Jump to content

Ramiai_Puciu UNBAN?


Ramiai_Puciu

Rekomenduoti pranešimai

 1.Jūsų Vardas_Pavardė: Ramiai_Puciu
2. Kas užblokavo (Serveris / ADMIN nario Vardas_Pavardė)?: eimis mag
3. Užblokavimo informacija (nuotrauka): "SERVERIO KLAIDU NAUDOJIMAS 3men"
4. Kokia paskyra naudojatės?:  ALTV
5. Jūsų POV arba papildomi komentarai (nebūtina):(veiksmas vyksta 2h nakties kazkur) nupisau is zaidejo pintine obuoliu ir begiojau valanda kokia su ta pintine obuoliu ten hihi haha viskas kaip pridera, visai buvau pamirses apie ta buga, kurio nenorejau naudot (net nesiruosiau bahuro zodis), bet kazkaip atsistojus ant kapoto ir ta masina susibugino (ten bsk paskraido ir vel ramu) tai ir vel hihi haha bet kokias 3min max ir atsijungiau is servo, nes zinojau kad darau negerai tai del to ir neissipisinejau valanda ar dvi, max 3-5min ir apsiraminau. naktis buvo zaideju mazai bet oziu atsirado(cia ne cheatinimas cia tik biski pasilinksminau) esu mates adminus darancius taip patį. (nedirbu ant unban nerasiu. 😛 ) 

Redaguota nario Ramiai_Puciu

parasas.png.3aaeef6c76a1f6c76b25930d04df8288.png

 

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Klaida nėra nauja, jos nėra tam, kad hihi haha šūdą malt, tą darei pats sakai visas 3 minutes. Vieną, du kartus gal ir būtų galima atleist, nu bet yra ribos. Yra manau suprantama, kad žaidėjai patys atsako už savo veiksmus. 

Žaidėjai, ant kurių išnaudojai šią klaidą tau niekuo netrukdė, tad kodėl reikėjo jiem trukdyt?

image.png.fa7b0530570ca81b3dc46c453a0e5c21.png

Discord - eima

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Išsipisinėtojau tu didysis, paaiškink šitą logiką:
 

prieš 24 minutes(-čių), Ramiai_Puciu rašė:

visai buvau pamirses apie ta buga, kurio nenorejau naudot (net nesiruosiau bahuro zodis)

https://streamable.com/2iz928 Vaizdinė medžiaga neatrodo, kad patvirtina teiginį, jog nenorėjai naudoti klaidos. Nebūtum norėjęs, būtum sustojęs po pirmo, nu gal antro karto.

Manau aiškiai paaiškinau praeitam atsakyme, apie klaidą žinojai, ją naudojai žinodamas ir norėdamas pakenkti žaidėjam. Nežinau ar dar aiškiau galiu paaiškinti.

image.png.fa7b0530570ca81b3dc46c453a0e5c21.png

Discord - eima

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Paskelbta (redaguota)

tai jie cia ir tryne mane su tais OP brabusais, karocia neturiu laiko db (kompeske dauzau). niekas nenukentejo tik as. biski pasilinksminau. (esu sukures gauja servery priimu ir naujokus, itraukiu i zaidima, egzistuoju servery daugiau nei tik zaidejas 😄 stengiuosi serverio labui, nes esu jo dalimi nuo +-2013-samp laiku)

Redaguota nario Ramiai_Puciu

parasas.png.3aaeef6c76a1f6c76b25930d04df8288.png

 

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Įdomu nuo kada 3 minutės lygios gal 10 minučiu tavo lakstymo su ta dėže ant mašinų stogų. Sakė Sidas pabaigt nebaigei trukdei toliau, o kadangi IQ dropas tau paaiškint kad to nebedaryt tiesiog laikas pailsėti. Gerų atostogu Ramei Pučiu

giphy.webp

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Aktyvių narių   0 nariai

    • Nėra registruotų vartotojų, peržiūrinčių šį puslapį.
×
×
  • Kurti naują...