Jump to content

Peikiu Ernest_Petkevicius


Rafaelis_Kirminas

Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Rafaelis_Kirminas
2. Peikiamo žaidėjo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Ernest_Petkevicius
3. Priežastis: Aimbot naudojimas. numirė gal trys kartus iš eilės paskui stebuklingai flickus pradėjo šaudyti, tiesiog noriu povą pamatyti, kad viskas buvo sušaudyta sąžiningai. DMG lentelė irgi labai daug įtarimų kelia viskas suėjo į viršūtine liemenį. Video gale matosi kaip paprašiau povo. Žaidėjas paskui man sakė jog išsisaugos povą be problemų.
4. Vaizdinė medžiagaUntitled video - Create and share your videos with Clipchamp

KOMANDA_6.png

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Prasau ( ^-^ ) ( https://clipchamp.com/watch/o5FPtpO7oPB )


p.s Jeigu reikes daugiau irodimu pateiksiu Komandos Nariams

Redaguota nario Ernest_Petkevicius
Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 25 minutes(-čių), Ernest_Petkevicius rašė:

Prasau ( ^-^ ) ( https://clipchamp.com/watch/o5FPtpO7oPB )

 

I mane net nepataikei pirmo suvio bet man hp nuemei, paskui labai graziai vedei ant manes kuomet perbeginejau i kaire puse taikinuko nenuemes nuo manes. Hugo kaip nusoviai paskui vapsie i ji net nebuvai nusitaikes bet sukirto zmogu, matosi kaip visos kulkos i siena kazkur virs zmogaus nueina. taikinukas nesekundei nuo manes nenuslinko ir visad ta pačia vietą laikai. idomiai idomiai

Pasižiūrėkim kaip Hugo hp nusiėma nors net ne į jį šovei xD 

Untitled video - Create and share your videos with Clipchamp

Redaguota nario Rafaelis_Kirminas

KOMANDA_6.png

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 40 minutes(-čių), Rafaelis_Kirminas rašė:

I mane net nepataikei pirmo suvio bet man hp nuemei, paskui labai graziai vedei ant manes kuomet perbeginejau i kaire puse taikinuko nenuemes nuo manes. Hugo kaip nusoviai paskui vapsie i ji net nebuvai nusitaikes bet sukirto zmogu, matosi kaip visos kulkos i siena kazkur virs zmogaus nueina. taikinukas nesekundei nuo manes nenuslinko ir visad ta pačia vietą laikai. idomiai idomiai

Pasižiūrėkim kaip Hugo hp nusiėma nors net ne į jį šovei xD 

Untitled video - Create and share your videos with Clipchamp

Kada tu nustosi verkt ir pripazinsi, kad tiesiog nuo visu malku gauni? Tie tavo skundai literally yra tik tam, kad pasikelt postu, nes kaip kazkam parasai skunda - irodymai lempiniai.

"Nepataikei pirmo shoto i mane" - https://prnt.sc/qSnvOEf0t-Ny

Patarciau uz tokius skundus pradet ispejimus tokiem det, nes ta skundu skiltis tuoj pavirs i kiekvieno killo videko ikelima su tokiais verkimais.

Pasiziurejau tuos videkus, nematyt net tu cytu, labiau skill issue matos.

💘

image.png.c7dd748d0083dc25db4933b38f5be11e.png

guadalajara cartel // venice 13 // notorious disciples // hidden valley kings

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 7 minutes(-čių), Lawrence_Taylor rašė:

Kada tu nustosi verkt ir pripazinsi, kad tiesiog nuo visu malku gauni? Tie tavo skundai literally yra tik tam, kad pasikelt postu, nes kaip kazkam parasai skunda - irodymai lempiniai.

"Nepataikei pirmo shoto i mane" - https://prnt.sc/qSnvOEf0t-Ny

Patarciau uz tokius skundus pradet ispejimus tokiem det, nes ta skundu skiltis tuoj pavirs i kiekvieno killo videko ikelima su tokiais verkimais.

Pasiziurejau tuos videkus, nematyt net tu cytu, labiau skill issue matos.

Jeigu žaidėjas kelia įtarimus jog jisai kažką naudoja nematau nieko blogo parašyti papeikimą ir paprašyti POV.

Iš mano puses pats matai kaip viskas atrodo, vieni flickai, visi šūvei į liemeny sueina ir tikrai nieko blogo šitame nematau parašyti skundą.

Žaidėją nužudžiau gal trys ar keturis kartus iš eilės be jokiu problemų, panervinau biški ir netikėtai pradėjo tokius flickus šaudyti, pats irgi skundą rašytum jeigu aš bučiau Ernest vietoje.

Todėl nereikia čia siūlyti dėti įspėjimus už freepostinimą, nes vienintelis žmogus kuris visada free postiną tai esi tu. Kiekvienoje temoje kuria aš esu sukures turbūt rastume tavo nosį įkyšta. 🙂 

KOMANDA_6.png

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 39 minutes(-čių), Rafaelis_Kirminas rašė:

Jeigu žaidėjas kelia įtarimus jog jisai kažką naudoja nematau nieko blogo parašyti papeikimą ir paprašyti POV.

