Jump to content

Peikiu Karolis_Vandenidas


Prosto_Benas

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Prosto_benas
2. Peikiamo asmens Vardas_Pavardė serveryje: @Karolis_Vandenidas
3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?: atvariau i mech baze kad fix padarytu mechas sako issikviesk arba netvarkau nieks neissikviete issitelino tsg
4. Vaizdiniai įrodymai (foto/video)

Spoiler

image.png

Spoiler

image.png

 

Redaguota nario Prosto_Benas

 

 

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

  • Prosto_Benas pakeitė pavadinimą į Peikiu Karolis_Vandenidas

Gana vaikiškas esi su tokiais papeikimais, kai dar galiausiai man parašiai "CBB LOCHAS" ar kažką panašaus. Dar labai gražios žinutės apie mechanikus, tai nepatingėisu jūs įrašyti Į mechanikų Blist, geros dienos. 🙂

Aš tuo metu nedirbau, nes turėjau savo reikalų, bet privalėjau reaguoti į iškvietimus, taisyklė žemiau.

 

Mechanikų darbuotojų darbo grafikas:

Darbo laikas yra neprivalomas, tačiau gavus iškvietimą būtinas sureagavimas per 60 sekundžių, jei iškvietimas nėra priimtas kiekvienas prisijungęs darbuotojas (kuris nėra AFK) gauna 2 įspėjimus.

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 10 minutes(-čių), Karolis_Vandenidas rašė:

Gana vaikiškas esi su tokiais papeikimais, kai dar galiausiai man parašiai "CBB LOCHAS" ar kažką panašaus. Dar labai gražios žinutės apie mechanikus, tai nepatingėisu jūs įrašyti Į mechanikų Blist, geros dienos. 🙂

Aš tuo metu nedirbau, nes turėjau savo reikalų, bet privalėjau reaguoti į iškvietimus, taisyklė žemiau.

 

Mechanikų darbuotojų darbo grafikas:

Darbo laikas yra neprivalomas, tačiau gavus iškvietimą būtinas sureagavimas per 60 sekundžių, jei iškvietimas nėra priimtas kiekvienas prisijungęs darbuotojas (kuris nėra AFK) gauna 2 įspėjimus.

sveikas as pasakysiu kas yra labai vaikiska kai tau pasako kad fix ir tu dar su apranga buvai ir tu atsakai issikviesk ir sutaisysiu va cia skaitoma buginimu tai nzn kur tau cia yra vaikiskas ppk ir kad tave bybiais nuseriau tai nepamenu nes ne as buvau sertas tai nzn sekmes darbe 😄

Redaguota nario Prosto_Benas

 

 

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Aktyvių narių   0 nariai

    • Nėra registruotų vartotojų, peržiūrinčių šį puslapį.
×
×
  • Kurti naują...