😄 

KOMANDA_6.png

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 1 minutę, Rafaelis_Kirminas rašė:

Tai jeigu aš batonas kuris skundus visiems rašo tai reiškias mes turim dar viena batoną.  Ir matau tau tai tikrai mano dėmesio visada reikia, nedalyvavai šitoje situacijoje nekomentuok išviso, nes teisybės jokios neįrodai. 

Kokie lockai mašinoje? ką tu šneki žmogau, pateik analyzę mielai pažiūrėsiu. Žodžiu kadangi taip verkiat prisipažinsiu kad esu kietesnis gangsteris už jus vos mėnesi GTA pažaides 😄  Grindinat GTA nežinau kiek metų ir prasileidžiat nuo žalio žmogaus ant GTA, gėda 😄 

https://medal.tv/games/screen-capture/clips/1FElWXJH40UEAp/d1337BkDFEge?invite=cr-MSxYMmYsMjA0NDk3ODc4LA

image.png.a7699995f99b7e4cf9ecddf7f2756a1e.png

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Ką tik, Sussy_Wussy rašė:

Man juokas ima iš tavo tokiu pastebėjimų, ką man taikynuką į dangų laikyti? 😄

KOMANDA_6.png

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 10 valandas(-ų), Rafaelis_Kirminas rašė:

Tai jeigu aš batonas kuris skundus visiems rašo tai reiškias mes turim dar viena batoną.  Ir matau tau tai tikrai mano dėmesio visada reikia, nedalyvavai šitoje situacijoje nekomentuok išviso, nes teisybės jokios neįrodai. 

toks esi, buvai ir busi. pasiziurek videkus, pvz sita
 

prieš 10 valandas(-ų), Sussy_Wussy rašė:

nespejus nusitaikyt tavo taikinukas jau veda paskui zmogu XDD paskutinem sekundem tavo pacio videke, net nenoriu kalbet koks hujovas aimas nes galvyte gerai lockina.

💘

image.png.c7dd748d0083dc25db4933b38f5be11e.png

guadalajara cartel // venice 13 // notorious disciples // hidden valley kings

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 6 minutes(-čių), Lawrence_Taylor rašė:

toks esi, buvai ir busi. pasiziurek videkus, pvz sita
 

nespejus nusitaikyt tavo taikinukas jau veda paskui zmogu XDD paskutinem sekundem tavo pacio videke, net nenoriu kalbet koks hujovas aimas nes galvyte gerai lockina.

Juokdarys esi, lockintojau tu, jeigu kazkas kazka lockina tai tik tavo tevai tave kambary. Hujovas aimas, sakyciau neblogas aimas mano jeigu cyteriu vadinat 😅

KOMANDA_6.png

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Aktyvių narių   0 nariai

    • Nėra registruotų vartotojų, peržiūrinčių šį puslapį.
×
×
  • Kurti naują...