Jump to content

Peikiu Raja_Doo


Matukas_Poseu

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavarde): Matukas_Poseu
2. Peikiamo žaidėjo slapyvardis (@Vardas_Pavarde): Raja_Doo
3. Priežastis: fov cyt atsukes ce jauciu maximaleeeej neatleike spaudimo 6000dpi gaming
4. Vaizdinė medžiaga:  https://streamable.com/ph9aw2 https://streamable.com/rlh7x2 https://streamable.com/tf28sm
5. Papildomi komentarai: Turet pova

image.png.03e9931016743ae3abc08b7e246f3178.png

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Nesakau, kad čytina ar nečytina. Tik labai keistai taikinukas juda būtent ant vienos vietos(pilvas), tas įpatingai matosi pirmame įraše (taikinukas nuseka pilvo pozicija).

Įdomiausia vieta tai antrame įraše, nuo pradėjimo reload, taikinuko vieta vėl kažkaip į pilvo vieta eina o pasirodžius taikinukui, būtent ten ir atsiranda? Nu bet žinoma, gali būt crosshairo overlay programa, kuo abejoju labai. Būtų įdomu pamatyt daugiau pov'ų iš veiksmų. 

Redaguota nario Morn_Saenz
Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 12 minutes(-čių), Morn_Saenz rašė:

Nesakau, kad čytina ar nečytina. Tik labai keistai taikinukas juda būtent ant vienos vietos(pilvas), tas įpatingai matosi pirmame įraše (taikinukas nuseka pilvo pozicija). Įdomiausia vieta tai antrame įraše, nuo pradėjimo reload, taikinuko vieta vėl kažkaip į pilva eina o pasirodžius taikinukui, būtent ten ir atsiranda? Nu bet žinoma, gali būt crosshairo overlay programa, kuo abejoju labai. Būtų įdomu pamatyt daugiau pov'ų iš veiksmų. 

Prie viso šito dar pridėsiu tai jog, pirmame klipe tik Matukui dingus iš Rajos ekrano tą pačią milisekundę jo taikinukas sustoja kaip įkaltas vienoje vietoje ir tiesiog nepajuda nei kiek. Labai keista. Kaip ir Grisha minėjo dar aukščiau, greičiausiai tai bus smooth aim'as.

Pamiršau paminėti, kad Rajos taikinukas sustoja būtent ten kur buvo paskutinį kartą matomas Matuko character'is. Ir jis į tą vietą keistai nušoka/nusiteleportuoja, patys gerai pastebėkite ir pamatysite, susilėtinus vaiždo įrašą tai matosi dar geriau.

Redaguota nario Justinas_Brigada

6rIiQWn.png.6590d177ddf25aac320f84eda6a7c740.png

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 6 valandas(-ų), Justinas_Brigada rašė:

Prie viso šito dar pridėsiu tai jog, pirmame klipe tik Matukui dingus iš Rajos ekrano tą pačią milisekundę jo taikinukas sustoja kaip įkaltas vienoje vietoje ir tiesiog nepajuda nei kiek. Labai keista. Kaip ir Grisha minėjo dar aukščiau, greičiausiai tai bus smooth aim'as.

Pamiršau paminėti, kad Rajos taikinukas sustoja būtent ten kur buvo paskutinį kartą matomas Matuko character'is. Ir jis į tą vietą keistai nušoka/nusiteleportuoja, patys gerai pastebėkite ir pamatysite, susilėtinus vaiždo įrašą tai matosi dar geriau.

Galva prasišviesk smooth aime tu :DDDDD low sensa uzsimesk ir taip pat suvedziosi , nieko neginu bet kzn bandot cia ir lempos priburt kazka jau 😄 matot cytus net ten kur ju nera , atsipalaiduokit 

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 7 valandas(-ų), Grisha_Ramibele rašė:

pirmam clipe smooth aimas,neapipisi>C p.s malku priveze diedas is prienu kad nebedrebi tajp baisei?

 

 

prieš 6 valandas(-ų), Morn_Saenz rašė:

Nesakau, kad čytina ar nečytina. Tik labai keistai taikinukas juda

 

prieš 6 valandas(-ų), Justinas_Brigada rašė:

Prie viso šito dar pridėsiu tai jog, pirmame klipe tik Matukui dingus iš Rajos ekrano tą pačią milisekundę jo taikinukas sustoja kaip įkaltas vienoje vietoje ir tiesiog nepajuda nei kiek. Labai keista. Kaip ir Grisha minėjo dar aukščiau, greičiausiai tai bus smooth aim'as.

