Jump to content

Peikiu Silvis_Bumer


Milijonas_Doleriu

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):  Millijonas_Doleriu
2. Peikiamo ADMIN nario slapyvardis (
@Vardas_Pavardė): @Silvis_Bumer
3. Priežastys: Gavau ban už teleportacijas. aš jokių teleportacijų nedariau. prašom pateikti įrodymus.
4. Vaizdinė medžiaga: Manau nera aktuali nes gavau ban

 

Redaguota nario Milijonas_Doleriu
Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Sveikas,

Štai įrodymai, dėl kurių buvai užblokuotas:
Įrodymai VIDEO | Įrodymai FOTO

Kaip man aiškinai, kad šalia tilto esi pasistatęs motociklą, tačiau iš žaidėjo John_Miami video perspektyvos nematyti, kad padarytum /vtm. Foto įrodyme sustabdytas kadras iš video momento, kuriame matosi, jog tavo žaidėjo modelis dar nespėjo pilnai užsikrauti, po padarytos teleportacijos naudojantis programomis.

p1.png.c56af9ad334a5d408a948b14b03add4f.pngKrk2F.png

 

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Paaiskinsiu situacija. As maniau kad kazkokia tariama teleportacija padariau vakare. Tokiu laiku buvo man darbe pietus todel pasijungiau teamviewer programa ir nusprendziau pazvejoti kol valgysiu. Siulau ismeginti vaikscioti per teamviewer programa telefonu. W raide laikant nieko nevyksta reikia spaudineti begalo daug kartu todel butent sioje situacijoje as judu i sonus. Ir nelabai cia ka imanoma suprast suprasciau jei matytusi vaizdas jog manes ten pries tai nebuvo o dabar matau tik kazkoki vaizda kaip as tampu permatomas. Ir kaip is tokio vaizdo iraso galima daryti tokias isvadas as nesuprantu..

 

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 9 valandas(-ų), Milijonas_Doleriu rašė:

@John_Miami gal turi ilgesni vaizdo irasa? kai buvai bent atsisukes i mano puse, butum mates kad pareinu po puse zingsnio uzsipirkes slieku

https://streamable.com/r25g4v

Prašau.

car GIF

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

On 2023-01-20 at 13:07, Milijonas_Doleriu rašė:

Paaiskinsiu situacija. As maniau kad kazkokia tariama teleportacija padariau vakare. Tokiu laiku buvo man darbe pietus todel pasijungiau teamviewer programa ir nusprendziau pazvejoti kol valgysiu. Siulau ismeginti vaikscioti per teamviewer programa telefonu. W raide laikant nieko nevyksta reikia spaudineti begalo daug kartu todel butent sioje situacijoje as judu i sonus. Ir nelabai cia ka imanoma suprast suprasciau jei matytusi vaizdas jog manes ten pries tai nebuvo o dabar matau tik kazkoki vaizda kaip as tampu permatomas. Ir kaip is tokio vaizdo iraso galima daryti tokias isvadas as nesuprantu..

 

Nesuprantu. Vietoje to, kad žaidėjas žaistų žaidimą as it is intentional, jis sukčiauja, naudojasi neleistinomis programomis, elgiasi nesąžiningu būdu? Ne. Toks žaidėjo elgesys negali būti toleruojamas.

Užblokavimas pagrįstas. Atmesta.

xN34EZc.png

iu2ADkz.png

Started from the Max, now we are Tosha.
Max_Tosha

Nuoroda į atsakymą
Dalintis per kitus puslapius

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Aktyvių narių   0 nariai

    • Nėra registruotų vartotojų, peržiūrinčių šį puslapį.
×
×
  • Kurti naują...