Jump to content

Peikiu Turbo_Pushka


Pingvinas_Pikciausias

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavarde): Pingvinas_Angry
2. Peikiamo žaidėjo slapyvardis (@Vardas_Pavarde): @Turbo_Pushka
3. Priežastis: Keistai posisionina, perdaug mato manau.
4. Vaizdinė medžiagahttps://streamable.com/uyqoap
5. Papildomi komentarai: Prašau įkelti pov nuo vietos kai atvažiuoji su dviračiu, kaip ir aš.


image.png.b3c0adf80672d516d0f1e2f8d70e0511.png

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

 Sveikas, prasau ponas, kaip jauciatas gaves malku losdamas su wh nuo zmogaus kuris be wh? 28 - 29 sekundei matosi mano pove kai priejau prie kampo, o tavo pove net nematai manes dar, o jau pradejai speedboostint lyg zinodamas kad as prie kampo ir lysiu lauk ta akimirka, bet buvai apip*stas mazhuti ir ismontuotas is basanoskiu, susiverzk stipriau kita karta ir laikykis, neliudim

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Sveikas, dėkoju už pov. Kad ir kaip buvo įtikinama tavo istorija, deja esi neteisus 😞

28 - 29 sekundei matosi mano pove kai priejau prie kampo, o tavo pove net nematai manes dar. Taip, tai buvo prefire, kadangi laukiau tavo pusho.
O tavo pove net nematai manes dar, o jau pradejai speedboostint lyg zinodamas kad as prie kampo ir lysiu lauk ta akimirka. Taip betkuris žaidėjas šioje sitaucijoje tikėtūsi priešininko būtent už kampo, juk aš atsitraukiau ir dingau tau iš vaizdo, dėl ko natūraliai pušini (tapati situacija 00:33 tavo pov'e)

Jei administratoriams kils klausimų, galiu parodyti pilną šio veiksmo pov, tačiau manau jie supras, kad tai yra prastas bandymas mane apkaltinti išsigalvotais dalykais.

 


image.png.b3c0adf80672d516d0f1e2f8d70e0511.png

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 9 minutes(-čių), Pingvinas_Pikciausias rašė:

Sveikas, dėkoju už pov. Kad ir kaip buvo įtikinama tavo istorija, deja esi neteisus 😞

28 - 29 sekundei matosi mano pove kai priejau prie kampo, o tavo pove net nematai manes dar. Taip, tai buvo prefire, kadangi laukiau tavo pusho.
O tavo pove net nematai manes dar, o jau pradejai speedboostint lyg zinodamas kad as prie kampo ir lysiu lauk ta akimirka. Taip betkuris žaidėjas šioje sitaucijoje tikėtūsi priešininko būtent už kampo, juk aš atsitraukiau ir dingau tau iš vaizdo, dėl ko natūraliai pušini (tapati situacija 00:33 tavo pov'e)

Jei administratoriams kils klausimų, galiu parodyti pilną šio veiksmo pov, tačiau manau jie supras, kad tai yra prastas bandymas mane apkaltinti išsigalvotais dalykais.

 

''Taip betkuris žaidėjas šioje sitaucijoje tikėtūsi priešininko būtent už kampo'' Tai kodel ta laika nuo 26 iki 28 sekundes stovejai uz kampo, per tavo video taip pat soundu nesigirdi jog girdetum mane kad priejau prie kampo, pradejai begiot kai tik priartejau prie kampo nors dar net nesimato manes. Per daug cia kazkaip sutapimu. O kas mano 33 sekundei ne taip? Kad nebegau aklinai pas tave? ''Ne bet kuris zaidejas gali pagalvot kad zmogus pasiemes hide n peek pozicija ziures'' siuo momentu pasiteisino mano patirtis ir buvai apzaistas per visas puses = )

Redaguota nario Turbo_Pushka
Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Jeigu jau pamiršai, tai kaltinau tave turint WH, ką pastebėjau pačioje pradžioje mano pov, kadangi galvojau, kad manęs nematei, bet laukei už pastato. 

Tai kodel ta laika nuo 26 iki 28 sekundes stovejai uz kampo, Nes galvojau, kad pats šioje situacijoje naudojaisi WH ir bandžiau išbaitint situaciją šiam skundui. Tą patį darau 00:20 mano pov'e. 

O kas mano 33 sekundei ne taip? Kad nebegau aklinai pas tave? 
''Ne bet kuris zaidejas gali pagalvot kad zmogus pasiemes hide n peek pozicija ziures'' siuo momentu pasiteisino mano patirtis ir buvai apzaistas per visas puses = ) 

Manau nesupranti teksto suvokimo, galbūt vienas iš administratorių tau padės.


image.png.b3c0adf80672d516d0f1e2f8d70e0511.png

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 6 minutes(-čių), Pingvinas_Pikciausias rašė:

Jeigu jau pamiršai, tai kaltinau tave turint WH, ką pastebėjau pačioje pradžioje mano pov, kadangi galvojau, kad manęs nematei, bet laukei už pastato. 

