Jump to content

Peikiu Jeff_Hard


Prosto_Benas

Rekomenduoti pranešimai

nu ar tu daunas ar seip prie meno as nesuprantu man px gal nesimato su magiskom kulkom gal saudai per obijektus ir uzkibo man nebutinai cia wh reikalas del to tos paskutines sekundes ir reikalingos o cia tavo bedos kad daunas esi ir nesupranti ka reiskia save pov

 

 

 

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 4 minutes(-čių), Prosto_Benas rašė:

abu dalbajobai esat prox tu vps uzdusk ne prie temos esi o tu jeff asilo galva kai pasako save pov iskart pova issaugai o ne lauki stebuklo nx asilas

 

ko tu prakaituoji as nesuprantu slysk is tu gauju lauk jei del kiekvieno mirimo cia verksi ir ppk rasysi

SViceks

fMN5Yb3.png.771c9ba54e8e0fb0108fd93c8fbfa687.png

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 1 minutę, Prox_Sviceks rašė:

ko tu prakaituoji as nesuprantu slysk is tu gauju lauk jei del kiekvieno mirimo cia verksi ir ppk rasysi

nu snd 2 pov paprasiau bet ziek 1 pagavau jeff tai ko tu cia kisiesi jau nebeapginsi akivaizdus irdm yra gali ramus but as dabar lauksiu adminu verdikto 

 

 

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 1 minutę, Prosto_Benas rašė:

nu ar tu daunas ar seip prie meno as nesuprantu man px gal nesimato su magiskom kulkom gal saudai per obijektus ir uzkibo man nebutinai cia wh reikalas del to tos paskutines sekundes ir reikalingos o cia tavo bedos kad daunas esi ir nesupranti ka reiskia save pov

 

as tau dar karta pasakysiu kaip mazam berniukui, "MAN PIRMAS KARTAS KAI TOKS VERKSNYS KAIP TU PRASO SAVINT POV KAI NET IKI SANDELIO NEDAEINAT IR MIRSTAT"

catt.png.35b1bc94f4479d81755336ddd9149c0e.png

 

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Ir tavo video kuo aiskiausiai matos kad buvai islindes ir pisau viena i galva ir kita karta kai soviau pro jokias sienas net neina o kulkos i siena ir sulindo, tai jau matos kad bus atmesta, o kodel laukiau jau aiskinau ir galiu dar karta pasakyt jei pamirsai tai alidas pamate, pasake laukt, kartu su alidu laukem prie to kampo ir taikemes, tada tu islindai ir tavo video matos, soviau pataikiau, soviau antra karta ir kulkos i siena suejo, tai jokiu magisku tavo kazkokiu kulku nematau.. papeikimas atmestas, labanakt...

catt.png.35b1bc94f4479d81755336ddd9149c0e.png

 

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

bl bet tu rimtai daunas, prefire, NO SHIT KRW, jau senai mes su alidu ten taikemes is to kampo, vos islindai ir pisau, ko cia stebies. Zaidimuos ir yra visa esme, pvz per csgo pajimkim, a tu ziuredamas pro dust 2 mapo mido duris su awp nelauki prieso ir vos islenda snapas nesauni tipo?

catt.png.35b1bc94f4479d81755336ddd9149c0e.png

 

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 1 minutę, Jeff_Hard rašė:

bl bet tu rimtai daunas, prefire, NO SHIT KRW, jau senai mes su alidu ten taikemes is to kampo, vos islindai ir pisau, ko cia stebies. Zaidimuos ir yra visa esme, pvz per csgo pajimkim, a tu ziuredamas pro dust 2 mapo mido duris su awp nelauki prieso ir vos islenda snapas nesauni tipo?

gerai tu man nepisk proto cia pagau prefire per gta yra zymiai sunkiau nei per csgo 

 

 

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 20 minutes(-čių), Jeff_Hard rašė:

bl turiu 144hz monika ir ka tu man, tipo galvoji as greiciau nematau vaizdu negu tavo ta slepina 60hz

144hz ir dar cytu komplektas uz 20e i sav ir judi bicas ka galiu tik pasveikint as tave 

 

 

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 8 valandas(-ų), Jeff_Hard rašė:

viskas gerai matos abiejuose vidosuos kad jokiu cheatu ner, nei magic buletu kazkokiu tavo, nieko, apsitrydes sedi kad prapisi kiekviena fighta ir tiek

as vieno nesuprantu ar tu daunas ar kas tau yra man px visakita kad mane ten nusovei bet krw kaip tu prefire pisai ir i siena sovei ir man uzskaite kulka tai tu cia nepasiteisinsi jau 

taip kad kas cia apsisikes tai tu dabar kuris bandais uzslept savo programas

 

 

 

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Bet tu rimtai kažkoks degradaves, as visus adventagus turiu, turiu ausines gal girdziu kaip pareini, turiu 144hz greičiau galiu pamatyt tave, jau turėjom info kad is ten pareisit tai laukem jusu. Jau nebeturiu ko pasakyt kiek atrosfaves esi, apie žaidimo mechanika net nesigaudai

catt.png.35b1bc94f4479d81755336ddd9149c0e.png

 

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 7 minutes(-čių), Jeff_Hard rašė:

Bet tu rimtai kažkoks degradaves, as visus adventagus turiu, turiu ausines gal girdziu kaip pareini, turiu 144hz greičiau galiu pamatyt tave, jau turėjom info kad is ten pareisit tai laukem jusu. Jau nebeturiu ko pasakyt kiek atrosfaves esi, apie žaidimo mechanika net nesigaudai

