Jump to content

Peikiu Oktavas_Madone


Cortez_Lukas

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavarde): Cortez_Lukas
2. Peikiamo žaidėjo slapyvardis (@Vardas_Pavarde): @Oktavas_Madone
3. Priežastis: uzmirso godmode isjungt.
4. Vaizdinė medžiaga1st POV https://streamable.com/647t37  2nd POV - https://streamable.com/h5a4c4
5. Papildomi komentarainu baisu ka galiu pasakyt... iki kur tas pd ridenasi..

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Tevas_Spartak kai lakstė šitoj vietoj buvo nematomas. Tiek man, tiek Black_Smile, kurį ir nušovė. Per mapą jo būvimo vieta keitėsi, buvau pasidaręs /sekti, tačiau fizinio žmogeliuko tose vietose nebuvo. Nežinau kaip paaiškint šitą situaciją, tačiau ne pirmas kartas kai žmogus negauna damage. Iš pačio antro video matosi, kad aš net nematau Spartako, į jį nešaudau, o einu pasakyti civiliui, kad pasišalintų. 

P.s. tokioj situacijoj galėtum ir parašyt kad POV pasaugočiau. 

Redaguota nario Oktavas_Madone
Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 9 minutes(-čių), Oktavas_Madone rašė:

Tevas_Spartak kai lakstė šitoj vietoj buvo nematomas. Tiek man, tiek Black_Smile, kurį ir nušovė. Per mapą jo būvimo vieta keitėsi, buvau pasidaręs /sekti, tačiau fizinio žmogeliuko tose vietose nebuvo. Nežinau kaip paaiškint šitą situaciją, tačiau ne pirmas kartas kai žmogus negauna damage. Iš pačio antro video matosi, kad aš net nematau Spartako, į jį nešaudau, o einu pasakyti civiliui, kad pasišalintų. 

P.s. tokioj situacijoj galėtum ir parašyt kad POV pasaugočiau. 

3min atgal dmg lentele image.thumb.png.70e9c2f2fe847fe4f2f989e67df1cad2.png

 

 

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Nesu dalis sito skundo bet tiesiog bugas cia kiek jum skundu esam rase uz god mode ir kai pingas normalus visi saket kad bugas cia arba pingas tai neverkit dabar forume cia kad cytina kazkas su god mode :DDDD cia tik bugas ir rr padaryt reik 

Redaguota nario Matukas_Poseu

image.png.03e9931016743ae3abc08b7e246f3178.png

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 7 minutes(-čių), Cortez_Lukas rašė:

3min atgal dmg lentele image.thumb.png.70e9c2f2fe847fe4f2f989e67df1cad2.png

 

 

Aš nesakau, kad visam veiksme Spartakas buvo nematomas. Tokiu atveju čia būtų mano skundas Spartakui. Tiesiog tuo metu toje vietoje jis buvo nematomas.

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Ką tik, Oktavas_Madone rašė:

Aš nesakau, kad visam veiksme Spartakas buvo nematomas. Tokiu atveju čia būtų mano skundas Spartakui. Tiesiog tuo metu toje vietoje jis buvo nematomas.

visko gali but po altv update totalus bugynas dabar 

same shit cia, visa veiksma normaliai damage regino ir is lempos 1hit =DD

 

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Jei čia bugas tai dar nežinia kiek bugu yra ir kiek žaidėjų gali būti užbanintu, jei nekimba kulkos, tai gal iš vieno hito eina nušauti irgi ? Gal dar kokių dalyku yra bet žaidėjai užbaninti lieka kiti 😄 Pirma  visus bugus sutvarkykit ar praneškit pratestuokit arba tiesiog čytina, kažkas papuls ant naujo bugo kokio ir liks užbanintas 

Redaguota nario Vertelka_Klp

Lietuviai įvardino žymiausius nusikaltėlius: prieš dešimtmečius siautusios  gaujos nepamirštos | 15min.lt

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Atmesta, nepakanka įrodymų. Labiausiai tikėtinas variantas, kad susibuginai, ir tavęs jam nerodė.  Kadangi jis net tavęs nematė, nesistengė atsišaudyti lyg tavęs nebūtų bei jau seniau yra buvusi tokia situacija. Taip pat sekantį kartą stenkis paprašyti žaidėjo POV, kad nekiltų tokių nesusipratimų

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Aktyvių narių   0 nariai

    • Nėra registruotų vartotojų, peržiūrinčių šį puslapį.
×
×
  • Kurti naują...