Jump to content

Peikiu Devilas_Nepramusinek


Vasia_Litras

Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavarde): Vasia_Litras
2. Peikiamo žaidėjo slapyvardis (@Vardas_Pavarde): @Devilas_Nepramusinek
3. Priežastis: Apgaudinėjimas
4. Vaizdinė medžiaga
5. Papildomi komentarai: +- 21:15 radau skelbima nuo Lewis_Audynke, jog Devilas_Nepramusinek parduoda drift tampa su full tune, klausiant ar iš salos jis sakė kad taip paklausiau kainos sakė jog 5,5m nusiderinau iki 5.3m galvodams, jog tai tikrai yra ta pati tampa. Mane pasigetino ir ja nupirkau praėjus keletai minučiu apie 21:20 pamačiau kad tai tikrai yra ne ji o ir jos pirkimo datą šiandienos 18:49 (spoileryje matosi). 500'000€ mašina pardavė už 5.3m . Taipogi tai yra Tampa2. Pagrindinis modelis yra DriftTampa šiektiek pov ką matau kaip mechanikas, kai remontuojų su įrankių bei pilu kura :

20:11:51 ⛽ [drifttampa - KURWA] Pilate degalus, užtruksite apie 5 sek.

20:18:01 [tampa2 - LMG000] Pradėjote kėbulo remontą, užtruksite apie 7 sek.

 

Redaguota nario Vasia_Litras

giphy.webp

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Deja deja bet ne salos, salos driftina gerai, o šita paslėdna kur parduotuvėj parduodama ir dabar dar viena tokia pasimei ta pati megini daryt.

  1. 22:08:48 📢 [VIP III] Check_Bass: Devilas_Nepramusinek (126): parduodu drift tampa be tunes /sms

giphy.webp

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 2 minutes(-čių), Vasia_Litras rašė:

Deja deja bet ne salos, salos driftina gerai, o šita paslėdna kur parduotuvėj parduodama ir dabar dar viena tokia pasimei ta pati megini daryt.

  1. 22:08:48 📢 [VIP III] Check_Bass: Devilas_Nepramusinek (126): parduodu drift tampa be tunes /sms

Esu ir aš čia tai čia ir yra ful tune ir salos  tampa nesuprantu kam ta skundą rasyt ar free postų pasirinkt ar seip girtas. 

 

 

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Paskelbta (redaguota)
prieš 2 minutes(-čių), Check_Bass rašė:

Esu ir aš čia tai čia ir yra ful tune ir salos  tampa nesuprantu kam ta skundą rasyt ar free postų pasirinkt ar seip girtas. 

Ar tu matęs kaip driftina Declase drift tampa iš salos? 30 metu bičas pievas darai ir rašai.

Redaguota nario Vasia_Litras

giphy.webp

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

  • Max_Tosha užrakinta ir atsegė šią temą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Aktyvių narių   0 nariai

    • Nėra registruotų vartotojų, peržiūrinčių šį puslapį.
×
×
  • Kurti naują...