Jump to content

Peikiu Paliubomu_Edgaras


Turbo_Pushka

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Turbo_Pushka
2. Peikiamo asmens Vardas_Pavardė serveryje: @Paliubomu_Edgaras
3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?: Darbuotojui sakai kiek parduoti vaistineliu/armoro jis nesiklauso siulo pagal save belenka, poto sumasto isvis nebeparduoti, o kitam asmeniui parduoda, bendrauja nepagarbiai taip pat, tokius ligonius turetumet laikyti ligoniniai o ne idarbinti juos [GAMYKLOS METU]
4. Vaizdiniai įrodymai (foto/video)https://streamable.com/yeuvda

Redaguota nario Mirabele_Akur
Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 29 minutes(-čių), Pablito_Xuan rašė:

ikelia videka i ppk kur nesigirdi ka jis ten staugia  zyzia  i ta mikrafona  tai ikelk kur girdis ka tu ten bazarini 😄 

Jeigu zmogui kartoji 4 kartus kad parduotu 12 vaistineliu, o siulo 20  sarvu ir poto vel 12 sarvu vietoj vaistineliu, kai ka tik buvo pardaves 20 sarvu, tai kaip gali man reiketi dar 12 sarvu? Isijunges ta muzika, negirdi ka jam sako zmones, jeigu budi prie ligonines, tai issijunk ta muzika ar pasitylink kad nereiketu ten sukaut ant juo, poto gauna spaudimo, kaip mergaite susireiksmina. Suprasciau zmogus dirba pora dienu, naujokas, dabar sitas ligoniukas dirba menesi ar ilgiau ir vistiek ta pati daro kaip pirma diena. Gaisina tiek mano tiek kitu laika. Juo problemos jeigu jam su klausa blogai, o gaves spaudimo nevaldo savo emociju.  VIDEO nezinau kodel nesigirdi mano balso, jau ant to pacio video nebepadarysiu kad girdetusi, bet butinai susitvarkysiu kitam kartui.  Galimai toks pat Mauzeris uz naujo forumo acc sedi kaip ir pats medikas 😄

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Ką tik, Pablito_Xuan rašė:

gerai negydyk visiems aisku kaip tu baubi tam in game vc ir zyzi visiems pastoviai  nesugebi kantriai palaukt werki forume 😄 

Tai atsakyk i papeikima is savo tikros paskyros, o ne susikures kita paskyra viercha lauzyk, irodymu nematau jog buciau kazka as tau pasakes tokio 🤟

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Aktyvių narių   0 nariai

    • Nėra registruotų vartotojų, peržiūrinčių šį puslapį.
×
×
  • Kurti naują...