Jump to content

Peikiu Prosto_Benas


Zopa_Gavirio

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavarde): Zopa_Gavirio
2. Peikiamo žaidėjo slapyvardis (@Vardas_Pavarde): @Prosto_Benas
3. Priežastis: WH / Silent AIM naudojimas.
4. Vaizdinė medžiaga:  https://streamable.com/mlm5h4 https://streamable.com/n5ago5
5. Papildomi komentarai: Apvažiavus visą sandelį ir sumasčius išsilaipinus, žmogus įtartinai pradėjo atbėginėti ir lyg žinodamas kurioje aš vietoje esu pradėjo šaudyti.

/ ʸᵒᵘⁿᵍ ˢᵗʳᵉᵉᵗ ᴺⁱᵍᵍᵃᶻ / ᴳʰᵉᵗᵗᵒ ᴮˡᵒᶜᵏ ᴷⁱˡˡᵃˢ /

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Pagal mano POV: Tu parbėgi nuo burgerinės pusės, tai nežinau ką čia jau bandai apsimesti.

Matau turi vieną ilgą klipą ir tiesiog karpai į keletą.

ADMINS: Imesk ilgesnį o ne sukarpytą viudeo. Kad  pasirodytu kaip tu mane matei ar nematei. 🙂 

 

/ ʸᵒᵘⁿᵍ ˢᵗʳᵉᵉᵗ ᴺⁱᵍᵍᵃᶻ / ᴳʰᵉᵗᵗᵒ ᴮˡᵒᶜᵏ ᴷⁱˡˡᵃˢ /

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 1 minutę, Prosto_Benas rašė:

per tavo klipa matosi labai gerai kad per ta tarpa parbegau ne mano beda kad tu zvairuot pradedi kai pamatai BOYNA

 

Per mano klipą matosi, jog lakstai per gatvę tiesiog, ir pamatęs su WH atbėgai pas mane. 🙂

tai prašyčiau pateiktį POV Normalu. Kolkas ne dėl lockinimo kalbame.

/ ʸᵒᵘⁿᵍ ˢᵗʳᵉᵉᵗ ᴺⁱᵍᵍᵃᶻ / ᴳʰᵉᵗᵗᵒ ᴮˡᵒᶜᵏ ᴷⁱˡˡᵃˢ /

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Ką tik, Prosto_Benas rašė:

persipjauk venas ir neberasyk 6 is musu nariu povo prasiai snd ne geda tau bsk ka?

 

Gali mest įrodymus tu šešiu narių, jog buvo prašyta? Nekalbėk nepagrįstai, o tai pateik įrodymus, kai yra tavęs prašoma.

/ ʸᵒᵘⁿᵍ ˢᵗʳᵉᵉᵗ ᴺⁱᵍᵍᵃᶻ / ᴳʰᵉᵗᵗᵒ ᴮˡᵒᶜᵏ ᴷⁱˡˡᵃˢ /

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 2 minutes(-čių), Prosto_Benas rašė:

i virsu scroll padaryk ir ziurek pakankamai irdm yra nepatinka tai ir fsio adminai spres ka daryt 

DW

 

Dar kart paaiškinsiu Veply, pateikei tik nužudymo įrodymus, ko man visiškai nereikia. Imesk POV, visą, nes matau, jog matau jog iš vieno iškirpai 2, tai neiškirpk ir imesk vieną. Kai nuo sandėlio bėgi iki manęs, pagal tavo pateiktus, tikrai matau, jog turi. 😉

WH yra, baisu parodyti, jog labai prisigavai?

/ ʸᵒᵘⁿᵍ ˢᵗʳᵉᵉᵗ ᴺⁱᵍᵍᵃᶻ / ᴳʰᵉᵗᵗᵒ ᴮˡᵒᶜᵏ ᴷⁱˡˡᵃˢ /

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 6 minutes(-čių), Prosto_Benas rašė:

as tai suprasciau kad povo prasiai del to silento nors ir nenaudoju as jo bet kad del wh tai cia jau visiskai nusisneki 

 

prieš 9 minutes(-čių), Prosto_Benas rašė:

supranti da dalyka kai tu editini video per medal is to video pasidaro i 1 o as is 2 klipu iskirpau 2 klipe ten vps galas yra siknalaizy jei butu walehekas tai matytusi labai gerai 

Show me your visuals - English - NeverLose.cc - Forum

Jei turi antrą POV turėsi ir pirmos 15sec pradžia. Šiais laikais jau galima paslėpti čytus filmavime ane? @Mikhail_Kalashnik liewus settingus numetei, kad prisigavo taip baisiai.

 

/ ʸᵒᵘⁿᵍ ˢᵗʳᵉᵉᵗ ᴺⁱᵍᵍᵃᶻ / ᴳʰᵉᵗᵗᵒ ᴮˡᵒᶜᵏ ᴷⁱˡˡᵃˢ /

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

matau kad tau su galva nesigalvoja su sikna mastantis esi tai prasau pateikiu visa pova ir gali susigrust ciortezo kiausus sau i gerkle 

 

https://medal.tv/games/gta-v/clips/iarsrAtz7HAOvljkm/d1337TswY9tH?invite=cr-MSw1ZlMsMTQxODg1NTgs

 

 

 

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 9 minutes(-čių), Prosto_Benas rašė:

matau kad tau su galva nesigalvoja su sikna mastantis esi tai prasau pateikiu visa pova ir gali susigrust ciortezo kiausus sau i gerkle 

 

https://medal.tv/games/gta-v/clips/iarsrAtz7HAOvljkm/d1337TswY9tH?invite=cr-MSw1ZlMsMTQxODg1NTgs

