Jump to content

dwizuha


Gianni_Blanco

Rekomenduoti pranešimai

prieš 6 minutes(-čių), Mikhail_Kalashnik rašė:

nu bleha muha nyxujovai tu ce judi.... tik sawu pabandik nesaudit........

pritariu as tau, nervina gaut daug hitu i nugara…

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 11 minutes(-čių), Morn_Saenz rašė:

nu tipo tipo taip, bet konfigus reiktų sumažint biškeli, matosi 😏

sumazinta cia.. iki sproginejimu dar truksta bsk, gal pasidalinsi?

ivw7Y3z.png

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 12 minutes(-čių), Matukas_Poseu rašė:

😂dar wienas grybukas spaudimo nepalaike irgi parsipute aimuka

jooo tiek spaudimo padaves esi kad supykau, gysla ant kaktos issoko, iskarto cortezui parasiau imete cia dabar visus is 2 saudau!!

ivw7Y3z.png

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 5 minutes(-čių), Depresuha_Pravalas rašė:

geras, matomai panasu configa iputesimage.thumb.png.b6b36f61cff87e332e7cad8b4d1e8bb1.png

labas, gali buti, visi dalinames nustatymais, kad butu lengviau zaisti pries 30 npc gamyklose. btw galejai nerodyt sito screenshoto nes pamatys kad pas corteza ir mane yra magik kulkos.

ivw7Y3z.png

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 8 minutes(-čių), Gianni_Blanco rašė:

labas, gali buti, visi dalinames nustatymais, kad butu lengviau zaisti pries 30 npc gamyklose. btw galejai nerodyt sito screenshoto nes pamatys kad pas corteza ir mane yra magik kulkos.

nedalink visiem gi, pradek skundus pildyt

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 34 minutes(-čių), Gianni_Blanco rašė:

jooo tiek spaudimo padaves esi kad supykau, gysla ant kaktos issoko, iskarto cortezui parasiau imete cia dabar visus is 2 saudau!!

ne del manes cytink ur the best claper in eu west o jei draugiskai paklausus jum nepamoina tiesiog taip durniu ijungus pyst kad nepuciat su aimukais ?

Smagu kad cosa nuoskauda istate jum cyteriai cyteriai kieno gi ten zodziai buvo : gerai nori jie cytint parsipusim ir mes tik per daug priputet

image.png.03e9931016743ae3abc08b7e246f3178.png

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 1 minutę, Matukas_Poseu rašė:

ne del manes cytink ur the best claper in eu west o jei draugiskai paklausus jum nepamoina tiesiog taip durniu ijungus pyst kad nepuciat su aimukais ?

Smagu kad cosa nuoskauda istate jum cyteriai cyteriai kieno gi ten zodziai buvo : gerai nori jie cytint parsipusim ir mes tik per daug priputet

gerai tu cia svaigsti, nebepuliuok fanas ir eik toliau ta rusta kapot, gydai cia nesamones, betruksta kad skunda parasytum ir ta pacia nesamone parasytum.

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Ką tik, Thunder_Merlin rašė:

gawai malku, pats pirmas apsiverkei skundu temoj🤣🤣🤣

tavo malka tokia kad su ahk begiodamas sarvus valgei =D ir pamoina buvo pova imest tai apie ka sneki bebenciuk

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 4 minutes(-čių), Matukas_Poseu rašė:

ne del manes cytink ur the best claper in eu west o jei draugiskai paklausus jum nepamoina tiesiog taip durniu ijungus pyst kad nepuciat su aimukais ?

Smagu kad cosa nuoskauda istate jum cyteriai cyteriai kieno gi ten zodziai buvo : gerai nori jie cytint parsipusim ir mes tik per daug priputet

priputem pusim ir zinom is kur dar pust, bet aciu uz leidima ir grazu komplimenta, ne kiekveina diena susilauksi tokiu siltu zodziu is taves.

ivw7Y3z.png

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 1 minutę, Cortez_Lukas rašė:

gerai tu cia svaigsti, nebepuliuok fanas ir eik toliau ta rusta kapot, gydai cia nesamones, betruksta kad skunda parasytum ir ta pacia nesamone parasytum.

nesamones gydai sako 😂 jau ko negydyk tai manes grybukas pats zinai nieko irodynet nereikia man tau gaila man jusu vieno kario kuris gyde mane kad visi free banai o su jumis gaujoj pabuvus isgirdau pamaciau ko reikia vienintelis bahuras kuris tikeciau be aimuko ten pas jum pusdavo tai nandziukas visi kiti jau nuo pirmu dienu jasni 🤪🤘

image.png.03e9931016743ae3abc08b7e246f3178.png

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Kietana.

 SVEIKI VISI!

 

                                                                                            image.gif

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 1 minutę, Matukas_Poseu rašė:

nesamones gydai sako 😂 jau ko negydyk tai manes grybukas pats zinai nieko irodynet nereikia man tau gaila man jusu vieno kario kuris gyde mane kad visi free banai o su jumis gaujoj pabuvus isgirdau pamaciau ko reikia vienintelis bahuras kuris tikeciau be aimuko ten pas jum pusdavo tai nandziukas visi kiti jau nuo pirmu dienu jasni 🤪🤘

fanas nebespank, kita kart nemaldauk kad pakviesciau kazka i tavo gauja nes nesugebi surinkt nieko, davai botas ir net nerasyk toliau

Redaguota nario Cortez_Lukas
Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar
  • Aktyvių narių   0 nariai

    • Nėra registruotų vartotojų, peržiūrinčių šį puslapį.
×
×
  • Kurti naują...