Jump to content

Peikiu Dani_Toku


Prosto_Benas

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavarde): Prosto_Benas
2. Peikiamo žaidėjo slapyvardis (@Vardas_Pavarde): @Dani_Toku
3. Priežastis: cytinimas AimBot naudojimas. Tik islindau is kampo tas instant nusitaike su savo aimbotu nors buvo saudes i mano kolega 
4. Vaizdinė medžiagahttps://medal.tv/games/gta-v/clips/ikLjMv2M1GxWrF9QF/d1337erW8z59?invite=cr-MSw5QjUsMTQxODg1NTgs
5. Papildomi komentarai: full screen ziurekit video kur is kampo islindau labai gerai matosi kaip dani_toku saudosi su mano kolega as tik islindau i mane uzlockino tam dani_toku

 

 

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Nemeluosiu tavo irodymai nieko cia neparodo :D, tu prie pat lempizorijaus buvai, nepataikiau i lempizoriju daug shotu ir pamaciau kad tu labiau low negu jis esi, tai tiesiog atsisukau i tave ir nusoviau, kad vietoi 2v1 butu 1v1, nieko ypatingo nebuvo, gaila povo neturiu nes medalis tuo metu buvo uzluzes. Tai tiek is manes, save pasiaiskinau o dabar tegu adminai sprendzia, jei noresit galesit pc checkint

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

nzn ka tu cia bandai apipist bet tikrai ne as lowas ant tiek buvau kad i mane saudyt pradejei 😄 pagautas esi su savo paslednu aimbotu galesi namo vaziuot image.thumb.png.e0155ef6968de650e77097b8ec62a41a.png

 

 

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 1 minutę, Prosto_Benas rašė:

nzn ka tu cia bandai apipist bet tikrai ne as lowas ant tiek buvau kad i mane saudyt pradejei 😄 pagautas esi su savo paslednu aimbotu galesi namo vaziuot image.thumb.png.e0155ef6968de650e77097b8ec62a41a.png

labai gerai matosi tavo visi aimai kai susiletini klipo greiti ant 0.5x - 0.25x 

 

 

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 1 valandą, Prosto_Benas rašė:

nzn ka tu cia bandai apipist bet tikrai ne as lowas ant tiek buvau kad i mane saudyt pradejei 😄 pagautas esi su savo paslednu aimbotu galesi namo vaziuot image.thumb.png.e0155ef6968de650e77097b8ec62a41a.png

Ai, tu cia apie sita vieta kalbejai, as kai ten viska rasiau turejau omeny apie tai kai as tave jau nuzudziau, bet cia tave pradejau saudyt nes maciau kad is tu krumu parbegi, o ant lempizorijaus daug shotu pramissinau, tai tiek is manes vel. 

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 3 valandas(-ų), Dani_Toku rašė:

Ai, tu cia apie sita vieta kalbejai, as kai ten viska rasiau turejau omeny apie tai kai as tave jau nuzudziau, bet cia tave pradejau saudyt nes maciau kad is tu krumu parbegi, o ant lempizorijaus daug shotu pramissinau, tai tiek is manes vel. 

kiek pastebejau visiems neveikia neisisaugo povas kai nenori kazko parodyt itartino 

tai tiek is manes vel

 

 

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 28 minutes(-čių), Prosto_Benas rašė:

kiek pastebejau visiems neveikia neisisaugo povas kai nenori kazko parodyt itartino 

tai tiek is manes vel

Kazinau verk neverkes, bet man buna kad kartais medalis ne taip pasilaunchina ir neclipina Gta V, tuo momentu man ta problema buvo, todel negalejau povo savint

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 7 valandas(-ų), Prosto_Benas rašė:

kazinau verk neverkes bet cia ne mano problema kad tau tas medal neveikia

 

Aš tai neverkiu, tu čia apsiverkei ir iškėlei skunda ant manes, nes nepašaudai nevykeli 😄

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Aktyvių narių   0 nariai

    • Nėra registruotų vartotojų, peržiūrinčių šį puslapį.
×
×
  • Kurti naują...