 

Gerai tu ten per sienas vedžioji, čiut nuo kalno nulipai, jau per siena matai, kad parvažiuoju su mašina. 😂

Ir gale video matai, kad aš kimarinu už sienos, todėl tik į tą pusę ir težiuri, parvažiavo dar vienas Mėlynos aprangos žmogus, kurio net nešaudei ir parbėgai pas mane, lyg žinodamas ir prefirindamas mane. Peace

/ ʸᵒᵘⁿᵍ ˢᵗʳᵉᵉᵗ ᴺⁱᵍᵍᵃᶻ / ᴳʰᵉᵗᵗᵒ ᴮˡᵒᶜᵏ ᴷⁱˡˡᵃˢ /

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 1 valandą, Prosto_Benas rašė:

supranti da dalyka kai tu editini video per medal is to video pasidaro i 1 o as is 2 klipu iskirpau 2 klipe ten vps galas yra siknalaizy jei butu walehekas tai matytusi labai gerai 

Show me your visuals - English - NeverLose.cc - Forum

Nespank gerai? :DDD Pats naudoju ta pati visi video issisaugo į viena location tai nebepusk proto ok? 

Čia akivaizdus wallhack tik čiuvas nurašinėja ant filmavimo programos visas bedas :DDd 

Beje dabar šiuo metu dauguma programu gali nuslėpti ta wallhacka, tai nespank nesamoniu

Redaguota nario Neil_Huble

 

Pravenai2.png.d3a63dedb549fd092a287b3a67e10392.png

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Nzn ka jus cia spankstat abu bukaprociai jokio waleheko nera nei jo matyt abu galvas persisvieksit visas povas atsiųstas is sienos ta wh ištraukei tau situacija paaiškinta normaliai buvo mažiau kad biciukas nubėgo i ta puse kai nuėjau ant to kampo jo nebuvo tai nubėgau i gala pasiziuret ir tu islindai lapas is susileidai nzn ka dar daugiau pridurt dar kai eisi galva sviestis nepamiršk akių lasu susilasint i akis kad nenueitum i prostatos procidurini 

 

 

 

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 38 minutes(-čių), Prosto_Benas rašė:

Nzn ka jus cia spankstat abu bukaprociai jokio waleheko nera nei jo matyt abu galvas persisvieksit visas povas atsiųstas is sienos ta wh ištraukei tau situacija paaiškinta normaliai buvo mažiau kad biciukas nubėgo i ta puse kai nuėjau ant to kampo jo nebuvo tai nubėgau i gala pasiziuret ir tu islindai lapas is susileidai nzn ka dar daugiau pridurt dar kai eisi galva sviestis nepamiršk akių lasu susilasint i akis kad nenueitum i prostatos procidurini 

 

Prašau taip negražiai nekalbėti su manim, zajobai man gali uzeit ir isvesiu i kapazuha pas bachurus  pravienuose👊

 

nebesimazink, matosi is tavo pacio POV, kai tavo draugelis supute priesa pries nusileidziant tau nuo kalno, bet pamates SU WH MANE MASINOJE, sumastei ALE atbegti ir gaudyti, bet labiau prisigavai cytindamas.

/ ʸᵒᵘⁿᵍ ˢᵗʳᵉᵉᵗ ᴺⁱᵍᵍᵃᶻ / ᴳʰᵉᵗᵗᵒ ᴮˡᵒᶜᵏ ᴷⁱˡˡᵃˢ /

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 3 valandas(-ų), Zopa_Gavirio rašė:

 

Jei turi antrą POV turėsi ir pirmos 15sec pradžia. Šiais laikais jau galima paslėpti čytus filmavime ane? @Mikhail_Kalashnik liewus settingus numetei, kad prisigavo taip baisiai.

 

Nei as cytinu nei as ka atcipiskit wena dena nerwinat baisei 

 

 

VENICE 13, COSA NOSTRA, ZHIGULYVOSK, SHOTTAZ

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 1 valandą, Zopa_Gavirio rašė:

Prašau taip negražiai nekalbėti su manim, zajobai man gali uzeit ir isvesiu i kapazuha pas bachurus  pravienuose👊

 

nebesimazink, matosi is tavo pacio POV, kai tavo draugelis supute priesa pries nusileidziant tau nuo kalno, bet pamates SU WH MANE MASINOJE, sumastei ALE atbegti ir gaudyti, bet labiau prisigavai cytindamas.

Tu man rodos vstk nesupratai ka parašiau as to nežinojau kad jis vps mirę ar ka jis jau buvo uz pastato kai tai ivyko dw

 

 

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 4 valandas(-ų), Prosto_Benas rašė:

matau kad tau su galva nesigalvoja su sikna mastantis esi tai prasau pateikiu visa pova ir gali susigrust ciortezo kiausus sau i gerkle 

 

https://medal.tv/games/gta-v/clips/iarsrAtz7HAOvljkm/d1337TswY9tH?invite=cr-MSw1ZlMsMTQxODg1NTgs

 

Nesimato pateiktam video, kad tas žaidėjas, kurį abu šaudėm, būtų miręs. Logiška, kad išbėgo ant gatvės, patikrino kampą ir jo ten neradęs pushino toliau (kur buvai tu), į paskutinę vietą kur galėjo atsitraukt žaidėjas.

p1.png.c56af9ad334a5d408a948b14b03add4f.pngKrk2F.png

 

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Aktyvių narių   0 nariai

    • Nėra registruotų vartotojų, peržiūrinčių šį puslapį.
×
×
  • Kurti naują...