Jump to content

Peikiu Foedis_Viventem


Povilas_Poviss

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Foedis_Viventem
2. Peikiamo asmens Vardas_Pavardė serveryje: @Foedis_Viventem
3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?: DARBINE UNIFORMA, ATSISAKO SUTEIKTI KLIENTUI PASLAUGU, VOS IKALBEJAU PARDAVE SARVUS, IR STAIGIAI DINGO /VT NORS MAN REIKEJO VAISTINELIU, TOKS MEDIKO ELGESYS NETOLERUOTINAS, lauksiu kompensacijos iš jūsų. Tikrai šių vaistų man reikėjo dabar sukilo spaudimas... ačiū...
4. Vaizdiniai įrodymai (foto/video)Imgur: The magic of the Internet

Redaguota nario Povilas_Poviss
Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Aiskiai pasakiau, kad naudotum /kviesti, nes neturejau laiko tuo metu, o kolegu pilna nesuprantu koks tikslas rasinet i vip chata ir "medziot" medikus kai tam yra skirtos komandos. Tuo labiau skubejau ir nespejau tos aprangos pasikeist bet tai nekeicia fakto jog tau viska paaiskinau. Varyt i nervus zmones prie ju pristot ir uzknist turetu but tavo pomegis 🙂
Tau galiu kompensacijos pasiulyt nueit pas psichologa kartais pasitikrinti ar nedingo supratimas zmoniu kurie tau aiskiai pasako kad kazko tuo metu negali. Beto tu prasei is pradziu tik armoro, kol sekei mane galejai parasyt kad reik ir vaistineliu, manau is to suprast turejai kad laiko neturiu. 🙂 Papeikima prisiemu nes butent nuo tokiu zmoniu kaip tu ir nelaiko nervai, lauksiu is taves kompensacijos uz nervu gadinima aciu tau labai 🙂

 

remix-baf37244-6d9d-4976-a447-30b1f33c8b14.thumb.png.d731f926e4f9481226c76ed15138fa6f.png

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Aktyvių narių   0 nariai

    • Nėra registruotų vartotojų, peržiūrinčių šį puslapį.
×
×
  • Kurti naują...