Jump to content

Peikiu PRAVENAI XII


Pingvinas_Angry

Rekomenduoti pranešimai

Kaip PD atstovas, dadėsiu savo komentarą. Buvau gavęs šiuos video ir į DC PM, bet įžiūrėt kas ten tokie nickai, tai, praktiškai, neįmanoma... Tipo, maždaug, man visiem komandoj bendrai moralą nurašyt reikia, bet neaišku kam labiau, tai, tokiu atveju, pro vieną ausį įeis, pro kitą išeis visiems ir bus ta pati tralialiūška iš naujo. Tačiau, vis tiek, bendrai prasiunčiau informaciją mūsų discorde iš karto, po gautų video (tą gali patvirtinti ir pas mane DC esanti serverio admin komanda):

image.thumb.png.fff8fc709ccacd95f9b313003528b960.png

Kitas dalykas, šitas pranešimas darbuotojams paskelbtas yra pamačius šiuos tris video, kurie yra, kaip pagrindinis įrodymų šaltinis šiame papeikime. Juose, praktiškai, nesimato nickų nei vieno, bet matosi, kad ten PD darbuotojai. Ir, kitas dalykas, gamyklos virinimo pranešim as atsiradęs, literaliai, prieš sekundę, o jau yra norima, kad iš karto būtų pradėta šaudyti. Visada visi zyzia, kad ten per /d ar pns. nėra kažkas 2 ir daugiau kartų paskelbiama nes "galima buvo nepamatyti/nepastebėti", tai dabar irgi, beveik garantuoju, kad iš karto nepastebėjo to užrašo, gal su mažesniu žaidimo garsu žaidžia tas žmogus ir neišgirdo, kad pradėta virinti gamykla. Po keletos akimirkų susigaudė ir pradėjo šaudyti. Taipogi, Neptunce įkėlė POV, kad yra šaudoma į abi gaujas. Tačiau, skaitosi, jog jis irgi yra mano moralo per DC dalyvis visiems darbuotojams.

Po visų šių įvykių, ne maža dalis žmonių paliko Policijos darbuotojų gretas ir išėjo į gaują, tad, kaip ir, iš PD pusės - atsiskaityta.

 

Nesistengiu su šiuo komentaru stoti į vienos ar kitos gaujos pusę, kadangi aš pats irgi esu už tiesą ir teisingumą. Niekada nesiekiu su priešinga "barikados puse" gauti kažkokio bendradarbiavimo santykio ir pns., tad nesupraskit klaidingai, jog aš čia bandau ar tai Pravėnus apgint, ar tai Lokalkę, aš stoviu savo pusėje ir, tiesiog, pateikiu komentarą iš PD, kaip atstovo, perspektyvos, kaip buvo iš tikrųjų viskas ir ką netgi parodo Neptunces POV.

 

PEACE, savaitgalis, einam šašlų kept ir alaus atsidaryt, šaika! 😉 

Esamas Policijos departamento direktorius nuo 2024-07-01

qqvqGZk.png

5HXUjb0.png

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

ka jus se apsikraunat, wisad taip buvo lmg, kazkuri puse sutare gereu su pd ir tiek, ce dabar verkti taj jokingas reikalas sakiceu, as asmeniskai tai esu uz svyturio extra gauja, si gauja tikrai parode veiksmuka, o verkt bereikalo tai ka jus jokaujat.

seip draugiskai gi givenkit, susitarkit kad saziningai kautis ir kovoti del narkotiku, o zaidimai veliau, o del lmg tai nzn siaip ka patart

 

seip isvis gp ir dp duokit gugiui, greitai susitvarkys situacijos.

xxx

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

  • po 3 savaičių...
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Aktyvių narių   0 nariai

    • Nėra registruotų vartotojų, peržiūrinčių šį puslapį.
×
×
  • Kurti naują...