Jump to content

Peikiu Lewis_Audynke


Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Prosto_Benas
2. Peikiamo asmens Vardas_Pavardė serveryje: @Lewis_Audynke
3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?: po banko uzdarimo vaziavau pasiimt masina ir uz nieka saude i mane 
4. Vaizdiniai įrodymai (foto/video)https://medal.tv/games/gta-v/clips/ibJwXjSj3GuFSsBm_/d1337u2P1dXM?invite=cr-MSxYOVAsMTQxODg1NTgs

 

 

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 4 minutes(-čių), Prosto_Benas rašė:

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Prosto_Benas
2. Peikiamo asmens Vardas_Pavardė serveryje: @Lewis_Audynke
3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?: po banko uzdarimo vaziavau pasiimt masina ir uz nieka saude i mane 
4. Vaizdiniai įrodymai (foto/video)https://medal.tv/games/gta-v/clips/ibJwXjSj3GuFSsBm_/d1337u2P1dXM?invite=cr-MSxYOVAsMTQxODg1NTgs

pacio irodymuose matosi, kad vyko bankas, uzdariau banka, toliau, kad ir buvo uzdarytas bankas jus vaziavot, o po to verkiat kad apsaudyti liekat, paiimat ir nusikeliat tas masinas, kas cia per charakteris gaut i skura ir begt i foruma verkt. viezmydri

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

pats pasisakiai kad uzdaret banka tai kam saudyt mane reikejo tu taisykles turbut skaitei ar ne kad mentas pirmas nesaudo kol i ji nepradeda saudyt ir dar kam man ta masina nusikelt jei netoli banko jau buvau 

 

 

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 2 minutes(-čių), Prosto_Benas rašė:

ir cia nera is tavo puses pasiteisinimas kad nusikelt masina butinai turiu 

maziau freepostink, ir eik zaist jei zaidi, apsiverkes sedi, galiu duot tau ta viena sarva, jeigu ant sirdeles bus lengviau

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

nebemeluok pats zinai taisykles tikiuosi skaites esi kad po banko plesimo saudyt negalima kol i tave nepradeda saudyt 

 

 

 

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 3 valandas(-ų), Lewis_Audynke rašė:

Ar tu pinigus turėjai ar užsibugines, kazinau džiaukis, kad išvis nenušoviau.

image.png.07cfb5e3b8feccf9e6afef3a48348af7.png

ir kaip as tau gabensiu pinigus jei tu manes buvo  nusoves kai 4 jus sedejot masinoje  ir dar matei kad su nuomos masine atlekiau cia 0 logikos is tavo puses 

 

 

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Atmesta. Darbuotojas galėjo būti suklaidintas, nes žaidėjas su krepšiu, kaip būtų pavogęs pinigus. Taipogi, jeigu pinigai išvežti iš banko, sprendžiant, jog jūsų gaujos narys vienas dar buvo likęs puolamas policijos prie banko, galėjote grįžti su nuomos automobiliu ginti.

Esamas Policijos departamento direktorius nuo 2024-07-01

qqvqGZk.png

5HXUjb0.png

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Aktyvių narių   0 nariai

    • Nėra registruotų vartotojų, peržiūrinčių šį puslapį.
×
×
  • Kurti naują...