Jump to content

Peikiu Kentas_Meska


Vaidis_Kent

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Vaidis_Kent
2. Peikiamo asmens Vardas_Pavardė serveryje: @Kentas_Meska
3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?: nu ar cia normalu???? stovejo masina niekam nekliude ne ,ponas Meskauas supyko ant manes ir negalejo uzvaziuoti tai sunaikino ir tada ta situacia su draugeli padare ,bet esme ar normalu naudot darbine uniforma tokiems tikslams ? 🙂 
4. Vaizdiniai įrodymai (foto/video)https://streamable.com/k0g4ql

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 3 minutes(-čių), Vaidis_Kent rašė:

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Vaidis_Kent
2. Peikiamo asmens Vardas_Pavardė serveryje: @Kentas_Meska
3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?: nu ar cia normalu???? stovejo masina niekam nekliude ne ,ponas Meskauas supyko ant manes ir negalejo uzvaziuoti tai sunaikino ir tada ta situacia su draugeli padare ,bet esme ar normalu naudot darbine uniforma tokiems tikslams ? 🙂 
4. Vaizdiniai įrodymai (foto/video)https://streamable.com/k0g4ql

ble tai zek saves vsiloke stovejo nenaudojimas  mechaniku trasportas sunaikinau ir be mech aprangos ozy pasalinau is vietos kas cia blogai ? jei komentuosi tai slysk n* gyvaciok

Su LMG nuo 2016.04.11

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

silpnai atmazini 😄 , logiskai mastant pirma syk partrenki jau matomai supykes,ir antra kart is toliau ne kad i kaire pasiduot ant kelio,bet pisi palei desine tvora tiesiai i mane? 😕

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 21 minutes(-čių), Vaidis_Kent rašė:

silpnai atmazini 😄 , logiskai mastant pirma syk partrenki jau matomai supykes,ir antra kart is toliau ne kad i kaire pasiduot ant kelio,bet pisi palei desine tvora tiesiai i mane? 😕

be uniformos as tau galiu daryt kanoriu bet kadangi tu velniu priedes esi tai dapasol ty nachren pituc garbaty

Su LMG nuo 2016.04.11

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 4 minutes(-čių), Kentas_Meska rašė:

be uniformos as tau galiu daryt kanoriu bet kadangi tu velniu priedes esi tai dapasol ty nachren pituc garbaty

tai tu gali ,bet ne akivaizdziai kada noriu kas man trukdo persirenkt ir pns. butum nepersirenginejas nebutu ir ppk 🙂 bet kadangi esi noobas kad net pagalbos darbines aprangos truksta uzuojauta tau ;/

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 9 valandas(-ų), Vaidis_Kent rašė:

tai tu gali ,bet ne akivaizdziai kada noriu kas man trukdo persirenkt ir pns. butum nepersirenginejas nebutu ir ppk 🙂 bet kadangi esi noobas kad net pagalbos darbines aprangos truksta uzuojauta tau ;/

Persirengiau tam kad masina suboomint kas tau neaisku durk kitur pudrint smegenu ne man cia rasyk pamoinus papeikimus

Redaguota nario Kentas_Meska

Su LMG nuo 2016.04.11

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Aktyvių narių   0 nariai

    • Nėra registruotų vartotojų, peržiūrinčių šį puslapį.
×
×
  • Kurti naują...