Tai kodel ta laika nuo 26 iki 28 sekundes stovejai uz kampo, Nes galvojau, kad pats šioje situacijoje naudojaisi WH ir bandžiau išbaitint situaciją šiam skundui. Tą patį darau 00:20 mano pov'e. 

O kas mano 33 sekundei ne taip? Kad nebegau aklinai pas tave? 
''Ne bet kuris zaidejas gali pagalvot kad zmogus pasiemes hide n peek pozicija ziures'' siuo momentu pasiteisino mano patirtis ir buvai apzaistas per visas puses = ) 

Manau nesupranti teksto suvokimo, galbūt vienas iš administratorių tau padės.

Nes galvojau, kad pats šioje situacijoje naudojaisi WH ir bandžiau išbaitint situaciją šiam skundui. Tą patį darau 00:20 mano pov'e. 

Anciuks vaiksciojo aplink puoda irgi galvojo kad neikris bet ikrito. 

As irgi prie kampo stovedamas baitinau tave kad pasigautum su WH, kas ir buvo, priejus prie kampo man net nepasirodzius pradejai speedboostint, nes galvojai kad lysiu iskarto. Tai kaip ir baitas pavykes sakyciau mano labiau negu tavo pasakos gangsteri🤣

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 1 minutę, Pingvinas_Pikciausias rašė:

Bet tu krw atrofaves rimtai

00:21 matosi kai pushini, as atsitraukiu ir laukiu tavo peeko, pora sekundziu palaukiau, isbegau pamaciau tave, prefirinau. 
 

Parasyk dar kokiu posakių isminciau, gal patikes ka sneki koks adminas.

Pamatei mane preferinai? Bent zinai kas yra prefire'as nes is tavo pasakojimo atrodo nelabai :DD izeidimu gal nereikia ar jau saltas prakaitas bega ravu kad prisigavai bahuriuk?

Nereik man rasyt pasaku, kalbu faktais, kas matosi akivaizdziai, manau administratoriai ir patys i tai atsizvelgs, nes siaip sau nematydamas zmogaus niekas nespeedboostina be wh, gal as pvz buciau atsitraukes ir apibeges pro tvora tave susaudes o ne lindes pro kampa. Apgailetina kai zmogus su cheatukais zaidzia ir tai nepazaidzia ir dar raso skundus. Viso gero, zalios arbateles dabar seneli isauk ir eik ilsetis, tai tiek siam penktadieniui

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Ką tik, Turbo_Pushka rašė:

Pamatei mane preferinai? Bent zinai kas yra prefire'as nes is tavo pasakojimo atrodo nelabai :DD izeidimu gal nereikia ar jau saltas prakaitas bega ravu kad prisigavai bahuriuk?

Nereik man rasyt pasaku, kalbu faktais, kas matosi akivaizdziai, manau administratoriai ir patys i tai atsizvelgs, nes siaip sau nematydamas zmogaus niekas nespeedboostina be wh, gal as pvz buciau atsitraukes ir apibeges pro tvora tave susaudes o ne lindes pro kampa. Apgailetina kai zmogus su cheatukais zaidzia ir tai nepazaidzia ir dar raso skundus. Viso gero, zalios arbateles dabar seneli isauk ir eik ilsetis, tai tiek siam penktadieniui

Nebeatsakinesiu vejus sneki


image.png.b3c0adf80672d516d0f1e2f8d70e0511.png

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 5 minutes(-čių), Pingvinas_Pikciausias rašė:

va tau ant dusios ramybes (su nvidia wh nepaslepsi)

Screenshot_14.png

Nu parodyk sita video kad su nvidia nufilmavai ir tada ramybele bus seneli

O tarp kitko jeigu su skrip*** zaidi ir stealth versija naudoji tai nerodys per nvidia taip pat wh. Ziek tu atsargiai cia ;)) 

Redaguota nario Turbo_Pushka
Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 1 minutę, Pingvinas_Pikciausias rašė:

Adminui parodysiu jei reikės. Tu dar teorijų prigalvok, gal arturas pakvies i komanda uz tokia gera analize

Jo bekit su nvidia perfilmuokit videka su korishais kol nepaprase dar. Dekui dekui uz komplimentus, zinau kad specas esu ;))

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Aktyvių narių   0 nariai

    • Nėra registruotų vartotojų, peržiūrinčių šį puslapį.
×
×
  • Kurti naują...