Jump to content

UNBAN Dris_Cleo


Dris_Cleo

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Dris_Cleo
2. Kas užblokavo (Serveris / ADMIN nario Vardas_Pavardė)?: Luksis_Flux
3. Užblokavimo informacija (nuotrauka)

Spoiler

3VOoqsE.png


4. Kokia paskyra naudojatės?: Dris_Cleo
5. Jūsų POV arba papildomi komentarai (nebūtina)https://streamable.com/33ohlz Nebuvo paprašyta povo šioje situacijoje, nors galėjo parašyti į /sms save pov ar kažką panašaus, bet nepaprašė ir tik pravažiavus ta ūkininkų darbą iškart supakavo, sutapimas? Nemanau. Kažkaip keista, kad jūsų taip vadinamas rocket boostas(su rocket boostu bučiau skridęs daug didesni atstumą) buvo panaudotas tik toje vietoje kur didžiausias serverio apkrovos taškas, kur visi su importais atvažiavę ir 50playeriu vienoje vietoje. Iš Ugniaus povo galimą matyti, kad cheburekas pas ji važiuoja 2x 3x greičiau, tai kodėl cheburekas tokiu greičiu važiuodamas zigzagais neapsivertė? Luksi dabar tau toks klausimėlis, užbaninai mane 00:51 ir 17:49 tik tada sugalvojai patestuoti visa šia situacija, sudvejojai savo skirta bausmė? Kodėl netestavai iškart ir tik tuomet skirti man bausmė ir kaip tu gali testuoti tokia situacija, kai kompiuteriu apkrovos, ping yra visiškai nevienodos, galėčiau teigti, kad tokia situacija yra 1 iš 1000, jeigu tu jau toks kietas cheaterių gaudytojas kuris gali pamatyti cheatas ar ne cheatas plika akimi, tai gal nori ir pc checka padaryt? Jeigu aš jau toks cheateris turiu rocket boosta, bet wallhack ir aimbot neturiu, galit mano kd pažiūrėt, manau daugiau klausimu nekils jums ties tuo.

 

6uvXP00.png

utFsciN.pngyEkZpPt.png

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Aktyvių narių   0 nariai

    • Nėra registruotų vartotojų, peržiūrinčių šį puslapį.
×
×
  • Kurti naują...