Jump to content

Peikiu Navraj_Goraya


Yuki_Ishikawa

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavarde): Yuki_Ishikawa
2. Peikiamo žaidėjo slapyvardis (@Vardas_Pavarde): @Navraj_Goraya
3. Priežastis: Apgavystė
4. Vaizdinė medžiagahttps://imgur.com/a/UqBg9xx
5. Papildomi komentarai: Buvo ieškomos žuvys sezono paso užduočiai(parduoti 500 žuvų), parašė šis neišprusęs pilietis, kad turi 110 lynų po 550e/vnt. Turbūt pamatė, kad naujokas, nusprendė "varkę" prasukt. Aš aišku nežinodamas kainų, negalėdamas niekaip patikrint ir pasimoviau, supirkime ne 500e/vnt., kaip sakė pardavėjas, o 100e/vnt. Buvo keletą kartų prašoma gražiai atiduoti pinigus, bet nevisiems suvokiamas paprastas žmogiškumas. Reikalauju kompensacijos(40k), kadangi tie 40k man, kaip naujokui, kosminiai pinigai.

Redaguota nario Yuki_Ishikawa
Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Kad tu 30 lygio, apie kokius naujokus šnekam, iki 15 lygio skaitosi naujokas, tuolabiau tu pats kaltas kad sutikai, aš pats nežinojau kiek kainuoja del to ir parašiau kad 500, sakei okei. Nors galėjai administratorių pasiklausti kiek kainuoja tos žuvys, o dėl žinučių kad buvai ,,pašventintas" draugeliai prašė parašyt, galiu duot 20k jei tinka tau. Tuolabiau įrodymuose nesimato jog aš padaviau žuvis tas, galbūt aš tarpininkas? 🤔

Redaguota nario Navraj_Goraya
Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Atmesta, kainomis reikia pasidomėti prieš perkant, su pasiūlymu sutikai savo noru.
Kitą kartą pateikiant įrodymus, neapkarpyk nuotraukų, nes be laiko ir datos - įrodymai beverčiai.

dj3zNUX.png

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Aktyvių narių   0 nariai

    • Nėra registruotų vartotojų, peržiūrinčių šį puslapį.
×
×
  • Kurti naują...