Jump to content

Įdėja mechanikams ir furistams


Robka_Fernandes

Dėl 2 įdėjos balsavimas.  

2 nariai balsavo

  1. 1. Balsavimas už 2 įdėjos

    • TAIP manau būtų gera įdėją
    • Ne nereikia tokios sistemos
      0


Rekomenduoti pranešimai


1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Robka_Fernandes 
2. Tavo išsamus ir detalus pasiūlymas: Padaryti sistema, kuris daugiau veiklos jiems būtų pavydžui padaryti tokį dalyka per žemėlapi parodytu mašina kurį reikia sutvarkyti. Arba tiesiog nuvažiuoti įpilti degalų. (Čia būtų kalbama apie npc sorry jeigu aš ne taip parašysiu neatsimenu tikslai kaip rašoma, tieisog žmogeliukas stovi ir jam turi padėti sutvarkyti mašina)

3) Tavo išsamus ir detalus pasiūlymas: Nežinau ar įmanoma toks dalykas, bet padaryti tokia funkcija

Pirmas variantas toks: Padaryti nežinau darba gal Sandilininkas kuris nuvažiuotu su darbinė mašina į laužyna kur mėtosi bet kokios mašinos ir rinktu resursius , o mechanikas tieisog nupirktu viska  ten bamberi, sparna, t.t  ir padaryti tokį dalyka kuris rodo kiek vienetų liko ir jeigu jų nebūtų resursiu tiesiog kurie norėtu tune padaryti neleistu nes nėra sandelyje to protukto, tada įdomiau būtų mano atžvilgiu (gal žmonės pridedu daugiau pasiūlymų dėl šito) 

Antras variantas: arba tiesiog padaryti mechanikai rinktu resursus bamberi sparna t.t padaryti lokacija kur mėtosi ar panašiai.


3. Kuo ši sistema bus naudinga?: Tieisog naudinga dėl to kad turėtu veiklos.

Redaguota nario Robka_Fernandes

Importas 🚘

Bmw m4  

Bmw m5 universal 2022 

 

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 8 valandas(-ų), Vasia_Carter rašė:

Man atrodo śiuo metu jie gauna iškvietimus iš NPC nutempti automobili, nežinau kiek dažnai tik. Papildoma veikla visada geriau nei be jos. Pasiūlymas neblogas.

Gauna, tačiau pati sistema labai simple - partempti automobili į KMA ir už tai gauni pinigus. Dabartini pasiūlymą būtų galima prirašyti prie NPC automatiniu iškvietimu - vietoj pristatymo į KMA, mechanikas galėtu ją garaže pats išmontuoti dalimis atliekant tam tikras klaviatūros raidžių kombinacijas(pvz.: norint nuimti bamperi, reikia palaikyti N raidė 5 sekundės, arba tiesiog paspausti H raidė)

 

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 11 valandas(-ų), Vasia_Carter rašė:

Man atrodo śiuo metu jie gauna iškvietimus iš NPC nutempti automobili, nežinau kiek dažnai tik. Papildoma veikla visada geriau nei be jos. Pasiūlymas neblogas.

Gan dažnai tie iškvietimai +-10min (po 6iškv/h) bet ne npc, o random vietoje mašina numesta esant iškvietimui rašo Policijos departamentas reikia nutempti tr. priemone. 

_______________________

Niekad nepamaišys papildoma veikla, bet sistema užneša į mediku automatini iškvietima aš sakyčiau už jai tai teiktu gera uždarbi čia kalba eina apie random patvarkyma arba užpilima (Taip sakau kadangi kaip tu rašai užpilti degalu arba sutaisyti. Kas naudoja mūsų pačiu nusipirktus resursus t.y remonto komplektai ir kuro bakeliai)

