Jump to content

Peikiu Millander Hin


Xarim_Vienivartai

Rekomenduoti pranešimai

Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): xarim_vienivartai
2. Peikiamo žaidėjo slapyvardis (@Vardas_Pavardė)@Millander_Hin
3. Priežastis: galimai čytinimas, smagu būtų povą pamatyti nes nesu matęs žmogaus kuris iš tokio atstumo su shotgunu į galvą bandytų pataikyt ir visos kulkos spreadintųsi beveik į vieną vietą galva/kaklas.
4. Vaizdinė medžiagahttps://streamable.com/ycprwe
image.png.cc05a0b663bbaa40a69fa0ff30739b01.png

Redaguota nario Xarim_Vienivartai

image.thumb.png.c5c3393bbdac3b73e7161979e11b4173.png

 

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Sveikas, video neturiu nes nepastebėjau to chate, šaudžiau kaip įprastai, tiesiog taip gavosi, kad pataikiau ten kur pataikiau, nieko čia keisto ir neįprasto neįžvelgiu, kita karta daugiau paspaming gal pamatysiu tavo žinute ir tikrai išsaugosiu savo pov.

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 2 minutes(-čių), Millander_Hin rašė:

Sveikas, video neturiu nes nepastebėjau to chate, šaudžiau kaip įprastai, tiesiog taip gavosi, kad pataikiau ten kur pataikiau, nieko čia keisto ir neįprasto neįžvelgiu, kita karta daugiau paspaming gal pamatysiu tavo žinute ir tikrai išsaugosiu savo pov.

Kaip galėjai nepastebėt jei šalia tavęs nebuvo mano gaujos narių kurie galėjo jį užfloodinti naudojant armorus? Ar turi bet nenori rodyti jog nėbūtum užblokuotas?

image.thumb.png.c5c3393bbdac3b73e7161979e11b4173.png

 

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 28 minutes(-čių), Millander_Hin rašė:

Sveikas, video neturiu nes nepastebėjau to chate, šaudžiau kaip įprastai, tiesiog taip gavosi, kad pataikiau ten kur pataikiau, nieko čia keisto ir neįprasto neįžvelgiu, kita karta daugiau paspaming gal pamatysiu tavo žinute ir tikrai išsaugosiu savo pov.

Aš kai paprašiau šitos situacijos POV, sakei, jog neturi clipinimo programos kompiuteryje? Tai kodėl keičiasi istorija skirtingam žmogui?

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 22 minutes(-čių), Millander_Hin rašė:

Kaip ir minėjau viršuje nepastebėjau chate, pas mane yra tam gaujos chatas kur mano kiti gaujiniai galėjo jį užfloodinti.

Gerai čia uzlockino ant galvos biški per stipriai ten kažką sureguliavai

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Buvau pasijunges kompiuteryje obs programa nes galvojau kad nividia veiks bet pasirodo trūksta kažkokios tai detales. Tad neišseivinau nei per obs nei per nividia.

Redaguota nario Millander_Hin
Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Ką tik, Millander_Hin rašė:

Ne, sakau kas įvyko.

 

prieš 1 valandą, Millander_Hin rašė:

Rašiau jog neclipinu (šiuo metu, galbut tu turėjai kitą minti?)

nebijai kad patikrinus logus ras kitokias žinutes iš tavo pusės?

image.thumb.png.c5c3393bbdac3b73e7161979e11b4173.png

 

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 1 valandą, Millander_Hin rašė:

Priduriu @Hoperis_Code paraše man pirmas delto į jo sms suregavau o poto nebuvo laiko pastebėt nes pushino.

aplink tavę matosi tik tavo keturi grupuotės nariai, kas tavę galėjo pushint man paaiškink dabar, nes nematyt žinutės negalėjai.

Redaguota nario Xarim_Vienivartai

image.thumb.png.c5c3393bbdac3b73e7161979e11b4173.png

 

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Man tai juokinga ir  iš kur tokiu juokdariu atsiranda kur iš niekur nieko bando išrasti kažką, čia tas pats kaip iš beleko paprašytum POV ir bandytum įrodyti tai ko nėra, gal geriau tu nieko neberašyk Xarimuk, biški protingesnis atrodysi.

geng.png.61ee796766664ba6e9d245dbae30eb4e.png

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Aktyvių narių   0 nariai

    • Nėra registruotų vartotojų, peržiūrinčių šį puslapį.
×
×
  • Kurti naują...