Jump to content

Peikiu Komanda X


Zopa_Gavirio

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavarde: Zopa_Gavirio
2. Peikiamos gaujos pavadinimas: Komanda X
3. Kodėl peikiate šią gaują?: Nesilaikius gaujų taisyklėmis. 

  • Esant šiame sąraše jūs negalėsite būti gaujos lyderiu, gaujos pavaduotoju bei gaujos nariu.

4. Įrodymaihttps://imgur.com/a/Tbvv4rG 

Komandos X gaujos narys Rafaelis_Kirminas buvo užblokuotas ir patvirtintas jo blokavimas. 

On 2023-10-30 at 00:22, Hoperis_Code rašė:

Čytinimas | 2024.03.19 | Rafaelis_Kirminas | 2024.06.19 | 2.500.000 eurų

Gauja to nepaisė ir vistiek leido pasilikti žaidėjui gaujoje. https://imgur.com/a/Tbvv4rG 

Asmuo atsiblokavęs už savo kreditus nusprendė vistiek pasilikti gaujoje ir pažeidinėti taisykles.

/ ʸᵒᵘⁿᵍ ˢᵗʳᵉᵉᵗ ᴺⁱᵍᵍᵃᶻ / ᴳʰᵉᵗᵗᵒ ᴮˡᵒᶜᵏ ᴷⁱˡˡᵃˢ /

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 4 minutes(-čių), Zopa_Gavirio rašė:

1. Jūsų Vardas_Pavarde: Zopa_Gavirio
2. Peikiamos gaujos pavadinimas: Komanda X
3. Kodėl peikiate šią gaują?: Nesilaikius gaujų taisyklėmis. 

  • Esant šiame sąraše jūs negalėsite būti gaujos lyderiu, gaujos pavaduotoju bei gaujos nariu.

4. Įrodymaihttps://imgur.com/a/Tbvv4rG 

Komandos X gaujos narys Rafaelis_Kirminas buvo užblokuotas ir patvirtintas jo blokavimas. 

Gauja to nepaisė ir vistiek leido pasilikti žaidėjui gaujoje. https://imgur.com/a/Tbvv4rG 

Asmuo atsiblokavęs už savo kreditus nusprendė vistiek pasilikti gaujoje ir pažeidinėti taisykles.

Cia yra žiauru, kai ciuvas bando prigauti ant kiekvieno kampo, kur žmogus tik atsiblokavęs net net nespėjo išeiti iš gaujos ar but išmestas, o jau toks kaip Zopa prigaudineja. Zopa, prašau imesk veiksmą kur žaidėjas Rafaelis dalyvauja kažkokiam veiksme būdamas bliste. 

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Paskelbta (redaguota)
prieš 40 minutes(-čių), Rafaelis_Kirminas rašė:

Vakar Tomcikas prisijunge ir ismete mane is gaujos kartu su @Sirdziu_Edikas

nepradek cia kurti bereiksmiu pranesimu 😉 

Pats atsiblokaves galėjai iškarto išeiti, nežinau kodėl to nepadariai, o toliau trineisi su pajacais ir nesvarbu tau buvo, jog esi Bliste ar kur dar. Nereikia leaderio/coleaderio jog butu galima palikti gaują.

P.S patikrinus logus tikrai pamatytume, jog praleido gan nemaža laika gaujoje,  kai jau buvo jis bliste, ir visą tą laiką buvo valdžia prisijungus.

Pagal jūsų logiką, aš galėčiau priimti žmones iš Blisto, bet tiesiog, kad mieste pakimarint? Pasigydykit jei taip galvojat.

prieš 35 minutes(-čių), Belekas_Belekur rašė:

Cia yra žiauru, kai ciuvas bando prigauti ant kiekvieno kampo, kur žmogus tik atsiblokavęs net net nespėjo išeiti iš gaujos ar but išmestas, o jau toks kaip Zopa prigaudineja. Zopa, prašau imesk veiksmą kur žaidėjas Rafaelis dalyvauja kažkokiam veiksme būdamas bliste. 

Yra žiauru jog naudodami neleistinas programas jūs dar bandot kažką kalbėti, dar pakartosiu, jog nereikia žmogui būti prisijungusiam, jog jį galima būtų išmesti. Jūsų tie visi pranešimai makes no sense, ką jūs čia bandot įrodyt. 

Redaguota nario Zopa_Gavirio
Atsakiau į keletą pranešimu.

/ ʸᵒᵘⁿᵍ ˢᵗʳᵉᵉᵗ ᴺⁱᵍᵍᵃᶻ / ᴳʰᵉᵗᵗᵒ ᴮˡᵒᶜᵏ ᴷⁱˡˡᵃˢ /

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 7 minutes(-čių), Zopa_Gavirio rašė:

Pats atsiblokaves galėjai iškarto išeiti, nežinau kodėl to nepadariai, o toliau trineisi su pajacais ir nesvarbu tau buvo, jog esi Bliste ar kur dar. Nereikia leaderio/coleaderio jog butu galima palikti gaują.

P.S patikrinus logus tikrai pamatytume, jog praleido gan nemaža laika gaujoje,  kai jau buvo jis bliste, ir visą tą laiką buvo valdžia prisijungus.

Pagal jūsų logiką, aš galėčiau priimti žmones iš Blisto, bet tiesiog, kad mieste pakimarint? Pasigydykit jei taip galvojat.

