Jump to content

Skundas Lewis_Audynke


Codein_Gizzy

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavarde): Codein_Gizzy
2. Peikiamo žaidėjo slapyvardis (@Vardas_Pavarde): @Lewis_Audynke arba @Bishki_Zheuresnis
3. Priežastis: Matosi akivaizdžiai kaip 'aimas' neapsisprendžia kurį lockint, net ekranas sudrebejo. Ir kitus šuvius irgi pradėjo drebint ekrana. Yra panašiu situaciju bet dabar tingiu ieškoti. 
4. Vaizdinė medžiagahttps://streamable.com/0y39fd

Spoiler

 

 
5. Papildomi komentarai: Pasižiūrėkit atidžiai administratoriai

Redaguota nario Codein_Gizzy
Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 25 minutes(-čių), Nepramusinek_Hugo rašė:

Esi eilinis randomas kuris nieko nenusimanai apie šaudyma ir freepostini. Dėkuj už dėmesį.

Esi eilinis randomas kuris norėjo pasireikšti ir pasirodei kaip bukas ir bukesnis su savo free postu. Nėra už ka.

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Aš nelabai suprantu, kur čia matomas tas akivaizdus "aimas", kur čia neapsisprendė ant ko "lockint"? Aš kiek kartų žiūriu, tiek jokių čytų nepastebiu, galėtum gal parodyt, kur čia kažką pastebi?

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 33 minutes(-čių), Morn_Saenz rašė:

Aš nelabai suprantu, kur čia matomas tas akivaizdus "aimas", kur čia neapsisprendė ant ko "lockint"? Aš kiek kartų žiūriu, tiek jokių čytų nepastebiu, galėtum gal parodyt, kur čia kažką pastebi?

bbz

https://streamable.com/0y39fd

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Tipo, atrodytų sus, bet jis eina visada nusitaikęs ir visada mato taikinuka + mentai beveik nejuda, vietoj stovi ir jie netoli, tai kažinau, išvadas darykis pats. Jeigu čia kalbi apie ta sudrebėjima prieš Super john nužudyma, tai tada ryškiai neskiri tarp bandymu pataikyt sudrėbėjimu ir aimo drebėjimo. 

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Tikrai gan keistokai taikinukas limpa ant pilvo

Nusovus Satan_Night taikinukas iskart magiskai prilipo prie Super_Johnny pilvuko, nezinau iskur jus ismokot taip taikinukus lipdyt ant to pilvo =DD nu bet tikrai kazkas keistoko cia 

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 1 minutę, Bishki_Zheuresnis rašė:

prasišviesk galwa tu vps, kiek loše tiek puche su maxais jis krw čia čytus įžvelge apuokas, nx pakarkint ta kortez_liūką graudu žiurėt

Nu matau koks tu piktas kai teisybe parasau, nestresuok jei necytini nieko tau nebus

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Aktyvių narių   0 nariai

    • Nėra registruotų vartotojų, peržiūrinčių šį puslapį.
×
×
  • Kurti naują...