Jump to content

Peikiu Vadim_Kalashnikov


Vid_Mantas

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Vid_Mantas
2. Peikiamo asmens Vardas_Pavardė serveryje: @Vadim_Kalashnikov
3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?: Sustojau prie mechaniko, norėjau pasikalbėt, nieko nesakęs prisikabino mano automobilį ir nutempė jį į KMA, automobilis stovėjo kelkraštį bei niekam tuo metu netrukdė, tuo labiau aš kątik iš jo išlipau. + nepagarbus bendravimas iš kolegos, bei keiksmai
4. Vaizdiniai įrodymai (foto/video)image.thumb.png.8c837bb91aafb502dbf358ab7346c23d.png

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Nėr ko daužytis, buvo organizuojama mechanikų veikla, tau dar buvo pagrasinta, kad gausi 2h jail'o
 

+ tavo foto matosi, kad ginčyjiesi su mechanikais 😄

 

Dar huj suprasi ko tu norėjai, atvaręs mašiną išlipai ir daužyt ją pradėjai, tai bbžn, paėmiau, nutempiau, nieko nesakei 😄
Jeigu trūks įrodymų, įkelsiu kai kolegos discorde sako, jog "nutempė dar to mašiną kur daužėsi, dar bandė vytis"

O dėl šito, tai pas tave kaukė arklio, todėl ir pasakiau, kad arklys. Daugiau nematau iš savo pusės ką būčiau pažeidęs.
+ nepagarbus bendravimas iš kolegos, bei keiksmai

https://medal.tv/games/gta-v/clips/1FNwbVp-0m3LMA/d1337CWnlpY8?invite=cr-MSxFMk4sMTY2Mzg3OTgwLA

Kaip sakant, nereikėjo prisipist, nebūtų reikėję verkt. Jeigu jau tokią dramą keli, galiu grąžinti tuos 3000€, gal mažiau verksi. Laukiam Dariaus arba Sauls sprendimo.

Redaguota nario Vadim_Kalashnikov

🙂

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 13 valandas(-ų), Vadim_Kalashnikov rašė:

Nėr ko daužytis, buvo organizuojama mechanikų veikla, tau dar buvo pagrasinta, kad gausi 2h jail'o
 

+ tavo foto matosi, kad ginčyjiesi su mechanikais 😄

 

Dar huj suprasi ko tu norėjai, atvaręs mašiną išlipai ir daužyt ją pradėjai, tai bbžn, paėmiau, nutempiau, nieko nesakei 😄
Jeigu trūks įrodymų, įkelsiu kai kolegos discorde sako, jog "nutempė dar to mašiną kur daužėsi, dar bandė vytis"

O dėl šito, tai pas tave kaukė arklio, todėl ir pasakiau, kad arklys. Daugiau nematau iš savo pusės ką būčiau pažeidęs.
+ nepagarbus bendravimas iš kolegos, bei keiksmai

https://medal.tv/games/gta-v/clips/1FNwbVp-0m3LMA/d1337CWnlpY8?invite=cr-MSxFMk4sMTY2Mzg3OTgwLA

 

Desync, nes tikrai neliečiau tavo mašinos net, dar aiškiai matos iš tavo video, kad nei ratai neprasisuka "stumiant", ir lyg kiaurai mašina važiuoja. Pasirodo mano mikrofonas neveikė, tai bent galėjai paklaust arba įspėt, o ne tiesiog paimt ir nutempt. Beto, serve buvau 20min ir buvau mechanikų aišktelėj ir nebuvo jokių pozymių, kad vyksta kažkokia tai veikla, o persivertus chat'o istorija irgi nepastebėjau. Aiškiai matos tavo ping pakylęs.

Redaguota nario Vid_Mantas
Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Aktyvių narių   0 nariai

    • Nėra registruotų vartotojų, peržiūrinčių šį puslapį.
×
×
  • Kurti naują...