 

prieš 2 valandas(-ų), Matukas_Poseu rašė:

Be tai kajjj lockina su mouse 1 @Turbo_Pushka tu paziurek psdaaa ce

Ne jei rmt tai nice smooth aim viena kart susileidai nepasimokei vistiek kad necytint

nu aš galvojau, kad jau visko matęs šitoj serverinėj, bet, kad ant tiek :DDDDDDDDDDDDD

image.thumb.png.de69039022d1025f55ebeeccb6d524d6.png

image.png.e70f34ccfa2c80ae6d3f614f30043183.png

šitaip pasidarykit ir pabandykit pašaudyt, smoothaimeriai jūs...

 

 

 

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 9 minutes(-čių), Stanley_Williams rašė:

Naniet cia cyteriu ekspertai susirinke🤣🤣🤣🤡

viskas cia normaliai, pc cheka padarot ir toliau judam

Tai siule bet nesutiko nes mamos nuotrauku parodyt nenorejo sake

image.png.03e9931016743ae3abc08b7e246f3178.png

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 3 minutes(-čių), Matukas_Poseu rašė:

Tai siule bet nesutiko nes mamos nuotrauku parodyt nenorejo sake

naxuja galvojau man duot tą pc check tikrint kai prieš kelias dienas mindaugas_kloud su savo trigeriu vedžioja ta taikinuka šokinėja taikinukas nuo vienos ant kitos rankos pirmyn atgal tris kartus ir prižiūrėtojai atmeta banned, o mano sudrebėjo ranka per 30sek vieną kartą, visur kitur jokio drebėjimo, (aišku ir drambliui, kad pats ranką sudrebinau) ir pyst sugalvoja su dar 7 pagalbiniais kur nedalyvauja veiksme ir nesigaudo apie tą šaudymą patvirtint banned. Dabar tai vapšie no problem @Hoperis_Coderašyk duosiu tą kompą pachekint nes matau, kad vaidenasi tuose povuose.

 

 

 

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 9 minutes(-čių), Bishke_Talentas rašė:

Wiena karta:Ddd kiek ziuri clipu tiek ta ranka dreba…. gal pisk didesne doze valerijono, apsiraminsi truputi

idomus esat vienam dreba kitam nebedreba susitarkit kita karta kai bandot verst kazka

 

 

 

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 1 valandą, Raja_Doo rašė:

naxuja galvojau man duot tą pc check tikrint kai prieš kelias dienas mindaugas_kloud su savo trigeriu vedžioja ta taikinuka šokinėja taikinukas nuo vienos ant kitos rankos pirmyn atgal tris kartus ir prižiūrėtojai atmeta banned, o mano sudrebėjo ranka per 30sek vieną kartą, visur kitur jokio drebėjimo, (aišku ir drambliui, kad pats ranką sudrebinau) ir pyst sugalvoja su dar 7 pagalbiniais kur nedalyvauja veiksme ir nesigaudo apie tą šaudymą patvirtint banned. Dabar tai vapšie no problem @Hoperis_Coderašyk duosiu tą kompą pachekint nes matau, kad vaidenasi tuose povuose.

Patinka man Tavo mąstymas, kad kai paprašėm tą pačią dieną ateit pasitikrint PC tai atmazai, kad nenori šeimos nuotraukų rodyt ir esi prisirašęs žvejybos botų. O dabar po 2 savaičių jau gali tikrintis esi cleanest playeris of all time, net nežinau kaip veikia ta logika pas Tave. Lyg neįmanoma ištrint tų programų

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

bbz necytin nrml yr. as baisiau pavaryceu. bet patis tie cepekai kai pisa sudu prisirase tai nu nx

isvada: raja gal but ir yra duxas, bet ne cytina 😄 

Redaguota nario Koala_Stonkus
Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 21 minutes(-čių), Hoperis_Code rašė:

Patinka man Tavo mąstymas, kad kai paprašėm tą pačią dieną ateit pasitikrint PC tai atmazai, kad nenori šeimos nuotraukų rodyt ir esi prisirašęs žvejybos botų. O dabar po 2 savaičių jau gali tikrintis esi cleanest playeris of all time, net nežinau kaip veikia ta logika pas Tave. Lyg neįmanoma ištrint tų programų

Man tai tavo mąstymas patinka gaila šiame skunde nebėra užsilikusių pov 

bet 13 dieną atmeti skundą kai žaidėjui nuo kairio pečio ant dešinio tris kartus pirmyn atgal taikinukas vaikšto

o poto po 7 dienų patvirtini banned kur 30 sekundžių video 2 sekundes taikinukas daug įtikinamiau, kad (legit) sudreba. Ir šiaip neturėtum būti neutralus kodėl eini už vieną pusę? Pas mus kažkaip gamykloj nei karto buvęs nebuvai, pas drambliukus žiūrėk video tik kuria 😄