Iš mano puses pats matai kaip viskas atrodo, vieni flickai, visi šūvei į liemeny sueina ir tikrai nieko blogo šitame nematau parašyti skundą.

Žaidėją nužudžiau gal trys ar keturis kartus iš eilės be jokiu problemų, panervinau biški ir netikėtai pradėjo tokius flickus šaudyti, pats irgi skundą rašytum jeigu aš bučiau Ernest vietoje.

Todėl nereikia čia siūlyti dėti įspėjimus už freepostinimą, nes vienintelis žmogus kuris visada free postiną tai esi tu. Kiekvienoje temoje kuria aš esu sukures turbūt rastume tavo nosį įkyšta. 🙂 

Jeigu bent kazkiek IQ turetum bei suprastum kaip veikia cytai - skundo po kiekvienos mirties nerasytum. Skundu skiltis nepasizymi vien tuom, kad pamatyt POV, ka jau buvo rases Max_Tosha. Sioje skiltyje pagrindas pranesti zaidejus, kurie aiskiai naudoja neleistinas programas. Tavo visi skundai yra tik tam, jog "ITARI" arba nori pamatyti pov. Laisvas.

Tau visi cyteriai, turbut siame serveryje nera legit zaidejo apart taves.

Redaguota nario Lawrence_Taylor

💘

image.png.c7dd748d0083dc25db4933b38f5be11e.png

guadalajara cartel // venice 13 // notorious disciples // hidden valley kings

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 23 minutes(-čių), Lawrence_Taylor rašė:

Jeigu bent kazkiek IQ turetum bei suprastum kaip veikia cytai - skundo po kiekvienos mirties nerasytum. Skundu skiltis nepasizymi vien tuom, kad pamatyt POV, ka jau buvo rases Max_Tosha. Sioje skiltyje pagrindas pranesti zaidejus, kurie aiskiai naudoja neleistinas programas. Tavo visi skundai yra tik tam, jog "ITARI" arba nori pamatyti pov. Laisvas.

Tau visi cyteriai, turbut siame serveryje nera legit zaidejo apart taves.

Nerašau skūndo kiekvienam žaidėjui kuris mane nužūdo, rašau skūndą tik tuomet kada yra įtarimai jog žaidėjas naudojo nelegalias programas.  Mano video puikiai matosi kokie flickai buvo šioje situacijoje ir DMG lentelė rodo jog visi šūviai buvo pataikyti į viena vietą. To pilnai užtenka jog galėčiau parašyti skūndą, kadangi žaidėjas galimai naudoja nelegalias programas. Ir šiuo metu žaidėjas pateikė POV belieka administracijai spręsti ar buvo kažkokios programos naudojamos ar ne. Todėl laisvas tavo nuomonės aš tikrai čia neprašiau.

KOMANDA_6.png

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 2 minutes(-čių), Rafaelis_Kirminas rašė:

Nerašau skūndo kiekvienam žaidėjui kuris mane nužūdo

Skundai virsuje aiskiai atsako i tavo teigini. Zaidejas ziurint tavo POV nepadare nieko blogo, cia labiau atsispindi tas, kad tiesiog pats supykai, jog po keliu nusovimu mirei pats. Jeigu pradesim uz tokias palevas skundu skiltyje metytis, tai automatiskai sita skiltis bus pildoma kiekviena diena uz bet ka. Vietoj to, kad geriau bandytum nekaltam zaidejui uzdirbti uzblokavima serveryje uz nieka, geriau paprasytum POV discord platformoje, ar net paprasytum jog pasharintu tau ekrana su pilnu videku. Daugiau komentuot nebezadu bet laikas susimastyti, po kiekvienos mirties - skundas uz cytinima:D Laikas baigt verkt ir pradet mokintis saudyt.

💘

image.png.c7dd748d0083dc25db4933b38f5be11e.png

guadalajara cartel // venice 13 // notorious disciples // hidden valley kings

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 32 minutes(-čių), Lawrence_Taylor rašė:

Skundai virsuje aiskiai atsako i tavo teigini. Zaidejas ziurint tavo POV nepadare nieko blogo, cia labiau atsispindi tas, kad tiesiog pats supykai, jog po keliu nusovimu mirei pats. Jeigu pradesim uz tokias palevas skundu skiltyje metytis, tai automatiskai sita skiltis bus pildoma kiekviena diena uz bet ka. Vietoj to, kad geriau bandytum nekaltam zaidejui uzdirbti uzblokavima serveryje uz nieka, geriau paprasytum POV discord platformoje, ar net paprasytum jog pasharintu tau ekrana su pilnu videku. Daugiau komentuot nebezadu bet laikas susimastyti, po kiekvienos mirties - skundas uz cytinima:D Laikas baigt verkt ir pradet mokintis saudyt.

Kiekvienas skundas parašytas su priežastim. Laukiam administracijos nuosrendžio ir viskas. 

KOMANDA_6.png

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Aktyvių narių   0 nariai

    • Nėra registruotų vartotojų, peržiūrinčių šį puslapį.
×
×
  • Kurti naują...