Jeigu nuo pradziu nesupratai ko taves zmogus praso tai as tau paaiskinsiu. Zaidejas nenori matyti kaip tu ji nusauni ar pamatei, zmogus taves praso pateikti video kaip tu i ji pataikei per siena is shotguno. 144hz monitorius ir ausiniu devejimas tau pranasumo saudyti per sienas neduoda. Publika laukia video kaip tu i ji sovei per siena. Jeigu povo neturi taip ir rasyk, o ne metyk kazkokius nesamoningus atmazus kaip “as turiu 144hz monitoriu” laukiam pilno povo, nes anam pove akyvaizdziai apkarpytas. Zaidejas taves anksciau laiko paprase povo todel turejai ji issisaugoti. 

KOMANDA_6.png

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

A ir tu daunas, paziek i video kur tu matai kad pro kažkokias sienas šaudyčiau, jeigu ne penktokas suprastum kad shotgunas išskleidžia daug šurutuku ir išsiskleidžia, fizikos tos pacios nesimokai. Taip rimtai isižiurek ir parodyk kur tau as pro sienas saudyčiau, akivaizdžiai kulkos atsitrenkia i siena kaip ir priklauso

catt.png.35b1bc94f4479d81755336ddd9149c0e.png

 

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 3 minutes(-čių), Jeff_Hard rašė:

A ir tu daunas, paziek i video kur tu matai kad pro kažkokias sienas šaudyčiau, jeigu ne penktokas suprastum kad shotgunas išskleidžia daug šurutuku ir išsiskleidžia, fizikos tos pacios nesimokai. Taip rimtai isižiurek ir parodyk kur tau as pro sienas saudyčiau, akivaizdžiai kulkos atsitrenkia i siena kaip ir priklauso

As matau kad tu apsimetineji labiau negu reikia, tu nepateiki povo kurio taves praso, to suvio per siena tu neikeli, situos video kur tu meti jau buvo po to suvio per siena. Matosi puikiai kaip Ponas jau atsitraukineja dedamas armoura ant saves, reiskias tas suvys per siena buvo issautas 3 sekundes pries. Neapsimetinek fizikos mokytoju, vengdamas ikelti atitinkama POV tik dar daugiau itarimu sukeli jog kazka slepi. Jeigu neturi arba nenori kelti atitinkamo POV taip ir rasyk o ne kazkokias pamokas apie fizika aiskink. Sekantis tavo atsakymas kuris bus papostintas sioje temoje tegu buna su atitinkamu POV arba nieko geriau nerasyk nes akyvaizdziai nenori rodyti butent tos akimirkos kuomet sovei per siena. 

KOMANDA_6.png

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Tas benas šudina 60hz turi ir jam vaizdas nx atsilieka kaip ir jo protas. Man jis jau seniausiai buvo išpeakines ir pisau i kakta, video jokiu cheatu nera. Kad adminas pagaliau uždarytu šita klaunyna, kiek turiu teisintis kad jokiu cheatu net neturiu ir pasitaike kad pervelai clipinau ir ataip ataip vaikine vos 2sec nusicutino ir verkia bl

catt.png.35b1bc94f4479d81755336ddd9149c0e.png

 

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Glušas rimtai esi, a tu bent cheatus esi mates, nx isvis as turėčiau turėt cliperi jeigu cheatinčiau, tavo iq dropas grynas. Pirma karta su tokiais retardais kalbu. Už ka tik adminas galetu mane nubaust tik už ižeidinejimus, su kuo as nepykčiau nes tokius kaip jus rimtai retardais reik vadint

catt.png.35b1bc94f4479d81755336ddd9149c0e.png

 

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Gali alido su klaust pasakys kad jau abu pasiruoše kartu buvom, vos matai žaidimo mechanika piso per galva ir verkia, per vidosa puse shotu missinu cheateriu vadina, tai ka tu pries kilus sakysi, visiems papeikimus rašysi kad per geri tau

catt.png.35b1bc94f4479d81755336ddd9149c0e.png

 

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 3 valandas(-ų), Jeff_Hard rašė:

Tas benas šudina 60hz turi ir jam vaizdas nx atsilieka kaip ir jo protas. Man jis jau seniausiai buvo išpeakines ir pisau i kakta, video jokiu cheatu nera. Kad adminas pagaliau uždarytu šita klaunyna, kiek turiu teisintis kad jokiu cheatu net neturiu ir pasitaike kad pervelai clipinau ir ataip ataip vaikine vos 2sec nusicutino ir verkia bl

as tau nieko neturiu ka pasakyt tu pasiziurek ka tas hz reiskia bukiau

 

 

 

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 3 valandas(-ų), Jeff_Hard rašė:

Gali alido su klaust pasakys kad jau abu pasiruoše kartu buvom, vos matai žaidimo mechanika piso per galva ir verkia, per vidosa puse shotu missinu cheateriu vadina, tai ka tu pries kilus sakysi, visiems papeikimus rašysi kad per geri tau

man px ka jis pasakys va ziek as vakar prezidenta  smetona maciau krw patikesi ar ne?

 

 

 

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Aktyvių narių   0 nariai

    • Nėra registruotų vartotojų, peržiūrinčių šį puslapį.
×
×
  • Kurti naują...