Jump to content

[ ! ] Atsiliepimas apie LMG5 projektą | Benjy Skornik


Benjy_Skornik

Rekomenduoti pranešimai

[ ! ] Atsiliepimas apie LMG5 projektą | Benjy Skornik

Trumpai, apie save. Projekte, esu žinomas kaip Benjy Skornik ( Fabien Haykov ). Man septyniolika ( 17 ) metų. Apskritai su LMG esu nuo SA:MP laikų, tuomet pradėjau žaisti apie 2014 metų, rugsėjo mėnesį. Tačiau, pražaidęs ~metus laiko, palikau, kadangi radau man dominančią, kitą veiklą, - pradėjau lankyti futbolą, todėl laiko, prisėsti prie kompiuterio, nebuvo. Gan neblogai sekėsi, kol negavau traumos ( plyšo kelio raiščiai ). Gavęs traumą, grįžau prie kompiuterinių žaidimų, grįžau į SA:MP, kur susidomėjau grafiniu dizainu bei per ~metus laiko, sugebėjau pasiekti grafikos dizainerio ir forumo moderatoriaus pareigas.

Apie LMG5 projekto kūrimą, sužinojau ~2021 metais, po vasaros atostogų, rudenio mėnesį. Tuomet, Edgaras, žadėjo įspūdingą siurprizą, SA:MP LMG žaidėjams, kurį ruošė, visą vasara. Nemeluosiu, maniau, kad tai bus "bombinis" atnaujinimas, tačiau klydau... Iš pačio Edgaro, sulaukėme naujienų, jog kuriamas GTA V žaidime, naujas projektas ( LMG5 ). Realiai šiek tiek nuliūdau, kadangi SA:MP LMG dėka, atradau man patinkančią veiklą, kuria užsiemu iki šiol, - grafinis dizainas. Radau daug draugų, su kuriais, smagu būdavo bendrauti vakarais, TeamSpeak programoje.

Iki šiol, kol pats nepabandžiau pažaisti LMG5, gailėjausi Edgaro sprendimu, pereiti iš SA:MP į GTA V, tačiau pakeičiau savo nuomonę, vos tik išbandęs LMG5. Nors užsiėmimų serveryje, ne per daugiausiai, tačiau vistiek randu šiokios tokios veiklos, kuri padeda greičiau prastumti laiką.

LMG5 bendruomenė. Nors užsiregistravau čia tik prieš savaitę, tačiau spėjau su keliais serverio žaidėjais susidraugauti. Tačiau, ne kiekvienas sutiktas žaidėjas buvo draugiškas, kai kurių žaidėjų paprašydavau, kad paveštų, tai vietoj to, kad pasakytų ne, jie tiesiog mane nušaudavo. Galiu pagirti kai kuriuos LMG5 komandos narius, - Lukas_Fanta, Mantas_Cancel. Kelis kartus, buvau situacijoje, kai be administratorių pagalbos nebūčiau išsigelbėjęs. Didelis ačiū, šiems dviems, administratoriams už greitą sureagavimą į pagalbos prašymą.

Nors serveryje žaidžiu dar trumpą laiką, tačiau didžiają veiklų dalį, spėjau išbandyti. Labiausiai patiko medkirčių darbas, kuriame gali gan neblogai užsidirbti. Žvejyba, nors ir paprasta sistema, tačiau esu pratęs prie paprastų dalykų, kuriuos sugebu greitai įsisavinti. Žvejyboje, patiko tai, kad gali pagauti dėžių, nors kiek teko jų pagauti, nei karto, nepavyko gauti kažko vertingesnio, nei masalas.

Bent dabar, kol esu serveryje naujokas bei neturiu daug patirties, kad galėčiau dirbti darbus su pakvietimu, tai serverio ekonomika gan sunki, bent aš taip manau, kadangi iš žvejybos daug pinigų neuždirbsi, o iš darbų be pakvietimo, taip pat nieko daug neuždirbsi. Nepalaikau nusikalstamumo, todėl į gaujas nenoriu stoti.

Apibendrinus, galiu pasakyti, kad serveryje yra veiklos stygius, nereikia naujų sistemų, galima padirbėti bei praplėsti dabar esančias sistemas, kaip pavyzdys - šioje temoje

@ benjy škornik

Redaguota nario Benjy_Skornik
Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar
  • Aktyvių narių   0 nariai

    • Nėra registruotų vartotojų, peržiūrinčių šį puslapį.
×
×
  • Kurti naują...