Jump to content

Peikiu Raja_Doo


Armhis_Aeg

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavarde): @Armhis_Aeg
2. Peikiamo žaidėjo slapyvardis (@Vardas_Pavarde): @Raja_Doo
3. Priežastis: Galimai cheatina
4. Vaizdinė medžiagahttps://medal.tv/games/gta-v/clips/1S9OldE3stA9oy/d1337ikOeXzT?invite=cr-MSxwWUUsMTA1MzY0NjI0LA
5. Papildomi komentarai: Manau šį žmogų tikrai turėtumet patikrintimage.thumb.png.95cf24250a44995760e9889c0e35edb0.pngumet patikrint 🙂

Aeg

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 28 minutes(-čių), Armhis_Aeg rašė:

Vava, seni jau viskas jasna su tavim yra, tu jau nebesimazink.

Kas tau čia aišku autiūga? Kai tave nušoviau iškart parašei vieną sms save pov, tuo metu dar minutę laiko šaudžiausi, tad nuo šarvų vaistinėlių flood kai sustojau nesimatė tavo žinutės, sakau kaip yra būtų tas pov įkelčiau nieko nereiškti tu man.

p.s. dmg lentelę kitą kartą pilnai nufilmuok.

 

 

 

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 12 minutes(-čių), Eimis_Mag rašė:

@Raja_Doo @Armhis_Aeg nei vieno iš jūsų įrodymgai nebeatsidaro, sutvarkykit, perkelkit naujai.

 

On 2024-01-29 at 13:12, Raja_Doo rašė:

Nėra povo nepamačiau, kad rašei save pov

https://streamable.com/vs6b8i

apie kokį pov šneki? ten buvau įmetęs tiktais, įrodymus, kad pov neaišsisaugojo. Parašiau, kad pov neišsisaugojo, paaiškinau situaciją pacituosiu irgi apačioje.

On 2024-01-29 at 15:10, Raja_Doo rašė:

Kai tave nušoviau iškart parašei vieną sms save pov, tuo metu dar minutę laiko šaudžiausi, tad nuo šarvų vaistinėlių flood kai sustojau nesimatė tavo žinutės, sakau kaip yra būtų tas pov įkelčiau nieko nereiškti tu man.

p.s. dmg lentelę kitą kartą pilnai nufilmuok.

P.S. tai tikrinkit tuos skundus ar čia 5 kulkas pataikai tris dienas reikia skundą tikrint? Ir tai 8 gi sakė tikrinat

Redaguota nario Raja_Doo

 

 

 

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 31 minutes(-čių), Raja_Doo rašė:

 

apie kokį pov šneki? ten buvau įmetęs tiktais, įrodymus, kad pov neaišsisaugojo. Parašiau, kad pov neišsisaugojo, paaiškinau situaciją pacituosiu irgi apačioje.

P.S. tai tikrinkit tuos skundus ar čia 5 kulkas pataikai tris dienas reikia skundą tikrint? Ir tai 8 gi sakė tikrinat

Ar kažkur užsiminiau apie POV? Puikiai mačiau, kad POV išsaugoto neturi, bet kai įkeli prie to kažkokį videką tai obviously atsidaręs, pamatęs ištrintą ar užprivatintą norisi pamatyti kas per įrodymai prieš priimant sprendimą. 

Dėl antros eilutės daug komentuoti neturiu ką, bet pridėsiu, jog komandoj turim daug žmonių, ne kiekvienas skundus tikrina, bet kai situacija sunkesnė, asmenys užsiimantys skundais pasidalina ir paprašo nuomonių likusių komandos narių padedant priimti sprendimą. Iš to greičiausiai ir galvoji, kad čia visi tikrina. Šneki out of context ir ieškai pripyskių.

Skundas atmestas. Peikiantysis asmuo įrodymų neberado su kuriais originaliai pildė skundą.

image.png.fa7b0530570ca81b3dc46c453a0e5c21.png

Discord - eima

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Aktyvių narių   0 nariai

    • Nėra registruotų vartotojų, peržiūrinčių šį puslapį.
×
×
  • Kurti naują...