Jump to content

Prisistatau Shiva_Power


Shiva_Power

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų vardas? Orestas
2. Jūsų pravardė? Orke
3. Kiek jums metų? 19
4. Dabartinė gyvenamoji vieta? Rokiškis
5. Koks tavo zodiako ženklas? Dvynys
6. Dirbi? Mokausi? Studijuoji? Papasakok plačiau: Mokausi automechanika, karts nuo karto išvažiuoju padirbėti į užsienį
7. Turi teises? Jei taip, ką vairuoji? (įkelk nuotrauką). Turiu, 2000 BMW E46 328CI
Spoiler

 image.thumb.jpeg.c3982092ed870befd093f89983888916.jpeg


8. Turi naminį gyvūną? Koks vardas? (pasidalink nuotrauka). Turiu, Pifas vardas, rimtas katinas.
Spoiler

image.thumb.jpeg.e8cfe5f81eb5c4361fc54122ba572ca3.jpeg


9. Turi brolių/sesių? Turiu brolį
10. Koks tavo hobis? Grafikos dizainas ir automechanika, tai du dalykai kurie mane labiausiai veža. Grafikai norėčiau skirti daugiau laiko, tačiau kaip ir minėjau užsienis, ilgos pertraukos ir dingsta motyvacija kažką kurti. Na, o automechanika, tai visad turėjau potraukį mašinoms ir jų remontui.
11. Kas tavo autoritetas? -
12. Ką veiki LMG5 serveryje? Retinu miškus, žuvį gaudau, su gaujiniais pasišaudau
13. Iš kur sužinojai apie LMG5 serverį? Apie LMG sužinojau iš draugų n-metų atgal
14. Kokio žanro filmai tau labiausiai patinka? Veiksmo, fantastiniai
15. Kokios muzikos klausaisi? Techno, rave, repas, šiaip įvairiai, labai priklauso nuo nuotaikos.
16. Kokie tavo tikslai serveryje? Neturiu užsibrėžęs tikslų serveryje, atėjau tiesiog pažaisti, o kur nuves žaidimas pamatysim.
17. Kokie tavo tikslai gyvenime? Sukurti šeimą, dirbti darbą kuris man patinka ir generuoti iš to pastovias pajamas, ko pasekoje leisti sau mėgautis gyvenimu. Noriu ir toliau sieti savo gyvenimą su automechanika ir grafikos dizainu.
18. Papasakok savo gėdingiausia gyvenimo istoriją: (nebūtina) Atbuliniu ipisau į stulpą 30~ žmonių akivaizdoje (Nepažiūrėjau per petį... ) Buvo ir gėda ir juokinga tuo pačiu, nes sėdėjo draugas šalia ir aš besistumdamas dar pasakiau "Gerai būtų niekur neipist" ir po sekundės BAM..
19. Įkelk savo nuotrauką (Nebūtina): -

ShivaPowerr.png.66a32a902ac62109bb1e2a7b1fa6732a.png

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

On 2023-01-16 at 06:53, Gugis_Fanta rašė:

Sveikas, dailus bembelis 😄

Sveikas, ačiū 😁

On 2023-01-16 at 07:40, Arnold_Zulikas rašė:

Labas, malonu 

Labas, man taip pat!

On 2023-01-16 at 13:21, Anubis_Gold rašė:

Sv, malonu

Sveikas, malonu🙂

prieš 23 valandas(-ų), John_Miami rašė:

Labas, malonu!

Labas, man taip pat

ShivaPowerr.png.66a32a902ac62109bb1e2a7b1fa6732a.png

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

  • po 2 mėnesių...

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar
  • Aktyvių narių   0 nariai

    • Nėra registruotų vartotojų, peržiūrinčių šį puslapį.
×
×
  • Kurti naują...