Yra žiauru jog naudodami neleistinas programas jūs dar bandot kažką kalbėti, dar pakartosiu, jog nereikia žmogui būti prisijungusiam, jog jį galima būtų išmesti. Jūsų tie visi pranešimai makes no sense, ką jūs čia bandot įrodyt. 

Klausyk profesoriau nevaidink cia tokio mokslininko is saves ok? Atsiblokavau velai vakare, serveryje prabuvau budamas gaujoje max 10 minuciu. Gali tikrinti logus del sito jeigu labai nori [kodel neikelei foto kiek laiko online esu???] 😉 ps cia mano atsakomybe iseiti is gaujos jeigu lyderio nera serveryje, gauja negali buti baudziama uz tai kad zaidejas 10 minuciu uzsibuna gaujoje po black list gavimo. Nebuvo jokios veiklos kurioje dalyvavau todel niekam nepakenkiau. Dar pridursiu prie to pacio kad uzdare KAMANDA X galesite su rudom nosim serveryje vaiksciot kad antraxai jums ramei gyventi leistu. Galvoji belekoks draugelis tu ten esi ir visiems labai svarbus, nors realiai niekam neesi idomus, nezinau ka cia bandai strojinti is saves. Toki  parazita kaip tu reikia naikinti is serverio 😉 

KOMANDA_6.png

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 11 minutes(-čių), Zopa_Gavirio rašė:

Pats atsiblokaves galėjai iškarto išeiti, nežinau kodėl to nepadariai, o toliau trineisi su pajacais ir nesvarbu tau buvo, jog esi Bliste ar kur dar. Nereikia leaderio/coleaderio jog butu galima palikti gaują.

P.S patikrinus logus tikrai pamatytume, jog praleido gan nemaža laika gaujoje,  kai jau buvo jis bliste, ir visą tą laiką buvo valdžia prisijungus.

Pagal jūsų logiką, aš galėčiau priimti žmones iš Blisto, bet tiesiog, kad mieste pakimarint? Pasigydykit jei taip galvojat.

Yra žiauru jog naudodami neleistinas programas jūs dar bandot kažką kalbėti, dar pakartosiu, jog nereikia žmogui būti prisijungusiam, jog jį galima būtų išmesti. Jūsų tie visi pranešimai makes no sense, ką jūs čia bandot įrodyt. 

Ka tu cia sneki? Ka turetu reikšti priiminejimas žmonių iš blisto? Žmogus atsibanino, jau buvo po 00:00, joks veiksmas negalėjo vykt, nieks nuo to nenukentėjo, prisijunge lydineris ir iskart ismete, o kad tu cia bandai pinigų išlošti iš kiekvienos smulkmenos tai cia jau visi žinom. Beja apie neleistinas programas tau cia mažiausiai reiktų kalbet, nes net neturi žalio suvokimo kaip jos veikia. 

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

tai kad rafaelis prisijunge ir buvo dar kaip gaujos tai jokios itakos serveriui neturejo, kadangi nors as ir buvau ingame as buvau afk ir buvau uzsiemes kitais dalykais, taip pat tuo momentu buvau discorde, kur buvo aptarinejami banai, kadangi neslepus buvo kylus nemenka sumaistis. Taip pat Rafaelis ilgai neisbuvo gaujoi kadangi kaip ir minejo Tomcikui prisijungus jis juos ismete, as nematau cia problemos jog tai nebuvo padaryta iskarto, kadangi asmuo nedalyvavo veiksme po to kai buvo itrauktas i blista. 🙂

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Papeikimas atmestas.

Jeigu žaidėjas, kuris priklauso gaujai gauna užblokavimą, įrašomas į juodąjį sąrašą - atsiblokuoja, bet per pirmą minutę nepalieka gaujos, nereiškia, kad nusižengimas yra vertas gaujos įspėjimo. Jeigu žaidėjas būtų dalyvavęs veiksme, tada būtų kita kalba.

prieš 24 minutes(-čių), Zopa_Gavirio rašė:

Pats atsiblokaves galėjai iškarto išeiti, nežinau kodėl to nepadariai, o toliau trineisi su pajacais ir nesvarbu tau buvo, jog esi Bliste ar kur dar. Nereikia leaderio/coleaderio jog butu galima palikti gaują.

P.S patikrinus logus tikrai pamatytume, jog praleido gan nemaža laika gaujoje,  kai jau buvo jis bliste, ir visą tą laiką buvo valdžia prisijungus.

Pagal jūsų logiką, aš galėčiau priimti žmones iš Blisto, bet tiesiog, kad mieste pakimarint? Pasigydykit jei taip galvojat.

Yra žiauru jog naudodami neleistinas programas jūs dar bandot kažką kalbėti, dar pakartosiu, jog nereikia žmogui būti prisijungusiam, jog jį galima būtų išmesti. Jūsų tie visi pranešimai makes no sense, ką jūs čia bandot įrodyt. 

Ne, tai nereiškia, kad lyderiai gali priimti juodojo sąrašo žaidėjus ir juos laikyti gaujoje apsimesdami, kad jie nedalyvauja veiksme. Tiesiog būtent šitoje situacijoje tai nepadarė blogos įtakos Serverio gaujų gyvenimui.

Perspėjimas visoms gaujoms, kad gaujos, kurios priims juodojo sąrašo žaidėjus, o tuo labiau leis jiems dalyvauti veiksmuose - bus baudžiami pretenzijomis ir įspėjimais.

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Aktyvių narių   0 nariai

    • Nėra registruotų vartotojų, peržiūrinčių šį puslapį.
×
×
  • Kurti naują...