_______________________

O su dalim abejotina ar tai darys bet skamba neblogai, bet tai turėtu būti jungtinis dalykas tarp mechanikų bei furistu darbo kadangi furistai gautų vežioti krovinius, jog mechanikams užtektu detalių teikti tune paslaugoms. Tarkim vienas atvežtas furistų krovinys atvežtu po 10-50vnt. kiekvienos tr. priemonės markės detalių vienų metu Kodėl rašau 10-50vnt, kad nebūtų taip lengva imti ir privežti nuo to ir priklausytu uždirbamas atlygis furistams, o tai jie sužinotu tik atgabene į viena iš atgabenimo taškų jie taipogi būtų random, o ne visad į viena taška tai siūlyčiau į viena iš baziu sandy, los santos arba paleto. Pasikrovimo vieta pvz galėtų būti LS uostas, o nuo to į kuria baze reiktu vežti skirtusi ir uždarbis už krovini nuo nuvežto atstumo.

Šį įdėja atneštu nauja uždarbio bei krovinio tipa furistams, bei įneštu kažko naujo ir mano firmai - mechanikams.

 

P.S @Robka_Fernandes pridėk balsavima.

Redaguota nario Vasia_Litras
Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 5 valandas(-ų), Vasia_Litras rašė:

Gan dažnai tie iškvietimai +-10min (po 6iškv/h) bet ne npc, o random vietoje mašina numesta esant iškvietimui rašo Policijos departamentas reikia nutempti tr. priemone. 

_______________________

Niekad nepamaišys papildoma veikla, bet sistema užneša į mediku automatini iškvietima aš sakyčiau už jai tai teiktu gera uždarbi čia kalba eina apie random patvarkyma arba užpilima (Taip sakau kadangi kaip tu rašai užpilti degalu arba sutaisyti. Kas naudoja mūsų pačiu nusipirktus resursus t.y remonto komplektai ir kuro bakeliai)

_______________________

O su dalim abejotina ar tai darys bet skamba neblogai, bet tai turėtu būti jungtinis dalykas tarp mechanikų bei furistu darbo kadangi furistai gautų vežioti krovinius, jog mechanikams užtektu detalių teikti tune paslaugoms. Tarkim vienas atvežtas furistų krovinys atvežtu po 10-50vnt. kiekvienos tr. priemonės markės detalių vienų metu Kodėl rašau 10-50vnt, kad nebūtų taip lengva imti ir privežti nuo to ir priklausytu uždirbamas atlygis furistams, o tai jie sužinotu tik atgabene į viena iš atgabenimo taškų jie taipogi būtų random, o ne visad į viena taška tai siūlyčiau į viena iš baziu sandy, los santos arba paleto. Pasikrovimo vieta pvz galėtų būti LS uostas, o nuo to į kuria baze reiktu vežti skirtusi ir uždarbis už krovini nuo nuvežto atstumo.

Šį įdėja atneštu nauja uždarbio bei krovinio tipa furistams, bei įneštu kažko naujo ir mano firmai - mechanikams.

 

P.S @Robka_Fernandes pridėk balsavima.

Bet vistiek gera būtų įdėja padaryti tokį dalyka, arba tieisog padaryti rango furistams kad tiesiog rinktu tuos resursius paskui į sandėlį padėti, paskui furistai pasiimtu kas yra sandelyje, ir perduotu į garažą menchanikams, faktas kad jiems pirkti mechanikams neapsimoka už savo pinigus, padaryt tada truputi keičiu, kad padaryti kur galima padėti juos ir uždribti pinigus, bet kokia suma būtu aš nežinau reikia prg.admin spręsti tokius dalykus, gautu iš ruošavimo ir kas nuveža furistui manau gera įdėja būtų.

Redaguota nario Robka_Fernandes

Importas 🚘

Bmw m4  

Bmw m5 universal 2022 

 

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

  • Robka_Fernandes pakeitė pavadinimą į Įdėja mechanikams ir furistams

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar
  • Aktyvių narių   0 nariai

    • Nėra registruotų vartotojų, peržiūrinčių šį puslapį.
×
×
  • Kurti naują...