Redaguota nario Raja_Doo

 

 

 

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 6 minutes(-čių), Raja_Doo rašė:

Man tai tavo mąstymas patinka gaila šiame skunde nebėra užsilikusių pov 

bet 13 dieną atmeti skundą kai žaidėjui nuo kairio pečio ant dešinio tris kartus pirmyn atgal taikinukas vaikšto

o poto po 7 dienų patvirtini banned kur 30 sekundžių video 2 sekundes taikinukas daug įtikinamiau, kad (legit) sudreba. Ir šiaip neturėtum būti neutralus kodėl eini už vieną pusę? Pas mus kažkaip gamykloj nei karto buvęs nebuvai, pas drambliukus žiūrėk video tik kuria 😄

Tau kaip mažam vaikui dar kartą paaiškinti, kad sprendimas tiek Tavo tiek Mindaugo skunduose nebuvo priimtas manęs vieno? 

Kodėl man pas Jus reikėjo eiti į gamyklas, jeigu patys lyderiai sakė, kad nereikia mano pagalbos?

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Paskelbta (redaguota)
prieš 2 valandas(-ų), Raja_Doo rašė:

naxuja galvojau man duot tą pc check tikrint kai prieš kelias dienas mindaugas_kloud su savo trigeriu vedžioja ta taikinuka šokinėja taikinukas nuo vienos ant kitos rankos pirmyn atgal tris kartus ir prižiūrėtojai atmeta banned, o mano sudrebėjo ranka per 30sek vieną kartą, visur kitur jokio drebėjimo, (aišku ir drambliui, kad pats ranką sudrebinau) ir pyst sugalvoja su dar 7 pagalbiniais kur nedalyvauja veiksme ir nesigaudo apie tą šaudymą patvirtint banned. Dabar tai vapšie no problem @Hoperis_Coderašyk duosiu tą kompą pachekint nes matau, kad vaidenasi tuose povuose.

Windowsus jau atsinaujinai clean tipo

Pzdiec @Max_Toshames tau sakem kad prikolu bus paziek kas ce darosi lockina su muose 1 baiseij

Jojo Raja kartais sudreba taikinukas tru bet ne visa vidosa kur ikelei cia kalbama apie filmukai kur o ne db 

Redaguota nario Matukas_Poseu

image.png.03e9931016743ae3abc08b7e246f3178.png

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 24 minutes(-čių), Hoperis_Code rašė:

Tau kaip mažam vaikui dar kartą paaiškinti, kad sprendimas tiek Tavo tiek Mindaugo skunduose nebuvo priimtas manęs vieno? 

Kodėl man pas Jus reikėjo eiti į gamyklas, jeigu patys lyderiai sakė, kad nereikia mano pagalbos?

Tai tu, kaip asmuo dedantis paskutinį tašką turėtum sukontroliuoti situaciją, kad dvi tokios pačios situacijos negali būti skirtingai priimtos. Ir  tai paminėti noriu todėl, kad Kloudo skunde akivaizdūs čytai buvo atmesti, freetargeto net nebuvo visada taikinukas ant žmogaus ir niekada nepasitraukė į freezoną - atmesta. Pas mane sudrebėjo vieną kartą ir tai laisvoj vietoje daug kartų taikinukas buvo - priimta. Atsibodo iš tuščio į kiaurą čia su jumis ginčytis, liūdniausia, kad ginčytis reikia ne tik prieš banginio gaują, bet ir prieš GP kuris nuo gbk laikų išėjęs iš DC, bet kokia kaina nori visiems nariams kaprizingai pakenkti(tai akivaizdu). Lauksiu verdikto kuris ir taip aiškus žiūrint ką išdarinėja komentaruose gerbiamasis priž. Sėkmės kuriant video už shootas gaują(padedu silpnesniems.)

 

 

 

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 58 minutes(-čių), Raja_Doo rašė:

Tai tu, kaip asmuo dedantis paskutinį tašką turėtum sukontroliuoti situaciją, kad dvi tokios pačios situacijos negali būti skirtingai priimtos. Ir  tai paminėti noriu todėl, kad Kloudo skunde akivaizdūs čytai buvo atmesti, freetargeto net nebuvo visada taikinukas ant žmogaus ir niekada nepasitraukė į freezoną - atmesta. Pas mane sudrebėjo vieną kartą ir tai laisvoj vietoje daug kartų taikinukas buvo - priimta. Atsibodo iš tuščio į kiaurą čia su jumis ginčytis, liūdniausia, kad ginčytis reikia ne tik prieš banginio gaują, bet ir prieš GP kuris nuo gbk laikų išėjęs iš DC, bet kokia kaina nori visiems nariams kaprizingai pakenkti(tai akivaizdu). Lauksiu verdikto kuris ir taip aiškus žiūrint ką išdarinėja komentaruose gerbiamasis priž. Sėkmės kuriant video už shootas gaują(padedu silpnesniems.)

