Jump to content

Peikiu Tomas_Norkevicius


Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):  Zhenka_Storulis
2. Peikiamo ADMIN nario slapyvardis (@Vardas_Pavardė)@Tomas_Norkevicius
3. Priežastys:  paprasiau kad uzmutintu zaideja nes leidzia muzika jis atsisake tai vygdyti.
4. Vaizdinė medžiagahttps://imgur.com/a/8vJajnQ

RedNineTale #OverTake

pravienai.thumb.png.aba6a2994d9003557c55a382a637eddc.png

 

 

admins.png

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

  • po 2 savaičių...

Tau privažiavus, tavo pirma žinutė buvo, jog užtildyčiau žaidėją. Žaidėjas nebuvo užtildytas, kadangi be tavęs kitiems žaidėjams muzika netrugdė, tad šiuo atveju bėdos nematau. Jeigu muzika būtų leidžiama Auksinėje Žuvelėje arba kuriame nors iš Žvejybos Punktų, tokių atveju aš sutikčiau su padaryta klaida.

 

Beabejo tavo pačio įrodymuose matosi paskutinė žinutė į /admins. Tiksliai nepamenu ką į atsakiau, tačiau pamatęs, jog tau reikia šarvų, priėjau prie tavęs ir parašiau į Chat'ą "kiek ko?" turėdamas omenyje KO ir KIEK tau reikės. Tačiau po mano tos žinutės, tu tiesiog nuvažiavai link Paleto Banko

 

Esmė tokia, jog rašant Papeikimus, jie turi būti su tvariais įrodymais, kitu atveju nenustebk, jog kiti Komandos Nariai tave nubaus už Bereiškmių Pranešimų Rašymą

 

Sėkmės Tau ir susitiksime kitame mano Papeikime 🙂 

image.png.d6c0377097655da1c863b692d4f7764e.png

 

 

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

  • po 2 savaičių...

Atmesta. ADMIN narys pasielgė pagrįstai ir teisingai kitų žaidėjų atžvilgiu, nes kitiems žaidėjai nesiskundė. Tavo elgesys atskleidžia, jog buvo siekiama tyčia pakenkti kitam žaidėjui, t. y.

  1. tariamai prašoma vaistinėlių ir šarvų, bet neatsakant ADMIN nariui, kai klausiama kiek ko;
  2. tyčia persekiojamas žaidėjas ir žudomas: [16:35:52] [2024-07-03] [chat:cmd] Zhenka_Storulis (64): /sekti dievo // [16:36:29] [EVENT] playerDeath: victim: [name: Dievo_Sargybinis, id: 59, dbId: 8451], killer: [name: Zhenka_Storulis, id: 64, dbId: 11122], weaponHash: 487013001, causeOfDeath: "Pump Shotgun"

xN34EZc.png

iu2ADkz.png

Started from the Max, now we are Tosha.
Max_Tosha

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Aktyvių narių   0 nariai

    • Nėra registruotų vartotojų, peržiūrinčių šį puslapį.
×
×
  • Kurti naują...