Video paziurek savo kur ikelei ant lavonu net dreba taikinukas pacas sako 1 kart 😂 kiaurai mesas taikosi ir dreba jau 3 gmkl Oij oij dar ant big papos tapati pasledna aim naudojai

image.png.03e9931016743ae3abc08b7e246f3178.png

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 1 valandą, Hoperis_Code rašė:

Tau kaip mažam vaikui dar kartą paaiškinti, kad sprendimas tiek Tavo tiek Mindaugo skunduose nebuvo priimtas manęs vieno? 

Kodėl man pas Jus reikėjo eiti į gamyklas, jeigu patys lyderiai sakė, kad nereikia mano pagalbos?

xdd tai, kad tu ten vienas ir priiminėji, kiek supratom is dannio bannedo, pisai, bana net nesigilinęs. sainto paklausus net tas mano, kad nebuvo verta blokuot. gugis, justis,justas vps nenusimano, pisai biškį spaudimo ir priima sprendimus tavo naudai lmg lmg

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 4 valandas(-ų), Raja_Doo rašė:

Tai tu, kaip asmuo dedantis paskutinį tašką turėtum sukontroliuoti situaciją, kad dvi tokios pačios situacijos negali būti skirtingai priimtos. Ir  tai paminėti noriu todėl, kad Kloudo skunde akivaizdūs čytai buvo atmesti, freetargeto net nebuvo visada taikinukas ant žmogaus ir niekada nepasitraukė į freezoną - atmesta. Pas mane sudrebėjo vieną kartą ir tai laisvoj vietoje daug kartų taikinukas buvo - priimta. Atsibodo iš tuščio į kiaurą čia su jumis ginčytis, liūdniausia, kad ginčytis reikia ne tik prieš banginio gaują, bet ir prieš GP kuris nuo gbk laikų išėjęs iš DC, bet kokia kaina nori visiems nariams kaprizingai pakenkti(tai akivaizdu). Lauksiu verdikto kuris ir taip aiškus žiūrint ką išdarinėja komentaruose gerbiamasis priž. Sėkmės kuriant video už shootas gaują(padedu silpnesniems.)

Mindaugo skundą atmetė Tosha ir nesiūlė blokuoti žaidėjo. Drįsčiau teigti, jog linkau į užblokavimo pusę, tačiau tiek pagr. Administratorius tiek kiti Komandos nariai nusprendė neblokuoti. Aš nededu jokių paskutinių taškų, atsakymas į temą yra nereikšmingas pačiam sprendimui. Ačiū už nereikalingą ir bevertę nuomonę.

prieš 3 valandas(-ų), Dangis_Nepramusinek rašė:

xdd tai, kad tu ten vienas ir priiminėji, kiek supratom is dannio bannedo, pisai, bana net nesigilinęs. sainto paklausus net tas mano, kad nebuvo verta blokuot. gugis, justis,justas vps nenusimano, pisai biškį spaudimo ir priima sprendimus tavo naudai lmg lmg

Tai Tau nieko ir nereikia suprasti, nes tam reikalingos smegenys. 

Komandos narių sprendimas:image.thumb.png.deb3ae21db5d588e76429b64d246f966.png

Saintas, Justis, Gugis ir Justas nenusimano ir sakė, kad iš vis nebuvo verta blokuoti:

image.png.7082f8f8faea7e7b2479da6f0eed1a6f.png

 

Nemalonu viešinti šią informaciją, tačiau matau, kad kitokiu būdu žaidėjams nepavyks pasisavinti lengvai suprantamos informacijos.

Tema užrakinama, kad nebebūtų komentuojama, kai Komanda pasieks skundo sprendimą atsakys po šiuo komentaru.

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavarde): Mikhail'Kalashnik
2. Peikiamo žaidėjo slapyvardis (@Vardas_Pavarde): @Raja_Doo
3. Priežastis: cyt
4. Vaizdinė medžiagahttps://streamable.com/4v8r7v ; https://streamable.com/a2n18o
5. Papildomi komentarai: krch, asta padare speedboost'a taip graziai ane, o rajos cytams tai neproblema piso sudrebejo rankos jo tos magiskos nu pxpx, adminai atidziai klipa pasiziurekit

 

 

VENICE 13, COSA NOSTRA, ZHIGULYVOSK, SHOTTAZ

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Aktyvių narių   0 nariai

    • Nėra registruotų vartotojų, peržiūrinčių šį puslapį.
×
×
  • Kurti naują...